informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


redcoon Polska Sp. z o.o.redcoon to jeden z czołowych europejskich sklepów internetowych, oferujących elektronikę użytkową, sprzęt AGD, sprzęt fotograficzny i komputerowy. Działa w 8 krajach europejskich od 2003 roku, a od 2008 również w Polsce. W swojej ofercie posiada ponad 90 tys. produktów renomowanych marek.

wyświetlone: 1 - 10 z 48

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL

WIELKA WYPRZEDAŻ W REDCOON.PL [30.12.2013] 27 grudnia tego roku rusza WIELKA WYPRZEDAŻ w sklepie internetowym redcoon.pl. Znajdziecie tam wiele fantastycznych produktów w niesamowicie atrakcyjnych cenach... (info)


Nowy Prezes redcoon Polska

Nowy Prezes redcoon Polska [30.12.2013] W dniu 16 grudnia 2013 roku na stanowisko Prezesa redcoon Polska sp. z o.o. został powołany Pan Paweł Kuźma, zastępując na tym stanowisku Panią Magdalenę Zomrowską... (info)


Zestaw komputerowy dla Gracza

Zestaw komputerowy dla Gracza [17.12.2013] W wolnej chwili każdy lubi oddawać się ulubionym czynnościom. Jedni z nas wezmą do ręki dobrą książkę, inni obejrzą film a jeszcze inni uruchomią ulubioną grę komputerową... (info)


Pokój odsłuchowy w redcoon Polska już otwarty

Pokój odsłuchowy w redcoon Polska już otwarty [09.12.2013] W grudniu tego roku zakończono modernizację pokoju odsłuchowego znajdującego się w siedzibie firmy redcoon Polska w Bydgoszczy przy ulicy Fordońskiej 393... (info)


Skorzystaj z fachowej pomocy przy sprzątaniu

Skorzystaj z fachowej pomocy przy sprzątaniu [05.12.2013] Tak się utarło w społeczeństwie, że wraz z nadchodzącą Gwiazdką, rośnie w nas potrzeba gruntownego wysprzątania wszystkich zakątków domu. Odsuwamy kanapy, trzepiemy dywany, polerujemy różne powierzchnie, by wszystko lśniło, błyszczało i pachniało... (info)


Rozświetl swój dom na święta z redcoon.pl

Rozświetl swój dom na święta z redcoon.pl [02.12.2013] Zwyczaj dekorowania drzewka bożonarodzeniowego sięga już XVII wieku, kiedy to choinki przystrajano małymi, woskowymi świeczkami. Miały one symbolizować gwiazdy na niebie, a największa z nich, umieszczana na czubku drzewka- była gwiazdą betlejemską... (info)


Odśnieżanie bez wysiłku? To możliwe!

Odśnieżanie bez wysiłku? To możliwe! [26.11.2013] Wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu sporej części kierowców przypomniało się zapewne powtarzane co roku zdanie „Zima znów zaskoczyła drogowców”. A czy Wy jesteście na nią gotowi?.. (info)


Bądź EKO z nową klawiaturą solarną Logitech

Bądź EKO z nową klawiaturą solarną Logitech [25.11.2013] Możliwość korzystania z bezprzewodowej klawiatury daje nam w dzisiejszych czasach poczucie komfortu i niezależności... (info)


Co chce dostać kobieta od Mikołaja?

Co chce dostać kobieta od Mikołaja? [25.11.2013] Kiedy przychodzi taka chwila, gdy musisz wybrać prezent „dla Niej”, zawsze stajesz przed wielkim dylematem: co jej kupić? Czy będzie to żona, kochanka, siostra, matka czy teściowa, wybór odpowiedniego prezentu nastręcza wiele trudności... (info)


Najlepsze prezenty od Mikołaja

Najlepsze prezenty od Mikołaja [22.11.2013] Gdy zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia, zaczynamy zastanawiać się, co podarujemy naszym dzieciom. Chcemy, by nasze prezenty się podobały i były jak najbardziej trafione. Jakie są zatem aktualne trendy w zabawkach dla dzieci? Co jest „na topie”?.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

redcoon Polska Sp. z o.o.

redcoon Polska Sp. z o.o.
Fordońska 393
85-790 Bydgoszcz
tel. 0801 066 999
tel. 052 564 23 23
fax: 052 347 23 25
http://www.redcoon.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...