informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Auchan Polskawyświetlone: 1 - 10 z 135

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | > | >>


Kochajmy się we Wrocławiu

Kochajmy się we Wrocławiu [11.12.2009] To już szósta odsłona akcji „Kochajmy się we Wrocławiu” organizowanej przez Park Handlowy Auchan Bielany i Radio RAM.Przedsięwzięcie to ma na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie dzieci z nieuleczalnymi i postępującymi chorobami... (info)


Mikołajki w Parku Handlowym Auchan Bielany

Mikołajki w Parku Handlowym Auchan Bielany [09.12.2009] Śmiech, radość i wesołe buźki dzieci to widok, który towarzyszył Klientom Parku Handlowego Auchan Bielany w minioną sobotę. 6 grudnia do Wrocławia przyjechał prawdziwy Święty Mikołaj... (info)


11 grudnia Auchan na Bielanach otwarte do 23:00!

11 grudnia Auchan na Bielanach otwarte do 23:00! [04.12.2009] Wszystkich spóźnionych zakupowiczów zapraszamy 11 grudnia na Wrocławskie Bielany. Hipermarket Auchan oraz Park Handlowy Auchan Bielany będą do godziny 23:00... (info)


Mikołajki w Auchan Bielany

Mikołajki w Auchan Bielany [01.12.2009] Święty Mikołaj przyjechał do Wrocławia! 6 grudnia zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci do Parku Handlowego Auchan Bielany do Studia Świętego Mikołaja... (info)

Zima w Parku Handlowym Auchan Bielany [26.11.2009] W sobotę 21 listopada, pomimo iż na dworze świeciło słońce, w Parku Handlowym Auchan Bielany wiało chłodem. A wszystko przez odbywające się tam Zimowe Szaleństwa... (info)


Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza do nowootwartego sklepu Levi’s.

Park Handlowy Auchan Bielany zaprasza do nowootwartego sklepu Levi’s. [16.11.2009] 4 listopada na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany otwarto sklep z asortymentem marki Levi’s. Wszystkich entuzjastów jeansu i dobrej zabawy zachęcamy do odwiedzania sklepu... (info)

Dbam o siebie [06.11.2009] Zima zbliża się wielkimi krokami. To czas, kiedy opadamy z sił, dotyka nas błogie lenistwo i najchętniej spędzilibyśmy całe 3 miesiące pod kołdrą. Niestety- rzeczywistość jest brutalna i mimo że za oknem plucha codzienne obowiązki wzywają... (info)


Poezja smaków w Parku Handlowym Auchan Bielany

Poezja smaków w Parku Handlowym Auchan Bielany [29.09.2009] Czyż może być coś lepszego niż połączenie owocnych zakupów i wspaniałego jedzenia? Goście Parku Handlowego Auchan Bielany mogą wybierać spośród dziesiątek dań i napojów z niemal całego świata... (info)


Spróbuj szczęścia jako modelka w Parku Handlowym Auchan Bielany

Spróbuj szczęścia jako modelka w Parku Handlowym Auchan Bielany [29.09.2009] Trwa akcja SZAFA PEŁNA MODY organizowana przez Park Handlowy Auchan Bielany. To prawdziwa okazja dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił na wybiegu dla modelek. Teraz wystarczy tak niewiele, aby spełnić swoje marzenia... (info)


Najwyższej klasy obuwie dla dzieci już dostępne w Parku Handlowym Auchan Bielany

Najwyższej klasy obuwie dla dzieci już dostępne w Parku Handlowym Auchan Bielany [28.09.2009] Najnowsze wzory, najmodniejsze trendy i co najważniejsze – rozwiązania gwarantujące zdrowy rozwój dziecka przez cały rok. To oferta, którą proponuje MARAGA, sieć sklepów z obuwiem dziecięcym. Już obecna w Parku Handlowym Auchan Bielany... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 | > | >>

Auchan Polska

Auchan Polska
http://www.auchan.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...