informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


AVM Computersysteme Vertriebswyświetlone: 1 - 10 z 40

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Zarządzaj plikami przechowywanymi w domu z każdego miejsca na świecie za pomocą FRITZ!Box

Zarządzaj plikami przechowywanymi w domu z każdego miejsca na świecie za pomocą FRITZ!Box [01.08.2013] Dzięki usługom MyFRITZ! oraz FRITZ!NAS, każdy użytkownik FRITZ!Box może samodzielnie i bezpłatnie uruchomić prywatną chmurę. Osobiste pliki pozostają w domu, ale są dostępne w bezpieczny sposób z dowolnej lokalizacji... (info)


FRITZ!Powerline – rozbudowa sieci dla graczy

FRITZ!Powerline – rozbudowa sieci dla graczy [10.07.2013] Lubisz grać w swoim pokoju lub w innym miejscu, gdzie nie rezyduje Twój router? Gdy liczą się milisekundy, nie warto zdawać się na WiFi. Stabilne i szybkie połączenie zapewni FRITZ!Powerline, przy wykorzystaniu zwykłych gniazdek elektrycznych... (info)


FRITZ! – komunikacyjne centrum domu

FRITZ! – komunikacyjne centrum domu [20.02.2013] Polska premiera urządzeń z rodziny FRITZ! dedykowanych sieciom domowym. FRITZ! – komunikacyjne centrum domu.. (info)


Rodzina urządzeń FRITZ! na polskim rynku

Rodzina urządzeń FRITZ! na polskim rynku [31.01.2013] AVM rozszerza działalność na polskim rynku urządzeń sieciowych • FRITZ! w ogólnopolskich kanałach sprzedaży • AVM w czołówce europejskich producentów urządzeń sieciowych • Wszechstronność i komfort użytkowania FRITZ!.. (info)


Green IT: nowa tendencja w Europie

Green IT: nowa tendencja w Europie [18.09.2008] Rosnące ceny energii i większa ekologiczna świadomość konsumentów sprawiają, że lokalni producenci działają zgodnie z zasadami Green IT i stosują je w rozwiązaniach dla małych firm... (info)


Nie częstuj hakera poufnymi danymi – zabezpiecz sieć!

Nie częstuj hakera poufnymi danymi – zabezpiecz sieć! [05.08.2008] Coraz więcej osób dostrzega zalety bezprzewodowego dostępu do sieci. Wielu wciąż jednak nie stosuje właściwych środków ostrożności - ostrzegają specjaliści z AVM, firmy produkującej routery FRITZ!Box umożliwiające korzystanie z szerokopasmowego internetu... (info)


Bezpieczny internet na balkonie i w ogrodzie

Bezpieczny internet na balkonie i w ogrodzie [11.07.2008] Lato, wakacje, piękna pogoda – czy nie byłoby miło pójść z laptopem na balkon lub do ogrodu i posurfować w sieci? Warto wtedy pamiętać o kilku prostych regułach, które uchronią naszą sieć WLAN i komputer przed intruzami... (info)

AVM udostępnia nowy firmware dla FRITZ! [27.05.2008] Berlin, Niemcy. Firma AVM regularnie udostępnia darmowy firmware do routerów marki FRITZ! Dzięki aktualizacjom większość spośród 10 mln europejskich użytkowników rozwiązań FRITZ!Box zyskuje dostęp do nowych, zaawansowanych funkcjonalności... (info)


FRITZ!Box Fon WLAN 7270 najlepszym produktem targów Intertelecom 2008

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 najlepszym produktem targów Intertelecom 2008 [25.04.2008] FRITZ!Box Fon WLAN 7270 został nagrodzony Złotym Medalem na trwających w Łodzi targach Intertelecom (8-10 kwietnia br.) To już kolejne wyróżnienie dla produktów firmy AVM... (info)

FRITZ!Box podwójnym zwycięzcą! [25.04.2008] Wielofunkcyjne rozwiązania sieciowe FRITZ!Box Fon WLAN 7270 i FRITZ!Box Fon WLAN 7170 uznane zostały przez niemiecki magazyn ComputerBild za najlepsze routery WLAN wśród dostępnych na tamtejszym rynku... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

AVM Computersysteme Vertriebs

AVM Computersysteme Vertriebs
GmbHAlt-Moabit 95
10559 Berlin, Niemcy
tel. 0049 30/39976-214
http://www.avm.de
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...