informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Zakłady Mięsne NOVEINFORMACJE O ZM NOVE
Zakłady Mięsne NOVE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Nowe nad Wisłą rozpoczęły swoją działalność 31 grudnia 2004 roku. Spółka specjalizuje się w przetwórstwie i produkcji mięsa i wędlin. 31 grudnia 2006 roku ZM NOVE zostały w całości przejęte przez duńską firmę Tican a.m.b.a.

INFORMACJE O FIRMIE Tican a.m.b.a.
Tican a.m.b.a. istnieje od 1931 roku. Jest niezależną duńską firmą zajmującą się ubojem i przetwórstwem tuczników. Ma charakter nowoczesnej spółdzielni zrzeszającej ponad 680 producentów wysokiej jakości tusz wieprzowych. Firma przetwarza około 1,4 mln tuczników rocznie. W jej ofercie znajduje się paczkowane mięso, wędliny oraz wyroby garmażeryjne.

wyświetlone: 1 - 10 z 14

<< | < | 1 2 | > | >>


Pyszne i zdrowe śniadanie – Szynka zrazowa z linii Natura firmy Nove

Pyszne i zdrowe śniadanie – Szynka zrazowa z linii Natura firmy Nove [20.12.2013] Odkąd w Polsce pojawiły się super- i hipermarkety trwa dyskusja, które produkty mięsne bezpieczniej kupować – te pakowane próżniowo czy tradycyjnie krojone i podawane przez sprzedawcę. W każdym przypadku znaleźć można zarówno plusy, jak i minusy... (info)


Bez glutenu można żyć smacznie! Kilka słów o diecie bezglutenowej

Bez glutenu można żyć smacznie! Kilka słów o diecie bezglutenowej [22.11.2013] Celiakia jest jedną z najpoważniejszych nietolerancji pokarmowych człowieka. Szacuje się, że cierpi na nią przynajmniej 1 proc. populacji, a mimo to świadomość społeczna dotycząca tej choroby wciąż jest niewielka... (info)

Smacznie, zdrowo, naturalnie – Kiełbasa Krakowska z linii Natura marki Nove [18.11.2013] Produkty dietetyczne przeznaczone dla osób nietolerujących określonych składników, jak i wyroby oparte jedynie na naturalnych składnikach często odbiegają walorami smakowymi od tych sztucznie ulepszonych... (info)


Smacznie, zdrowo, naturalnie – Kiełbasa Krakowska z linii Natura marki Nove

Smacznie, zdrowo, naturalnie – Kiełbasa Krakowska z linii Natura marki Nove [14.11.2013] Produkty dietetyczne przeznaczone dla osób nietolerujących określonych składników, jak i wyroby oparte jedynie na naturalnych składnikach często odbiegają walorami smakowymi od tych sztucznie ulepszonych... (info)


Bez glutenu, bez sztucznych konserwantów, samo mięso – czyli parówki z linii Natura firmy Nove

Bez glutenu, bez sztucznych konserwantów, samo mięso – czyli parówki z linii Natura firmy Nove [31.10.2013] Parówki budzą skrajne emocje. Dla jednych jest to szybka przekąska na śniadanie, innym jawią się jako pokarm szkodliwy z zakazem wstępu do kuchni. Czy znajdą się takie, które przekonają sceptyków do ich spróbowania?.. (info)


Nowość!!! Schab wędzony parzony z linii Natura firmy Nove – czyste mięso, żadnej chemii

Nowość!!! Schab wędzony parzony z linii Natura firmy Nove – czyste mięso, żadnej chemii [24.10.2013] Nowa linia wyrobów mięsnych Natura firmy Nove, w tym Schab, to produkty stworzone przy użyciu naturalnych ekstraktów i wyciągów, wyselekcjonowanych żywych kultur bakterii i aceroli... (info)


ZM NOVE wprowadzają na rynek innowacyjne kiełbaski gillowe

ZM NOVE wprowadzają na rynek innowacyjne kiełbaski gillowe [24.04.2008] Kiełbaszanka NOVE, Bratwursty NOVE oraz Kiełbasa Grecka NOVE dołączyły do wiosenno-letniego portfolio produktów Zakładów Mięsnych NOVE. Kiełbaski te uzupełniają znaną już linę wyrobów „na ruszt” ZM NOVE, a w sprzedaży dostępne są od początku kwietnia br... (info)


Kabanosy NOVE najlepsze na przyjęcia

Kabanosy NOVE najlepsze na przyjęcia [27.08.2007] Planując „garden party” nie zapomnij o kabanosach firmy NOVE. Ten wyśmienity dodatek o wyrazistym smaku doskonale sprawdza się jako składnik większości potraw... (info)


Grilluj po Novemu

Grilluj po Novemu [09.05.2007] Zakłady Mięsne NOVE oficjalnie ogłaszając sezon grillowy za otwarty, przygotowały propozycję 14 różnych przysmaków na ruszt... (info)

Zakłady Mięsne NOVE inwestują w innowacyjne technologie [05.04.2007] 31 grudnia 2006 roku, w związku z przejęciem w całości Zakładów Mięsnych NOVE przez koncern spożywczy Tican a.m.b.a. specjalizujący się ..... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Zakłady Mięsne NOVE

Zakłady Mięsne NOVE
Morgi 53
86-170 Nowe
tel. 052 332 83 81
http://www.nove.net.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...