informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Internet Service S.A.Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 - 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

wyświetlone: 1 - 10 z 60

<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Luksusowe używane w zasięgu ręki [16.08.2007] Któż z nas nie marzy o luksusowej limuzynie, bogato wyposażonej, komfortowej i bezpiecznej, na którą niestety większości z nas po prostu nie stać. Nie musimy całkowicie się z naszymi marzeniami rozstać, rynek aut używanych pozwala choć w części je zrealizować... (info)

Jeśli używany, to niemiecki [25.07.2007] Marki z jakiego kraju są najbardziej popularne wśród Polaków? Jeśli miałby decydować o tym wyłącznie rynek samochodów używanych, to odpowiedź mogłaby być tylko jedna – z Niemiec. Również patrząc na statystyki serwisu GEpard można dojść do tego samego wniosku... (info)

Liderzy się nie zmieniają [05.07.2007] O tym, czy nowa generacja Skody Fabia pójdzie w ślady swojej poprzedniczki i będzie najczęściej kupowanym modelem na polskim rynku, przekonamy się najwcześniej dopiero pod koniec tego roku... (info)

Focus 2004 najbardziej pożądany [13.06.2007] Choć statystyki serwisu GEpard pokazują, że nieprzerwanie najchętniej wyszukiwanym modelem jest Volkswagen Passat, to jednak wśród młodszych aut prymat wiedzie już Ford Focus... (info)

Jak używane, to tylko niemieckie [14.05.2007] Już po raz kolejny potwierdza się teza, że Polacy stojąc przed wyborem zakupu samochodu używanego, w pierwszej kolejności myślą o modelu zza naszej zachodniej granicy. W statystykach serwisu GEpard w kwietniu najchętniej poszukiwanymi autami były właśnie różne modele niemieckiej produkcji... (info)

Nowa Fabia już na czele... [09.05.2007] Tegoroczne rankingi Top Ten mojeauto.pl należą zdecydowanie do nowości. Kolejnym modelem, który nie tylko pojawił się w czołowej dziesiątce, ale wręcz awansował na pierwszą pozycję rankingu jest Skoda Fabia, której druga generacja właśnie pojawiła się w sprzedaży... (info)

Auris i Qashqai – nowości już popularne [05.04.2007] Po raz kolejny ranking Top Ten mojeauto.pl pokazuje, że lubimy nowości. Dwie tegoroczne nowości – Toyota Auris oraz Nissan Qashqai, krótko po swoim debiucie rynkowym, uplasowały się na dwóch czołowych pozycjach rankingu... (info)

Przebadali ponad 8 milionów samochodów [03.04.2007] Na stronach Internetowej Platformy Motoryzacyjnej mojeauto.pl opublikowany został ranking najmniej i najbardziej awaryjnych samochodów roku 2006... (info)

Idzie wiosna! [26.03.2007] Koniec zimy cieszy wszystkich. Robi się coraz cieplej. Budzi się przyroda. Budzą się nasze zmysły. Dokładnie w takim klimacie powstał serwis specjalny "Idzie wiosna!" w mojeauto.pl... (info)

Z nami na AMI [20.03.2007] Tradycyjnie już, Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl uruchomiła serwis specjalny AMI (Auto Mobil International) Lipsk 2007. W tym roku na odwiedzających czeka 50 marek, w tym ponad 100 premier samochodów osobowych i dostawczych, ponadto wiele atrakcyjnych pokazów i spektakularnych wydarzeń... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 | > | >>

Internet Service S.A.

Internet Service S.A.
Racławicka 15-19
53-149 Wrocław
tel. (071) 346 71 21
fax: (071) 346 72 00
http://www.mojeauto.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...