informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Wilkinson Swordwyświetlone: 1 - 10 z 49

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


„Prawdziwy facet jeździ jak…”?

„Prawdziwy facet jeździ jak…”? [18.11.2013] Szybkie samochody, adrenalina i zapach rywalizacji. Podoba ci się to zestawienie i lubisz się ścigać? Jeśli tak, to odwiedź we wtorek 19 listopada drogerię Rossmann w Manufakturze w Łodzi i poczuj się jak kierowca rajdowy z Wilkinson... (info)


Tańsze tankowanie z Wilkinson i Energizer na stacjach Statoil!

Tańsze tankowanie z Wilkinson i Energizer na stacjach Statoil! [30.10.2013] Teraz kupując produkty Wilkinson lub Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie, tankowanym na stacjach Statoil... (info)


Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer

Taniej zasilasz bak na Statoil z Wilkinson i Energizer [17.10.2013] Szukasz oszczędności i chcesz obniżyć swoje rachunki za paliwo? Teraz kupując maszynki do golenia Wilkinson lub baterie i inne produkty Energizer możesz zaoszczędzić na paliwie!.. (info)


Jedyna maszynka na rynku z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy

Jedyna maszynka na rynku z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy [14.08.2013] Wilkinson Extra2 to pierwsza na świecie maszynka jednorazowa z systemem usuwania włosków spomiędzy ostrzy. Dzięki niemu nigdy nie będziesz miała problemu z zapchaną maszynką. Wilkinson Extra2 to jedyne maszynki na polskim rynku z taką funkcją!.. (info)

Sprawdź swoją pamięć z Wilkinson i wygraj iPhone’a! [08.08.2013] Wilkinson proponuje swoim fanom wakacyjną zabawę z konkursem i atrakcyjnymi nagrodami. Gra typu memory na fanpage’u Wilkinson to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu i możliwość wygrania jednego z pięciu iPhone’ów!.. (info)


Wygodne golenie w komfortowej cenie

Wygodne golenie w komfortowej cenie [01.08.2013] Gorąca promocja Wilkinson pomaga Panom cieszyć się idealnie gładką skórą, dzięki doskonałym maszynkom Extra3 – teraz 20% taniej w drogerii Rossmann... (info)


Dokończ mema i wygraj egzotyczną podróż!

Dokończ mema i wygraj egzotyczną podróż! [17.07.2013] Dla tych, którym wszystko przychodzi łatwo, czyli dla mistrzów podrywu, Wilkinson przygotował konkurs „Niemiecki podryw”, w którym łatwo mogą wygrać fantastyczne wakacje dla dwojga. Wystarczy dowcipnie dokończyć randkowego mema... (info)


Wypróbuj maszynkę Xtreme3 Beauty - nr 1 w Niemczech

Wypróbuj maszynkę Xtreme3 Beauty - nr 1 w Niemczech [09.07.2013] Większość kobiet postrzega golenie, jako uciążliwy i nieprzyjemny obowiązek. Podrażniona skóra czy zacięcia, to główne przyczyny stresu związanego z goleniem. Odpowiedzią Wilkinson jest maszynka Xtreme3 Beauty, która jest nr 1 w Niemczech!.. (info)


Ponad 1 000 nagród w loterii Wilkinson nr 1 w Niemczech

Ponad 1 000 nagród w loterii Wilkinson nr 1 w Niemczech [24.05.2013] Ponad 1 000 nagród można wygrać w loterii Wilkinson. W 19 miastach Polski ekipy marki Wilkinson rozdają Polakom maszynki do golenia Xtreme3, które są nr 1 Niemczech*. Każda maszynka zawiera unikalny kod loteryjny, który może przynieść Ci nagrodę!.. (info)


Wilkinson promuje gładkie pocałunki

Wilkinson promuje gładkie pocałunki [11.02.2013] Czy wiecie, że całowanie się zwiększa poziom hormonów szczęścia w organizmie? W związku z tym Wilkinson przygotował coś specjalnego dla zakochanych!.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Wilkinson Sword

Wilkinson Sword
ul. Postępu 21 c
02-676 Warszawa
http://www.wilkinsonsword.co.uk
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...