informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


WSP TWP w Warszawiewyświetlone: 1 - 10 z 64

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>


Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie

Akademickie Biuro Karier w WSP TWP w Warszawie [22.04.2013] Akademickie Biuro Karier w WSP TWP jest jednym z najlepiej przygotowanych karier na uczelniach w kraju. Biuro pomaga w znalezieniu pracy, szkoli umiejętności miękkie, prowadzi coaching kariery a w najbliższym czasie pomoże również zakładać firmy... (info)


Platforma e-learningowa

Platforma e-learningowa [03.04.2013] Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” w ramach swoich działań wdrożył platformę e-learningową, która wykorzystywana jest w systemie Kształcenia na Odległość (KnO) WSP TWP w Warszawie... (info)


Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach

Zakończono bezpłatne kursy ECDL w sześciu miastach [21.02.2013] Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” zakończył nabór na kursy komputerowe ECDL współfinansowane ze środków Unii Europejskiej i realizowane w Wydziałach Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie... (info)


Pętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie

Pętle induktofoniczne w WSP TWP w Warszawie [29.01.2013] Od lutego 2013r. w ramach realizacji Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” w pięciu Wydziałach Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie będą funkcjonowały systemy wspomagające słyszenie u osób niedosłyszących... (info)


Ostatni nabór na bezpłatne kursy!

Ostatni nabór na bezpłatne kursy! [21.12.2012] Z początkiem 2013 r. Projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” rozpoczyna ostatni nabór na kursy komputerowe ECDL w Warszawie i Człuchowie. Rekrutacja w Warszawie obejmie kurs ECDL core i advanced . W Człuchowie będzie prowadzony nabór na ECDL core... (info)


Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań.

Dlaczego studenci wybierają WSP TWP w Warszawie? Wyniki badań. [27.11.2012] W ramach Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” partner Projektu, Polskie Towarzystwo Polityki Społecznej przeprowadziło badanie które pozwoliło odpowiedzieć m.in. na pytanie „dlaczego studenci wybierają studia na WSP TWP w Warszawie”?.. (info)


„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie

„Dzień Pracy i Edukacji” w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie [15.10.2012] W sobotę 17.11.2012r. po raz trzeci w Wydziale Nauk Społecznych WSP TWP w Warszawie odbędzie się „Dzień Pracy i Edukacji”. W ramach imprezy studenci i absolwenci Uczelni mogą zapoznać się z ofertą praktyk, staży, ofert pracy, szkoleń... (info)


Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach [11.09.2012] Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w bezpłatnym (współfinansowanym ze środków UE) kursie „Zostań także inżynierem” organizowanym przez projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia”... (info)

Bezpłatny kurs „Zostań także inżynierem” w Katowicach [11.09.2012] Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w bezpłatnym (współfinansowanym ze środków UE) kursie „Zostań także inżynierem” organizowanym przez projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia”... (info)


Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie

Kurs komputerowy ECDL advanced w Warszawie i Olsztynie [23.08.2012] Zapraszamy Państwa na rozpoczynający się we wrześniu 2012 r. w Olsztynie i Warszawie kurs Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych dla zaawansowanych (ECDL advanced) współfinansowany z środków UE w ramach EFS... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

WSP TWP w Warszawie
02-372 Warszawa
ul. Opaczewska 42/3
tel. 022 822 10 58
fax: 022 822 10 58
http://www.wsptwp.eu
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...