informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Libet S.A.wyświetlone: 1 - 10 z 169

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Zimowe wizualizacje. Projektowanie nawierzchni z e-designerem.

Zimowe wizualizacje. Projektowanie nawierzchni z e-designerem. [27.12.2013] Nie zostawiaj na koniec decyzji o wyborze produktów na nawierzchnie wokół domu. Najprawdopodobniej będziesz zbyt zmęczony całym procesem, żeby wybrać spokojnie i z pełnym przekonaniem słuszności swojego wyboru... (info)


Miejskie place. Udane rewitalizacje

Miejskie place. Udane rewitalizacje [27.12.2013] Dla wykreowania charakteru miejsca wystarczy element tak nieoczywisty jak oryginalnie zaprojektowana nawierzchnia. Za przykład niech posłużą dwa miasta w woj. zachodniopomorskim – Gryfice i Świnoujście... (info)


Nowe wcielenie kostki brukowej – podłoga w galerii handlowej

Nowe wcielenie kostki brukowej – podłoga w galerii handlowej [25.12.2013] Trochę zaskakuje, ale już po chwili budzi zachwyt i uznanie. Dekoracyjna kostka brukowa Libet Decco na podłodze we wnętrzu Galerii Alfa w Białymstoku zdała egzamin zarówno estetyczny, jak i użytkowy... (info)


Wszystko co warto wiedzieć o betonowej kostce brukowej

Wszystko co warto wiedzieć o betonowej kostce brukowej [23.12.2013] Kostka brukowa nie zyskuje na popularności. Ten wszechstronny materiał budowlany już od jakiegoś czasu przoduje w rankingach produktów nawierzchniowych... (info)


Styl vintage – czy wciąż jest modny?

Styl vintage – czy wciąż jest modny? [13.12.2013] Mimo, że aranżacja przestrzeni w stylu retro czy vintage bazuje na pozornie wyeksploatowanych i wciąż powielanych schematach, to ze światem w kolorach sepii spotykamy się dzisiaj właściwie na każdym kroku... (info)


Kostki brukowe - co było hitem tego sezonu?

Kostki brukowe - co było hitem tego sezonu? [07.12.2013] Mijający sezon upłynął pod znakiem minimalizmu i powrotu do stylu vintage. Intensywne barwy zastąpione zostały przez różne odcienie szarości i brązu w klasycznych formach. Coraz większym uznaniem cieszył się również architektoniczny beton... (info)


Nawierzchnia w odcieniach szarości i zieleni

Nawierzchnia w odcieniach szarości i zieleni [26.11.2013] Niewielka powierzchnia działki to prawie zawsze architektoniczne wyzwanie. Tak było również w przypadku realizacji niewielkiego kompleksu apartamentów we Władysławowie... (info)


Dlaczego Libet zdecydował się na przeprowadzenie testów nawierzchni?

Dlaczego Libet zdecydował się na przeprowadzenie testów nawierzchni? [23.11.2013] W przypadku kompleksu mieszkaniowego Nowe Orłowo - prestiżowej inwestycji usytuowanej w jednej z najbardziej znamienitych, nadmorskich dzielnic Gdyni, jednym z kluczowych elementów projektu był rysunek i barwa nawierzchni... (info)


Trawertyn jakiego nie znacie. Modna faktura w oryginalnej wersji

Trawertyn jakiego nie znacie. Modna faktura w oryginalnej wersji [20.11.2013] Płyta Trawertyn z kolekcji Libet Impressio w popielatym odcieniu grigio, to zdecydowanie propozycja dla koneserów oryginalnych nawierzchni... (info)


Jak zabezpieczyć betonową kostkę brukową przed zimą?

Jak zabezpieczyć betonową kostkę brukową przed zimą? [03.11.2013] Wkrótce nadejdzie zima, a wraz z nią siarczyste mrozy i opady śniegu. Czynniki te negatywnie wpływają na jakość nawierzchni wykonanych z betonowych kostek brukowych... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Libet S.A.

Libet S.A.
ul. Powstańców Śl. 5
Wrocław
tel. (071) 33 51 101
fax: (071) 33 51 100
http://www.libet.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...