informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


WĘC - Twój JubilerOd ponad 10 lat zajmujemy się naprawą, pielęgnacją i sprzedażą biżuterii. Przez te wszystkie lata dla naszych klientów staliśmy się nie tylko sprzedawcami, lecz przede wszystkim DORADCAMI, pomagającymi dobrać najbardziej dostosowany do potrzeb konkretnej osoby rodzaj biżuterii.

U nas zawsze możesz zasięgnąć porady związanej z biżuterią. Nauczymy Cię jak dbać o biżuterię, , jak ją pielęgnować by jak najdłużej cieszyła zmysły swym pięknem. Wprowadziliśmy system promocji naszych klientów (KARTA KLIENTA), który pozwala na dokonywanie zakupów z dużymi rabatami. Staramy się być firmą przyjazną , otwartą na Twoje potrzeby, i w miarę naszych możliwości wprowadzać coraz to nowe korzystne dla Ciebie udoskonalenia. Jako jedna z nielicznych firm jubilerskich wprowadziliśmy program ZWROTU, i WYMIANY zakupionego u Nas towaru.

wyświetlone: 1 - 10 z 34

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Zaręczyny - etap drugi - proszenie o zgodę przyszłych teściów [31.01.2007] Drugi etap jest już bardziej oficjalny i następuje po Waszych intymnych zaręczynach. Tutaj sprawa jest trochę bardziej skomplikowana... (info)

Zaręczyny - etap pierwszy - sam na sam [30.01.2007] Temat zaręczyn. Stresik, co? :) Podam teraz kilka przykładów romantycznych zaręczyn, o których nasze Kobiety skrycie marzą... (info)

Napisy w pierścionku [29.01.2007] Coś, co mile zaskakuje nasze Panie to grawerowane napisy na wewnętrznym obwodzie pierścionka... (info)

Certyfikat jakości [28.01.2007] Na pewno zastanawiacie się jak wybrać pierścionek dobrej jakości. Na rynku jest cała masa biżuterii wyprodukowana w kraju i za granicą... (info)


Za ile kupić pierścionek?

Za ile kupić pierścionek? [27.01.2007] Wiele osób zastanawia się, w jakiej cenie musi być pierścionek, żeby był doceniony przez Partnerkę. Czy trzeba wydać na niego całą pensję, czy tylko pół? Albo - czy trzeba wziąć na niego kredyt... (info)

Rozmiar pierscionka [26.01.2007] Przy pierścionku zaręczynowym bierze się pod uwagę rozmiar palca serdecznego lewej ręki. Powtarzam: lewej. Dlatego, że na prawą zakłada się obrączkę... (info)


Kamienie jubilerskie: Cyrkonia

Kamienie jubilerskie: Cyrkonia [24.01.2007] Imitacjia diamentu to właśnie Cyrkonia. Wyroby z Cyrkonią wyglądem nie różnią się od diamentowych... (info)


Kamienie jubilerskie: Granat

Kamienie jubilerskie: Granat [23.01.2007] Granat występuje nie tylko w kolorze głębokiej, ciepłej czerwieni. Bywają też żółte, zielone, pomarańczowe, a nawet czarne... (info)


Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego? Bo przegapisz Walentynki.

Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego? Bo przegapisz Walentynki. [23.01.2007] Zapewne słyszeliście już o szaleństwie daty 07.07.07... (info)


Kamienie jubilerskie: Koral

Kamienie jubilerskie: Koral [22.01.2007] Koral w wielu kulturach uważany był za talizman chroniący przed truciznami i złymi duchami... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

WĘC - Twój Jubiler

WĘC - Twój Jubiler
ul. Kurczaba 3
30-868 Kraków
tel. (012) 657 41 28
tel. (012) 292 49 22
http://www.wec.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...