informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Bonarka City CenterBonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstające na ok 19h poprzemysłowym terenie dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Rekultywacja terenu oraz likwidacja zanieczyszczeń była jedną z największych realizacji tego typu w Polsce. Otwarcie tego największego w Polsce kompleksu handlowo – usługowo – rozrywkowego zostało zaplanowane na drugą połowę listopada 2009.

wyświetlone: 1 - 10 z 228

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Koncert WU-HAE, artyleryjskie wystrzały - WOŚP w Bonarce! [27.12.2013] Moc, energia, gorące serca! Armatnie salwy, mocny rock i dobroczynność! - te słowa najlepiej opisują to, co będzie się dziać 12 stycznia w Bonarce. Moc pozytywnej zabawy znów porwie tłumy, by ratować zdrowie i życie dzieci i seniorów... (info)

Ognia! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - zbiórka w Bonarce! [20.12.2013] Gdy przed Bonarką będzie można usłyszeć wystrzały i sygnały wjeżdżających starodawnych ambulansów, zapewne wielu pomyśli: „To jakieś szaleństwo!”. Nie będzie w błędzie, bo tak 12 stycznia zacznie się szaleństwo dobroczynności, czyli 22. finał WOŚP... (info)

Poczuj formę na zimę: otwarcie Martes Sport w Bonarce [11.12.2013] Coraz bliżej do zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, później czekają nas Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz w siatkówce mężczyzn. Dzięki otwarciu w Bonarce sklepu Martes Sport (13 grudnia), sami będziemy mogli podszlifować swą formę... (info)


Nowe restauracje i coraz szersza karta dań w Bonarce

Nowe restauracje i coraz szersza karta dań w Bonarce [10.12.2013] Niech smakosze pizzy oraz smaków orientalnych szykują się na nie lada ucztę. Już za kilka dni w Bonarce otworzą się Pizza Dominium oraz Sevi Oriental. Oba lokale stanowić będą doskonałą wymówkę, by po raz kolejny odwiedzić Bonarkę... (info)

Prezenty prosto z Prowansji tylko w Bonarce [05.12.2013] W przedświątecznym okresie każdy pochłonięty jest przygotowywaniem prezentów dla swoich bliskich. Tymczasem drogeria L’Occitane wraz z Bonarką przygotowały podarunki tym, którzy ten czas spędzają w sklepach i nie mają czasu pomyśleć o sobie... (info)


Św. Mikołaj i elfy w Bonarce… już drugi raz!

Św. Mikołaj i elfy w Bonarce… już drugi raz! [04.12.2013] Nie lada gratka dla wszystkich grzecznych dzieci! Święty Mikołaj wraz z wesołą gromadką elfów postanowił po raz drugi zawitać do Bonarki. I tym razem zostaną tam na dłużej... (info)

Skocz na pocztę… do Bonarki! [02.12.2013] Od dziś i tak bogaty już serwis dodatkowych usług i udogodnień w Bonarce poszerzył się o kolejną pozycję. W krakowskim centrum handlowym działa placówka Poczty Polskiej... (info)

W Bonarce wyścigi toczą się własnym torem [29.11.2013] Oszałamiające prędkości, ostre wiraże, walka do ostatnich metrów i wywalczone zwycięstwo, nieraz ledwie o ułamki sekund… 30 listopada i 1 grudnia w Bonarce odbędą się treningi oraz eliminacje do Mistrzostw Polski Carrera Challenge... (info)

Długo oczekiwana wizyta w Bonarce [27.11.2013] Jakie miejsce na swe pierwsze odwiedziny w tym roku wybrał święty Mikołaj? Oczywiście Bonarkę! Zawita tam już 1 grudnia, a towarzyszyć mu będzie zimowy orszak elfów i śnieżynek... (info)


T. Love i Renata Przemyk w Bonarce

T. Love i Renata Przemyk w Bonarce [26.11.2013] W Bonarce szykuje się prawdziwa rock’and’rollowy uroczystość. Nic dziwnego – w końcu jubilat to sam Muniek Staszczyk, lider kapeli T. Love, autor takich hitów jak „Warszawa”, „Nie, nie nie” czy „Poeci umierają”... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Bonarka City Center

Bonarka City Center
ul. Kamieńskiego 11
30-644 Kraków
http://www.bonarkacitycenter.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...