informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Szkoła Wyższa Psychologii Społecznejwyświetlone: 1 - 10 z 76

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>


Przedpremierowy pokaz „Historii rodzinnych” Sarah Polley w SWPS

Przedpremierowy pokaz „Historii rodzinnych” Sarah Polley w SWPS [25.10.2013] Projekcja „Historii rodzinnych” - SWPS 8.11.2013r. o godz. 17.00. Po pokazie – dyskusja z udziałem reżysera Pawła Kuczyńskiego i filmoznawcy Grzegorza Pamrowa. Rozmowę poprowadzi filmoznawca Karol Jachymek. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc... (info)


„Królowe nocy” – polskie drag queens na fotografiach Bartosza Dziamskiego w SWPS

„Królowe nocy” – polskie drag queens na fotografiach Bartosza Dziamskiego w SWPS [10.06.2013] Bartosz Dziamski dotarł do środowiska drag queens i w efekcie powstała jedna z najmocniejszych opowieści fotograficznych ostatnich lat o marginalnych społecznościach w Polsce. Spotkanie z artystą odbędzie się 11 czerwca 2013 r. w SWPS... (info)

Jak zostać swoim terapeutą? [11.04.2013] Prof. Maxie C. Maultsby, Jr. światowej sławy psychiatra i twórca Racjonalnej Terapii Zachowania będzie gościem SWPS. Podczas wykładu otwartego opowie o metodach kontrolowania własnych emocji i radzenia sobie z codziennymi kłopotami... (info)

"Ciśnienie na życie" [09.04.2013] Psychologiczny Uniwersytet Trzeciego Wieku SWPS w Sopocie wspiera akcję „Ciśnienie na życie”. Akcja bezpłatnych pomiarów ciśnienia krwi, skierowana do mieszkańców Trójmiasta, odbędzie się w środę 10.04.2013 r. w SWPS w Sopocie przy ul. Polnej 16/20... (info)

O żonie Strindberga w SWPS [25.03.2013] Lena Einhorn, szwedzka reżyserka i pisarka będzie gościem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. We wtorek, 26 marca o godz. 12.00 przy ul. Chodakowskiej 19/31 odbędzie się spotkanie poświęcone Siri von Essen, aktorce i pierwszej żonie Strindberga... (info)

Naukowa maestria grantowa [11.03.2013] W III edycji MAESTRO, konkursu dla doświadczonych naukowców na finansowanie ich projektów badawczych, w dziedzinie nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce z pięciu zwycięskich projektów, aż dwa realizowane będą przez SWPS... (info)

Duchowość biznesu i nauki [05.03.2013] Siła zen w biznesie, sens życia człowieka, meandry ludzkiego umysłu – oto niektóre tematy międzynarodowego kongresu „Człowiek w obliczu sensu życia”, który odbędzie się 19-20 kwietnia 2013 r. w SWPS we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 30... (info)


Sztuka życia na depresję

Sztuka życia na depresję [20.02.2013] Jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z depresją jest odpowiednie nastawienie do życia. O tym, skąd je czerpać i jak powinno wyglądać, opowie prof. Bohdan Dziemidok, kulturoznawca i etyk SWPS... (info)


Piękno czy klient, czyli zarządzanie designem

Piękno czy klient, czyli zarządzanie designem [05.02.2013] W jaki sposób powinno się zarządzać designem? Czy podczas projektowania produktu powinno myśleć się o jego estetyce czy tylko o kliencie? Temu zagadnieniu poświęcone będzie czwarte z kolei spotkanie w ramach cyklu „Projektanci o Projektowaniu”... (info)

SWPS zaprojektuje kulturę z Teatrem Nowym [21.12.2012] Kurator wystaw, rzecznik prasowy teatru, dramaturg, dyrektor artystyczny, producent, twórca performance – SWPS we współpracy z Nowym Teatrem w Warszawie uruchamia nowatorski kurs edukacyjny dla osób zainteresowanych pracą w kulturze... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
ul. Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa
http://www.swps.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...