informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Franklin Templeton InvestmentsFranklin Templeton Investments Management Ltd jest jednostką zależną Franklin Resources, Inc. [NYSE:BEN], globalnej firmy inwestycyjnej działającej pod nazwą Franklin Templeton Investments.

Franklin Templeton Investments oferuje usługi zarządzania inwestycyjnego, które zapewnia zespół specjalistów w dziedzinie inwestowania z funduszy Franklin, Templeton, Mutual Series, Fiduciary Trust, Darby oraz Bissett. Firma z główną siedzibą w Kalifornii, ma ponad 60 lat doświadczenia w dziedzinie inwestowania i zarządza aktywami o wartości ponad 590 mld dolarów (stan na dzień 31 marca 2008 r.). Franklin Templeton Investments uważany jest za lidera jeśli chodzi o zarządzanie funduszami globalnymi zorientowanymi na wzrost (growth), na poszukiwanie wartości (value) oraz oferowanie innowacyjnych produktów gwarantujących stały dochód. Firma zatrudnia na całym świecie około 8000 pracowników, z których ponad 450 osób to specjaliści w dziedzinie inwestycji. Firma ma więc możliwość bezpośredniej analizy sytuacji przedsiębiorstw lokalnych, obserwowania trendów na poszczególnych rynkach oraz badania możliwości inwestycyjnych.

W Polsce Franklin Templeton Investments oferuje zróżnicowane możliwości inwestycyjne, wśród których znajdują się produkty trzech głównych zespołów inwestujących w akcje na rynkach globalnych (Franklin, Templeton oraz Mutual Series), produkty kilku zespołów inwestujących w akcje z uwzględnieniem warunków lokalnych danego kraju, uzupełnionych o znaczące inwestycje w instrumenty stałego dochodu na całym świecie. Franklin Templeton Investments oferuje swoim klientom w Polsce możliwość inwestowania w 60 funduszy.

wyświetlone: 1 - 10 z 103

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>


Nowy plan rozwoju Chin

Nowy plan rozwoju Chin [23.12.2013] Chińskie władze nakreśliły swe plany na resztę dziesięciolecia w dokumencie zatytułowanym „Decyzja dotycząca najważniejszych kwestii związanych z kompleksowymi reformami”... (info)

Franklin Templeton wprowadza nowe fundusze do Polski [19.12.2013] Franklin Templeton Investments, lider rynku funduszy zagranicznych w Polsce, udostępnił dla polskich klientów pięć nowych funduszy inwestycyjnych. Nowe fundusze dostępne są w postaci klas aktywów zabezpieczonych przed zmianami kursów USD, EUR i CHF... (info)


Rocznica utworzenia funduszu Templeton Global Total Return Fund

Rocznica utworzenia funduszu Templeton Global Total Return Fund [15.11.2013] 29 sierpnia 2013 r. spółka Franklin Templeton Investments1 obchodziła 10. rocznicę wprowadzenia na rynek funduszu Templeton Global Total Return Fund2... (info)


Czy kapitał nadal będzie pompowany na rynki wschodzące?

Czy kapitał nadal będzie pompowany na rynki wschodzące? [17.10.2013] Słabe punkty (czy też raczej domniemane słabe punkty) rynków wschodzących są od kilku miesięcy przedmiotem ożywionych dyskusji... (info)


Chiny i Indie – największe siły napędowe rynków wschodzących

Chiny i Indie – największe siły napędowe rynków wschodzących [01.10.2013] Chiny i Indie, jako kraje o ogromnym wpływie na całe uniwersum rynków wschodzących, są przedmiotem licznych zadawanych mi pytań, których najwięcej jest zwykle w czasie, gdy na obydwu rynkach pojawiają się sygnały pewnych problemów... (info)

Franklin Templeton: Dlaczego nadal podobają się nam Chiny [14.08.2013] Negatywną reakcję rynków wykorzystaliśmy jako okazję do zainwestowania w chińskie spółki, a także w atrakcyjnie wyceniane papiery przedsiębiorstw zagranicznych o dużej ekspozycji na rynek chiński... (info)

Turcja utrzymuje obrany kierunek pomimo chwilowej zawieruchy [11.07.2013] W 2012 r., turecka giełda papierów wartościowych zanotowała wzrost o ponad 50%, znajdując się tym samym wśród najprężniejszych rynków na świecie... (info)

Najlepszy moment na inwestycje [26.06.2013] Często wygłaszam prelekcje i wykłady na konferencjach inwestycyjnych na całym świecie i jestem pytany o najrozmaitsze rzeczy – od prognoz dla konkretnych rynków po bardzo złożone koncepcje inwestycyjne... (info)

Wyróżnienie dla Franklin Templeton od polskich inwestorów [20.06.2013] Franklin Templeton Investments1 z przyjemnością ogłasza, że została laureatem nagrody w kategorii „Best International Emerging Markets Long Fund 2013” przyznanej podczas konferencji IPO Summit Warsaw 2013... (info)

Chińczycy budują domy, ale czy będą w nich mieszkać? Miasta-widma. [21.05.2013] Może już słyszeliście lub czytaliście o aktualnej kondycji chińskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych – media często w sensacyjny sposób opisują „miasta-widma”, „bańki cenowe”, które lada moment zaczną pękać, itd... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | > | >>

Franklin Templeton Investments
00-124 Warszawa
Rondo ONZ 1
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...