informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Panda Security PolskaPanda Security jest jednym ze światowych liderów w zakresie zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 16 lat i jest obecna w ponad 50 krajach. Dzięki innowacyjnym technologiom TruPrevent, przeznaczonym do walki z nieznanymi wirusami i intruzami, produkty Panda Security wykrywają złośliwe kody, gdy w sieci nie ma jeszcze na nie skutecznego antidotum. Rozwiązania Panda Security zapewniają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów czy bram, dzięki czemu pomagają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz użytkowników domowych. Centrala Panda Security mieści się w Bilbao w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security Polska działa od września 2001 roku. Po prawie pięciu latach działalności firmy, jej produkty znajdują się w ścisłej czołówce najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są firmy ABC Data, California Computer i Incom. Programy Panda Titanium Antivirus i Platinum Internet Security dostępne są w sklepach Empik i MediaMarkt, a także w sieci Vobis. W porozumieniu z Telekomunikacją Polską firma uruchomiła usługę e-bezpieczeństwo, opartą na programach Panda Antivirus, dzięki której użytkownicy neostrady i pakietów internetowych TP są zabezpieczani przed wszelkimi zagrożeniami.

Oprócz działalności komercyjnej firma prowadzi w Polsce bezpłatne PogotoVie Antywirusowe: www.pogotovie.pl

wyświetlone: 1 - 10 z 247

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Nowa wersja Panda Cloud Office Protection 5.50 [21.07.2011] Panda Security wprowadziła nową wersję rozwiązania dla partnerów oraz firm Panda Cloud Office Protection 5.50. Nowości to m.in. narzędzia do zdalnej obsługi takie jak TeamViewer, UltraVNC, TightVNC, RealVNC i LogMeln... (info)


Panda Cloud Antivirus w nowej wersji 1.5

Panda Cloud Antivirus w nowej wersji 1.5 [29.06.2011] Panda Security wprowadziła nową wersję usługi ochrony antywirusowej Panda Cloud Antivirus 1.5 przeznaczonej dla użytkowników domowych. Program można pobrać pod adresem www.cloudantivirus.com/en/... (info)

Brazylijski piłkarz Neymar przynętą hakerów [28.06.2011] Najnowszy trojan Banbra.GYI wykorzystuje link do filmu ze wschodzącą gwiazdą brazylijskiej piłki nożnej Neymarem, aby infekować komputery. Został stworzony do kradzieży danych użytkowników odwiedzających strony internetowe instytucji finansowych... (info)


Mistrzowska Panda2012

Mistrzowska Panda2012 [22.06.2011] Firma Panda Security wprowadziła na rynek polskie wersje językowe najnowszych programów zabezpieczających 2012, przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm. Nowe rozwiązania zapewniają maksymalną ochronę przy minimalnym obciążeniu komputera... (info)


Panda Antivirus Pro 2011 w testach AV-Comparatives.org

Panda Antivirus Pro 2011 w testach AV-Comparatives.org [18.05.2011] Program Panda Antivirus Pro 2011 otrzymał wysoką ocenę „Advanced” w ostatnim teście wykrywania na żądanie przeprowadzonym w lutym br. przez laboratorium badawcze AV-Comparatives.org... (info)

Panda Security wśród najlepszych dostawców zabezpieczeń działających w chmurze [16.05.2011] Wyróżnienia „Top 20 Cloud Security Vendors” są przyznawane przez amerykańską wersję magazynu CRN w ramach listy „Coolest Cloud Computing Vendors”, która obejmuje najbardziej innowacyjnych dostawców zabezpieczeń opartych na przetwarzaniu w chmurze... (info)


100% skuteczności Panda Security w najnowszych testach AV-Test

100% skuteczności Panda Security w najnowszych testach AV-Test [13.05.2011] Program zabezpieczający Panda Internet Security 2011 otrzymał prestiżowy certyfikat niezależnego laboratorium AV-Test w raporcie za pierwszy kwartał 2011 roku... (info)


Wysokie oceny SC Magazine dla biznesowych rozwiązań Panda Security

Wysokie oceny SC Magazine dla biznesowych rozwiązań Panda Security [11.05.2011] Rozwiązania dla biznesu GateDefender zostały wyróżnione za wysoką efektywność i kompletną funkcjonalność przez amerykański magazyn profesjonalistów IT SC Magazine... (info)


Przetestuj nową wersję Beta Panda Global Protection 2012 i wygraj

Przetestuj nową wersję Beta Panda Global Protection 2012 i wygraj [27.04.2011] Firma Panda Security wprowadziła wersję Beta programu Panda Global Protection 2012. Program można pobrać ze strony: http://www.pandasecurity.com/poland/promotions/betatest/... (info)


Zagrożenia i incydenty w I kwartale 2011 roku. Raport PandaLabs

Zagrożenia i incydenty w I kwartale 2011 roku. Raport PandaLabs [19.04.2011] W pierwszych trzech miesiącach bieżącego roku codziennie powstawało średnio 73 tys. nowych odmian złośliwych kodów, to o 10 tys. więcej niż w I kwartale 2010 roku... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Panda Security Polska

Panda Security Polska
ul. Wiktorska 63
02-587 Warszawa
tel. (022) 540 18 45
http://www.pspolska.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...