informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Antal InternationalPolski odział rozpoczął działalność w 1996 roku. Obecnie biuro w Warszawie liczy 55 konsultantów, co czyni spółkę zdecydowanym leaderem na polskim rynku rekrutacyjnym. Antal International jako jeden z pierwszych wśród firm rekrutacyjnych, wprowadził podział zespołów według matrycy macierzowej tzw Matrix Portfolio. Dzięki niej konsultanci specjalizują się w danych dyscyplinach i sektorach przez co są ekspertami w wąsko sprecyzowanych obszarach. To pozwala na lepsze zrozumienie branży i co za tym idzie wymagań kandydatów i potrzeb klientów. Dzięki takiemu podejściu firma z roku na rok zwiększa zyski ze sprzedaży o ponad 100%, a do końca roku planuje zwiększyć ilość osób zatrudnionych do 80 konsultantów.

W skład Antal International wchodzą zespoły: Banking & Insurance, Finance & Accountancy, Engineering, Logistics & Manufacturing, Legal, Retail, Sales & Marketing, Pharma, Real Estate and Construction, IT & Telecom

wyświetlone: 1 - 10 z 44

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Specjaliści i menedżerowie wybiorą najlepszych pracodawców

Specjaliści i menedżerowie wybiorą najlepszych pracodawców [06.09.2013] Rozpoczęła się 4. edycja badania Antal International „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów”. Do udziału zapraszamy pracowników średniego i wyższego szczebla z wszystkich branż... (info)


Zmień pracę z głową.

Zmień pracę z głową. [05.09.2013] Nowa praca najczęściej wiąże się z ciekawymi wyzwaniami, wyższym wynagrodzeniem i bardziej prestiżowym stanowiskiem. Zanim jednak zdecydujemy się na odejście z obecnego miejsca pracy warto zadbać o bezpieczeństwo zmiany pracy... (info)

Kiedy warto poszukać ekspertów za granicą? [23.08.2013] Jakiego rozwiązania szukać, gdy na lokalnym rynku specjalistów brakuje kandydatów o wąskich kompetencjach, których potrzebuje firma? Odpowiedzią na to pytanie może być rekrutacja zagranicznych ekspertów... (info)

Specjaliści i menedżerowie wkraczają na rynek kandydata? [31.07.2013] Coraz częściej o doświadczonych specjalistów i menedżerów pracodawcy muszą zawalczyć. Ci najbardziej oblegani pracownicy są zadowoleni z obecnych prac i otrzymują ponad 10 zaproszeń do procesów rekrutacyjnych rocznie... (info)


Z certyfikatem po awans

Z certyfikatem po awans [08.07.2013] Dla pracodawcy certyfikat jest dowodem kompetencji kandydata. Odpowiedni kurs otwiera drzwi do wyższego stanowiska i wyższego wynagrodzenia. Lato to dobry moment na przemyślenie czy i jaki certyfikat jest nam potrzebny... (info)

Spodziewane ożywienie na rynku pracy specjalistów i menedżerów [17.06.2013] Polska gospodarka lepiej niż inne kraje radzi sobie ze spowolnieniem. 58% pracodawców planuje zatrudniać specjalistów i menedżerów w III kwartale br, a tylko 11% zwalniać – wskazują najnowsze wyniki badania Antal Global Snapshot... (info)


Dział personalny w dzisiejszych czasach

Dział personalny w dzisiejszych czasach [16.05.2013] Rozbudowana struktura działów personalnych i nowe wyzwania, które są stawiane przed HR-owcami w dzisiejszych czasach sprawiają, że warto się zastanowić nad tym, jaka jest rola współczesnego działu personalnego... (info)

Rusza badanie polskiego rynku pracy IT [18.04.2013] Antal International wraz z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych rozpoczął kompleksowe badanie IT@PL – rynek pracy IT w Polsce. Wyniki posłużą wskazaniu szans i barier w rozwoju Polski, jako europejskiego centrum usług IT... (info)


Antal International – 20 lat na świecie, 17 lat w Polsce

Antal International – 20 lat na świecie, 17 lat w Polsce [09.04.2013] Antal International w tym roku obchodzi 20 rocznicę swojego istnienia. W ciągu tych lat stał się jedną z największych i najbardziej renomowanych firm rekrutujących specjalistów i menedżerów na świecie... (info)

Praca pozwoli Ci zwiedzić świat [06.03.2013] Polscy specjaliści i menedżerowie na dzisiejszym rynku pracy mają możliwość wyboru pracy, która umożliwi im podróże po całym świecie. Nowe wyzwania w różnych miejscach i kulturach składają się na pasjonujące życie... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Antal International

Antal International
Stratos Office Centre
00-546 Warszawa
Ks. Skorupki 5
Tel. 022 583 68 00
Fax: 022 583 68 01
http://www.antal.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...