informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Netradus Polska Sp. z o.o.Firma Netradus Polska Sp. z o.o. to dystrybutor markowych produktów dla mam i dla dzieci. Jest oficjalnym dystrybutorem marki Clippasafe w Polsce. Brytyjska firma Clippasafe od ponad 45 lat specjalizuje się w produkcji akcesoriów i produktów podnoszących poziom bezpieczeństwa dzieci, niemowląt oraz kobiet w ciąży podróżujących pojazdem zarówno jako kierowca jak i pasażer. Firma jest znana z unikalnego produktu opracowanego specjalnie z myślą o przyszłych mamach, podróżujących samochodem. Adapter do pasów bezpieczeństwa marki Clippasafe zapewnia komfort i podnosi bezpieczeństwo nienarodzonego dziecka.

Netradus Polska Sp. z o.o. jest także wyłącznym dystrybutorem monitora oddechu Snuza. Jest to monitor nowej generacji, który precyzyjne monitoruje oddech dziecka, dając rodzicom pewność i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od miejsca w którym maluszek śpi.

wyświetlone: 1 - 8 z 8


7 faktów o monitorach oddechu

7 faktów o monitorach oddechu [24.01.2009] Monitor oddechu jest domowym urządzeniem monitorującym oddech niemowląt stosowanym do pierwszego roku życia. Monitor oddechu to ważny dla wielu rodziców zakup. Podpowiadamy, o czym należy pamiętać, by był to zakup trafiony... (info)


Bezpieczna podróż autem w ciąży - 10 pytań i odpowiedzi

Bezpieczna podróż autem w ciąży - 10 pytań i odpowiedzi [11.01.2009] 10 pytań i odpowiedzi na temat bezpiecznego podróżowania w ciąży rozwieje wszelkie twoje wątpliwości. Dowiesz się, czy w ciąży należy zapinać pasy i jak sprawić, aby podróż była komfortowa dla Ciebie i dziecka... (info)


Zimowe podróże przyszłej mamy

Zimowe podróże przyszłej mamy [30.12.2008] Choć białe szaleństwo na nartach będziesz musiała odłożyć na przyszłe lata, to na ogół nie ma przeciwwskazań, żeby wybrać się w zimową podróż samochodem, pociągiem czy nawet samolotem... (info)


Święta za pasem

Święta za pasem [30.12.2008] Policjanci dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu podczas Świąt zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo podróży, prędkość, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia dzieci... (info)


Przyszła mama za kółkiem

Przyszła mama za kółkiem [15.12.2008] Kobieta ciężarna za kierownicą samochodu to coraz częstszy widok. Trudno się dziwić – wiele przyszłych mam nie chce rezygnować z aktywnego życia. Warto jednak zadbać o to, aby podróż samochodem była bezpieczna zarówno dla mamy, jak i dla nienarodzonego dziecka... (info)


Konkurs Clippasafe dla przyszłych mam w portalu Baby-Shower.pl

Konkurs Clippasafe dla przyszłych mam w portalu Baby-Shower.pl [02.12.2008] Adapter do pasów bezpieczeństwa Clippasafe dla kobiet w ciąży nr 1 w UK dostępny już w Polsce! Z myślą o bezpieczeństwie przyszłych mam i ich dzieci powstał specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa... (info)


Nowości na targach w Łodzi

Nowości na targach w Łodzi [27.11.2008] Podczas tegorocznego II Salonu Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA, który odbył się w Łodzi w dniach 21 – 23 listopada, szczególne zainteresowanie uczestników i zwiedzających wzbudziło stoisko firmy Netradus Polska... (info)


Mamo zapnij pasy!

Mamo zapnij pasy! [17.11.2008] W Polsce panuje przekonanie, że kobiety w ciąży nie powinny zapinać pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Prawo drogowe zwalnia je nawet z tego obowiązku. Czy słusznie?.. (info)Netradus Polska Sp. z o.o.
40-872 Katowice
ul. Zawiszy Czarnego 4/51
http://www.netradus.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...