informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Sage sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 76

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

Pozyskanie użytkowników spośród kierownictwa najwyższego szczebla - wyzwanie dla ERP [18.07.2013] autor: Christophe Letellier, CEO Mid Market Europe, Sage (Dyrektor generalny Sage w regionie Mid Market Europe).. (info)

Silvan skonsoliduje dane i procesy w Sage ERP X3 [10.07.2013] Silvan to wiodący producent w branży ogrodowej, eksportujący swoje produkty do 9 krajów w Europie. W spółce Silvan rozpoczęło się właśnie wdrożenie systemu Sage ERP X3... (info)

Nowy System Symfonia 2014 dostosowany do zmian w urlopach dla rodziców [10.07.2013] Od 4 lipca firma Sage udostępnia najnowszą wersję Systemu Symfonia Kadry i Płace 2014. Rozwiązanie obsługuje zmiany regulujące możliwości wykorzystania urlopów związanych z rodzicielstwem... (info)


Sage ma nowy kanał dystrybucji dla Symfonii Start: e-sklep

Sage ma nowy kanał dystrybucji dla Symfonii Start: e-sklep [04.02.2013] 23 stycznia 2013 firma Sage uruchomiła własny sklep internetowy. Przedsiębiorcy mogą w nim nabyć nowe licencje systemu Symfonia Start lub zaktualizować użytkowane przez siebie wersje tego oprogramowania... (info)

Produkcja zintegrowana z resztą firmy – 7 korzyści z systemu ERP [04.02.2013] Efektywność zarządzania produkcją wzrasta, jeśli procesy produkcyjne traktowane są jako element w całej organizacji, a nie jako wyodrębniony, specjalistyczny, zamknięty obszar firmy... (info)


Nowoczesny ERP, czyli biznes w wielu wymiarach

Nowoczesny ERP, czyli biznes w wielu wymiarach [20.12.2012] Zdaniem firmy Sage, firmy w Polsce nie wykorzystują pełni potencjału analitycznego systemów ERP. Tymczasem nowoczesne rozwiązania posługują się wymiarami analitycznymi. Dzięki nim można generować analizy biznesowe i efektywniej podejmować decyzje... (info)


Sage: 3 nowe sposoby na niepłacących kontrahentów

Sage: 3 nowe sposoby na niepłacących kontrahentów [26.11.2012] Od stycznia 2013 w Polsce diametralnie zmienią się realia prowadzenia działalności gospodarczej. Lżej będą mieli przedsiębiorcy, którzy miesiącami czekają na zapłatę za faktury. Gorsze czasy idą dla dłużników i firm, które celowo odwlekają.. (info)

Sage pomaga wnieść moc Windows 8 do małych i średnich przedsiębiorstw [29.10.2012] 25 października 2012 – firma Sage Group plc ogłosiła strategię przeniesienia na grunt małych i średnich przedsiębiorstw - prostoty, większej wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności w oferowanym przez Sage.. (info)


Sage: promocja ubezpieczająca firmy przed zmianami w VAT

Sage: promocja ubezpieczająca firmy przed zmianami w VAT [18.10.2012] Od połowy października Sage oferuje przedsiębiorcom wyjątkowo atrakcyjną promocję. Jej celem jest ubezpieczenie firm przed nieprzewidzianymi kosztami, związanymi z koniecznością dostosowania oprogramowania do zmian w ustawie VAT... (info)

Sage o 4 źródłach oszczędności w obszarach produkcji [28.09.2012] W dobie wysokiej konkurencyjności racjonalne gospodarowanie zasobami to konieczność. Dobrze wdrożony system ERP pozwala generować oszczędności w procesie produkcyjnym w co najmniej 4 obszarach... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 | > | >>

Sage sp. z o.o.

Sage sp. z o.o.
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa
tel.: 22 455 56 00
faks.: 22 455 57 00
http://www.sage.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...