informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


PPG IndustriesPPG jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgu. Firma PPG zarządza 150 zakładami przemysłowymi w ponad 60 - ciu krajach. Wartość sprzedaży firmy PPG ukształtowała się w 2007 r. na poziomie 11, 2 miliarda dolarów.

Firma SigmaKalon, w skład której wchodzi SigmaKalon Deco Polska, właściciel marki Dekoral, którą PPG przejęła 02.01.2008 r. odnotowała na koniec 2007 r. sprzedaż na poziomie 2, 9 miliardów dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

wyświetlone: 1 - 10 z 41

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Nowość! System kolorowania Color PRO – rewolucyjne możliwości

Nowość! System kolorowania Color PRO – rewolucyjne możliwości [16.04.2009] Profesjonaliści wiedzą, że wysokiej klasy produkt powstaje w procesie precyzyjnego łączenia najwyższej klasy komponentów. Producent marek Dekoral Professional i Sigma stworzył nowy system kolorowania Color PRO, oparty na technologii najnowszej generacji... (info)


Ekologia w domu – lakiery marki Domalux

Ekologia w domu – lakiery marki Domalux [15.04.2009] Oferta dostępnych na rynku produktów do ochrony drewna daje nam możliwość wyboru najlepszych środków, które sprawią, że nasze podłogi i meble przez lata zachowają swoje piękno... (info)


Świąteczny dom w barwach farb Dekoral

Świąteczny dom w barwach farb Dekoral [08.12.2008] Nie ma chyba bardziej rodzinnych i ciepłych świąt niż Boże Narodzenie. Pełni oczekiwania już teraz przygotowujemy się na to misterium, kupując upominki dla najbliższych i obmyślając uroczyste dekoracje, które ozdobią wigilijny stół... (info)


Dekoral Fashion Show by Eva Minge 2008 – Włoskie Impresje

Dekoral Fashion Show by Eva Minge 2008 – Włoskie Impresje [02.12.2008] - Każdy, kto choć raz w życiu odwiedził Włochy, zakochał się w tym kraju i przywiózł z niego artystyczne inspiracje. Włochy to miejsce, gdzie króluje najtrudniejszy, a zarazem najpiękniejszy element sztuki –kolor– powiedziała Eva Minge.... (info)


Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008

Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008 [02.12.2008] Znamy już tegorocznych zwycięzców plebiscytu „Człowiek o Kolorowym Wnętrzu 2008”. 28 listopada podczas gali Dekoral Fashion Show by Eva Minge ogłoszono wyniki głosowania na najbarwniejsze postacie roku 2008..... (info)


Wybierz swoje ulubione kolory z www.dekoral.pl

Wybierz swoje ulubione kolory z www.dekoral.pl [28.11.2008] Najlepszym czasem na remont i zmiany w naszych domach jest okres wiosenno-letni. Jednak długie jesienne i zimowe wieczory to odpowiednia pora na planowanie zmian i szukanie odpowiednich rozwiązań architektonicznych i designerskich..... (info)


Kolory luksusu Dekoral

Kolory luksusu Dekoral [30.10.2008] Luksusowe wnętrza może teraz mieć każdy z nas. Wszystko dzięki niepowtarzalnym kolorom farb marki Dekoral. W salonie wprowadzą klimat ekskluzywnego bankietu, sypialnia zmieni się w wytworny buduar, natomiast w łazience będzie można poczuć się jak w SPA... (info)


Nagrody w konkursie „Odkryj co kryją farby!” rozdane!

Nagrody w konkursie „Odkryj co kryją farby!” rozdane! [24.10.2008] Zakończyła się promocja sprzedażowa marki Dekoral pod hasłem „Odkryj co kryją farby!” organizowana przez OBI i PPG. W dniu 20 października 2008r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród... (info)


Wybieramy „Człowieka o kolorowym wnętrzu”!

Wybieramy „Człowieka o kolorowym wnętrzu”! [23.10.2008] Rozpoczęła się kolejna edycja corocznego plebiscytu na „Człowieka o kolorowym wnętrzu” organizowanego przez markę Dekoral, miesięczniki Cztery Kąty i Avanti oraz serwis www.gazeta.pl. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i rywalizacji o atrakcyjne nagrody... (info)


Zestaw doskonały - efekt gwarantowany

Zestaw doskonały - efekt gwarantowany [17.10.2008] Każdy malarz doskonale wie, że efekt jego pracy w dużej mierze zależy od materiałów, jakich używa. Zastosowanie najwyższej jakości farb nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, jeśli nie wybierzemy także odpowiednich pędzli czy wałków... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

PPG Industries

PPG Industries
51-416 Wrocław
ul. Kwidzyńska 8
http://www.ppg.com
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...