informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Me & My Friendswyświetlone: 1 - 10 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Luxan - Batalia surowców

Luxan - Batalia surowców [31.12.2013] W procesie kreowania infrastruktury oświetleniowej dla przestrzeni miejskiej jednym z istotniejszych elementów jest wybór materiałów. W tym aspekcie swoisty prym wśród surowców wiodą stal oraz aluminium... (info)


Świet(l)ne rozwiązanie

Świet(l)ne rozwiązanie [31.12.2013] Minimalistyczna forma, zaawansowanie technologiczne i uniwersalność zastosowania. To tylko kilka atrybutów innowacyjnego systemu Kwadlux LED, opracowanego przez firmę Luxan... (info)


Phoenix Contact: Dobra energia

Phoenix Contact: Dobra energia [16.12.2013] Jak uniknąć przerw w procesie produkcyjnym? Jak zapewnić urządzeniom niezakłóconą pracę? Jak zapobiegać powstawaniu awarii maszyn? Skala tego rodzaju problemów, jest ogromna i w ciągu roku kosztuje gospodarkę światową miliardy euro... (info)


Energooszczędność w praktyce

Energooszczędność w praktyce [04.12.2013] Opłaty z tytułu zużycia energii elektrycznej stanowią jeden z podstawowych kosztów działalności przedsiębiorstwa. Wzrost świadomości przedstawicieli sektora MSP w zakresie oszczędzania niesie więc za sobą potrzebę optymalizacji tego rodzaju kosztów... (info)


Gminy w lepszym świetle

Gminy w lepszym świetle [04.12.2013] Polskie miasta oświetlane są obecnie przez ponad 3 miliony opraw generujących pobór energii elektrycznej na poziomie 1500 GWh rocznie. Łączny koszt ich funkcjonowania to ok. 680 mln złotych w skali 12 miesięcy... (info)


Świetlana przyszłość

Świetlana przyszłość [25.11.2013] Na przestrzeni najbliższych 30 lat zużycie energii elektrycznej na świecie wzrośnie o ok. 56 proc., a towarzysząca temu emisja dwutlenku węgla - o 46. Prognozy amerykańskiego EIA determinują wdrażanie proekologicznych rozwiązań... (info)


Zwrot z inwestycji w technologię

Zwrot z inwestycji w technologię [20.11.2013] Branża poligraficzna to niewątpliwie jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi przemysłu w Polsce. W minionym roku wzrost produkcji sprzedanej w tym sektorze wyniósł aż 8 proc. Istotną rolę w jej rozwoju pełnią nowe technologie... (info)


KORZYSTNA ENERGIA W KAŻDEJ FIRMIE

KORZYSTNA ENERGIA W KAŻDEJ FIRMIE [05.11.2013] Energia elektryczna jest podstawą funkcjonowania większości podmiotów. W niewielkim sklepie problemy pojawiają się dopiero, gdy nastąpi przerwa w jej dostawie, lecz dla większych przedsiębiorstw istotne mogą być nawet niewielkie odstępstwa od normy... (info)


EMwise - optymalizacja zużycia energii

EMwise - optymalizacja zużycia energii [05.11.2013] Jak optymalizować zużycie energii? Jak w sposób nieskomplikowany skutecznie mierzyć oszczędność? Jak odnieść z tego realny zysk? To pytania, które nierzadko stoją przed nowoczesnymi małymi i średnimi przedsiębiorstwami... (info)


LUXAN – DOBRY WZÓR 2013

LUXAN – DOBRY WZÓR 2013 [05.11.2013] Marka Luxan dołączyła do grona najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku. W XX edycji konkursu „Dobry Wzór” wśród finalistów w kategorii „Sfera publiczna” znalazł się jej produkt – system Kwadlux LED... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Me & My Friends
ul. Tęczowa 7
53-601 Wrocław
tel. 500 388 727
http://www.mamf.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...