informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Schneider Electric Polska Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 98

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

Partnerstwo DONG Energy i Schneider Electric zapewni lepszy dostęp do energii odnawialnej [30.12.2013] Schneider Electric oraz DONG Energy ogłosiły podpisanie umowy o zawiązaniu partnerstwa technologicznego i handlowego. Celem współpracy jest m.in. rozpowszechnienie energii odnawialnych... (info)


Schneider Electric o przyszłości Smart City i Smart Grid podczas VIII Forum Energetycznego

Schneider Electric o przyszłości Smart City i Smart Grid podczas VIII Forum Energetycznego [29.12.2013] VIII Forum Energetyczne, które odbyło się w dniach 16-18 grudnia w Sopocie, poświęcone było m.in. idei Smart City (Inteligentnych Miast) oraz przyszłości Smart Grid (Inteligentne Sieci Elektroenergetyczne) w Polsce i na świecie... (info)


Schneider Electric zaprosił do Niemiec na niezwyky event „The Next Generation” MachineStruxure!

Schneider Electric zaprosił do Niemiec na niezwyky event „The Next Generation” MachineStruxure! [09.12.2013] Przedstawiciele Machine Solutions zaprezentowali pakiet innowacyjnych produktów dla rozwiązania MachineStruxure klientom zaproszonym z 16 krajów z całej Europy, Rosji, Indii czy Chin. W wydarzeniu wzięło także udział 18 gości z Polski... (info)

Ruszyła czwarta edycja konkursu Go Green in the City organizowanego przez Schneider Electric [02.12.2013] Schneider Electric rozpoczął czwartą edycję Go Green in the City. Jest to międzynarodowy konkurs na najbardziej innowacyjne i opłacalne rozwiązania energetyczne dla miast, który cieszy się olbrzymią popularnością już od trzech lat... (info)

Schneider Electric wspiera program Solar Decathlon na całym świecie [20.11.2013] Schneider Electric po raz kolejny udzielił wsparcia inicjatywie Solar Decathlon, zostając sponsorem amerykańskiej i chińskiej edycji tej wielokrotnie nagradzanej imprezy... (info)

Schneider Electric - najbezpieczniejszą firmą Małopolski [20.11.2013] Schneider Electric Industries Polska w Bukownie otrzymał po raz trzeci statuetkę “Mecum Tutissimus Ibis” (łac. Ze mną jesteś najbezpieczniejszy) w konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy... (info)

Podsumowanie Warsztatów Automatyki Schneider Electric Polska [20.11.2013] Schneider Electric Polska zakończył właśnie kolejną edycję, zapoczątkowanych w zeszłym roku, Warsztatów Automatyki... (info)

Ponad 350 tys. osób skorzystało już z programu z zakresu zarządzania energią Energy University™ [19.11.2013] Schneider Electric poinformował, że łączna liczba użytkowników Energy University™ – wiodącego w branży, działającego niezależnie od dostawców, narzędzia online służącego edukacji w zakresie zarządzania energią – przekroczyła 350 tys... (info)

Pionierskie wdrożenie ogólnokrajowego systemu planowania Schneider Electric w Turcji [14.11.2013] Schneider Electric poinformował, że firma İGDAŞ – największy dystrybutor gazu ziemnego w Turcji – będzie korzystać z rozwiązania Schneider Electric Gas Day Operations (GDO) podczas tworzenia planów zapotrzebowania na ten surowiec... (info)

Zasilacze UPS do zadań specjalnych [29.10.2013] Zasilacze UPS potrzebne są w wielu branżach, nawet pozornie niezwiązanych z serwerowniami i komputerami. Żadne duże przedsiębiorstwo nie może obyć się bez przynajmniej jednego serwera i urządzeń elektrycznych... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
02-135 Warszawa
ul. Iłżecka 24
tel. 022 511 82 00
fax: 022 511 82 02
http://www.designdladomu.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...