informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Dachser GmbH & Co. KGwyświetlone: 1 - 10 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>


Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser

Dobry rok dla międzynarodowej logistyki kontraktowej Dachser [23.12.2013] W mijającym już 2013 roku, dzięki realizacji nowych projektów oraz otwarciu oddziałów w Chinach, Niemczech, we Francji oraz Hiszpanii, Dachser znacznie rozszerzył swoją światową sieć dla logistyki kontraktowej... (info)


Transunion zmienia się w Dachser

Transunion zmienia się w Dachser [16.12.2013] Po nieco ponad dziesięciu miesiącach od przejęcia przez Dachser hiszpańskiego spedytora morskiego i lotniczego Transunion, kończy się ich integracja. Od 1 stycznia 2014 roku spółka będzie funkcjonować jako Dachser Spain Air & Sea Logistics, S.A.U... (info)


Dekada współpracy Dachser z AXRO

Dekada współpracy Dachser z AXRO [12.12.2013] Mająca siedzibę w Hamburgu firma AXRO, zajmująca się dystrybucją urządzeń biurowych, korzysta z europejskiej sieci połączeń drobnicowych Dachser już od 10 lat... (info)


Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji

Logistyka DIY w Polsce, Czechach i na Słowacji [10.12.2013] Polska, Czechy i Słowacja to kraje sąsiedzkie o dużych podobieństwach historycznych, kulturowych oraz gospodarczych. Są one często traktowane przez międzynarodowe koncerny jako jeden, wspólny rynek, również w odniesieniu do strategii logistycznych... (info)


Logistyka produktów dla dzieci

Logistyka produktów dla dzieci [02.12.2013] Innowacyjność produktów, wysoka jakość oraz sprawna dystrybucja to klucz do sukcesu w każdej branży. Szczególnie w przypadku branży artykułów dla dzieci, która obecnie przeżywa w Polsce dynamiczny wzrost... (info)


Dachser otwiera oddział w Indonezji

Dachser otwiera oddział w Indonezji [26.11.2013] Dachser kontynuuje ekspansję dywizji zajmującej się transportem morskim i lotniczym – Air & Sea Logistics. 18 listopada operator logistyczny otworzył nowy oddział w ramach spółki joint venture w Dżakarcie, stolicy Indonezji... (info)


Dachser podsumowuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi

Dachser podsumowuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi [19.11.2013] Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2013, które miało miejsce w dniach 13-14 listopada, odbyło się już po raz szósty. Firma Dachser była jednym ze sponsorów oraz partnerem merytorycznym i organizacyjnym imprezy... (info)


Dachser Najlepszym Partnerem w Biznesie

Dachser Najlepszym Partnerem w Biznesie [05.11.2013] Dachser został uhonorowany przez magazyn ekonomiczny Home & Market tytułem Najlepszy Partner w Biznesie. Firma została wyróżniona w kategorii „Transport” za dobry wynik finansowy spółki, który udało się uzyskać mimo trudnych warunków rynkowych... (info)

Dachser zatrudnił swoich stażystów [28.10.2013] Właśnie zakończyła się pierwsza edycja programu stażowego firmy Dachser. Wszystkie z 7 osób, które odbyły dwuletni staż, będą kontynuować kariery w różnych oddziałach firmy w Polsce... (info)


Dachser przejmuje pakiet większościowy w Waco Logistics w Finlandii

Dachser przejmuje pakiet większościowy w Waco Logistics w Finlandii [23.10.2013] Dachser, działający globalnie operator logistyczny, zwiększył swoje udziały w firmie Oy Waco Logistics w Finlandii, zajmującej się frachtem lotniczym i morskim... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Dachser GmbH & Co. KG
ul. Wersalska 47/75
91-212 Łódź
Tel. +48 42 279 02 00
Fax.: +48 42 279 02 09
http://www.dachser.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...