informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Nepentes Pharma Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 72

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>


Nowość! Essentiale® MAX – MAXymalna dawka na uciążliwe dolegliwości wątroby*

Nowość! Essentiale® MAX – MAXymalna dawka na uciążliwe dolegliwości wątroby* [19.12.2013] Wątroba jest narządem posiadającym podstawowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nieprawidłowa dieta, nadużywanie alkoholu, stosowanie leków moga prowadzić do jej poważnego uszkodzenia1... (info)


Krem ochronny z lipidami SPF 15 na zimę Iwostin Sensitia

Krem ochronny z lipidami SPF 15 na zimę Iwostin Sensitia [09.12.2013] Krem ochronny z lipidami SPF15 na zimę Iwostin Sensitia tworzy na skórze delikatny film ochronny, skutecznie i długotrwale zabezpieczając ją przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, głównie wiatru i mrozu... (info)


Krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20 - emolient z wysokim filtrem UV

Krem ochronny na wiatr i mróz SPF 20 - emolient z wysokim filtrem UV [04.12.2013] Zimą skóra dziecka narażona jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz czy promieniowanie UV... (info)


PIELĘGNACJA STÓP ZIMĄ

PIELĘGNACJA STÓP ZIMĄ [25.11.2013] Zima to niełatwy czas dla skóry stóp, ponieważ narażona jest na duże zmiany temperatury, nadmierne wysuszenie i przegrzanie, przemoczenie, a nawet przemrożenie... (info)

Kremowy żel do mycia [18.11.2013] remowy żel do mycia Emolium to nowoczesny emolient polecany do codziennej higieny skóry bardzo suchej i podrażnionej... (info)


Zestawy świąteczne Iwostin 2013

Zestawy świąteczne Iwostin 2013 [13.11.2013] Laboratorium Iwostin przygotowało na sezon świąteczny 2013 dwa zestawy prezentowe, przygotowane z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry twarzy dla kobiet powyżej 40. roku życia... (info)


Zdrowe stopy jesienia

Zdrowe stopy jesienia [12.11.2013] Jesienią stopy wymagają szczególnej pielęgnacji. Skarpety, rajstopy i zakryte, nieprzewiewne obuwie noszone w chłodne dni zwiększają ryzyko nadmiernej potliwości oraz powstawania przykrego zapachu... (info)

Krem Emolium - nowoczesny emolient dla skóry suchej i bardzo suchej [29.10.2013] Krem Emolium to nowoczesny emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Odżywia, natłuszcza i nawilża naskórek, ograniczając transepidermalną utratę wody... (info)


Recepta na piękną i zdrową skórę

Recepta na piękną i zdrową skórę [28.10.2013] Podczas każdej z pór roku nasza skóra narażona jest na działanie negatywnych czynników zewnętrznych, stąd konieczność dopasowania odpowiednich kosmetyków do aktualnych jej potrzeb... (info)


NOWOŚĆ! Dotrzymaj tempa codzienności z MAGNE – B6 FAST!

NOWOŚĆ! Dotrzymaj tempa codzienności z MAGNE – B6 FAST! [24.10.2013] Codzienność to ciągłe zmaganie się z różnymi wyzwaniami. W chwilach gdy jedna rzecz wydaje się gonić drugą, często odczuwamy spadek energii oraz narastające uczucie stresu... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

Nepentes Pharma Sp. z o.o.
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
tel. 22 280 00 00
http://www.nepentes.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...