informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Enel-Medwyświetlone: 1 - 10 z 22

<< | < | 1 2 3 | > | >>

Kiedy dziecko idzie do szkoły… - poradnik dla rodziców [28.08.2013] Już 1 września sześcio- i siedmiolatki rozpoczną edukację szkolną. To ważny moment zarówno dla dziecka, jak i rodziców... (info)

Ręka na klawiaturze – jak uniknąć cieśni nadgarstka? [28.11.2012] Pracownik biurowy spędza wiele godzin z ręką na klawiaturze. Okazuje się, że taka pozycja może prowadzić do przewlekłej dolegliwości – zespołu cieśni nadgarstka... (info)

ENEL-MED otworzył nowy oddział pediatrii w CH Blue City [19.07.2007] W drugiej połowie lipca br. ENEL-MED otworzył nowy oddział pediatrii w CH Blue City w Warszawie. Inwestycja ta, po otwarciu Centrum Psychologicznego w kwietniu, jest kolejnym krokiem na drodze intensywnego rozwoju usług oferowanych przez ENEL-MED... (info)

System Archiwizacji Teleradiologicznej w ENEL-MED [22.06.2007] Dostęp do historii badań pacjentów w kilka sekund, możliwość szybkiego wykonania dodatkowej konsultacji medycznej, poprawa funkcjonowania placówek medycznych – to tylko niektóre korzyści Systemu Archiwizacji Teleradiologicznej, uruchomionego przez ENEL-MED... (info)


Kolejny dobry rok dla ENEL-MED - w 2006 r. firma odnotowała 46% wzrost przychodów.

Kolejny dobry rok dla ENEL-MED - w 2006 r. firma odnotowała 46% wzrost przychodów. [01.03.2007] Centrum Medyczne ENEL-MED zamknęło rok 2006 z przychodami w wysokości 64,9 mln zł. Wynik ten w porównaniu z rokiem ubiegłym oznacza wzrost sprzedaży aż o 46%... (info)


„24h dla zdrowia”, czyli kompleksowy „przegląd” organizmu w Centrum Medycznym ENEL-MED

„24h dla zdrowia”, czyli kompleksowy „przegląd” organizmu w Centrum Medycznym ENEL-MED [06.02.2007] 11 lutego br. jest dniem obchodów XV Światowego Dnia Chorych. Niestety często dopiero takie okazje skłaniają nas do choćby krótkiej refleksji nad stanem własnego zdrowia... (info)


ENEL-MED rozszerza współpracę ze Szpitalem Bielańskim

ENEL-MED rozszerza współpracę ze Szpitalem Bielańskim [29.01.2007] Pod koniec 2006 roku Centrum Teleradiologii ENEL-MED otworzyło nową pracownię Tomografii Komputerowej w Szpitalu Bielańskim. Inwestycja ta rozwija zakres współpracy Centrum ze Szpitalem... (info)

Do stomatologa po nowy uśmiech [28.11.2006] Wszyscy wiemy jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa wygląd zewnętrzny. Najlepszą wizytówką przy pierwszym kontakcie jest olśniewający uśmiech... (info)

Wizyta u ortodonty wskazana [28.11.2006] Od kilku lat ortodoncja cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów stomatologicznych. Można powiedzieć, że nadeszła pewnego rodzaju moda na aparaty korekcyjne... (info)


Wzrost przychodów ENEL-MED o 45% w III kwartale 2006

Wzrost przychodów ENEL-MED o 45% w III kwartale 2006 [23.11.2006] W III kwartale 2006 r. Centrum Medyczne ENEL-MED odnotowało przychody w wysokości 16,284 mln zł netto, co oznacza wzrost o 45% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Enel-Med

Enel-Med
http://www.enel.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...