informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Dominet Bank S.A.Dominet Bank SA to ogólnopolski bank z siedzibą w Lubinie (woj. dolnośląskie) oferujący nowoczesne usługi depozytowo-kredytowe dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Bank działa poprzez ogólnopolską sieć ponad 140 placówek bankowych oraz placówki agencyjne.

Dominet Bank SA, obok 2 spółek: Dominet S.A. i Dominet Finanse SA, należy do grupy kapitałowej Dominet. Dominet SA, działający do czerwca 2003 roku jako pośrednik kredytowy, pełni obecnie funkcję spółki matki grupy - koncentruje się na obsłudze pozostałych firm wchodzących w jej skład oraz dostarczaniu produktów dodatkowych do sieci. Efektywność działania grupy zapewnia jej holdingowa struktura i uzupełniający charakter oferowanych usług i produktów. Mniejszościowym udziałowcem Dominet SA jest amerykański fundusz private equity Merrill Lynch Global Emerging Markets Partners, L.P. (MLGEMP).

Dominet Finanse SA specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie rachunkowości, doradztwa personalnego, finansowego i prawnego.

wyświetlone: 1 - 10 z 32

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

„Kredyt przez SMS” w Dominet Banku [07.11.2007] W październiku br. Dominet Bank umożliwił klientom uzyskanie kredytu gotówkowego poprzez SMS. „Kredyt przez SMS” oprocentowany jest wg zmiennej stopy procentowej, której wysokość ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta... (info)

Biznes Profit w Dominet Banku – czysty zysk dla przedsiębiorstw [30.10.2007] Dominet Bank wzbogaca swoją ofertę adresowaną do mikroprzedsiębiorstw, wprowadzając nowy produkt finansowy pod nazwą - Biznes Profit. W jego ramach klienci mogą skorzystać z trzech różnych pakietów produktowych: DOBRY POCZĄTEK, MOJA FIRMA i ORGANIZACJA... (info)

Nowa odsłona Dominet Banku w Internecie [16.03.2007] Dominet Bank odświeżył swój wizerunek w Internecie. Serwis www.dominet.pl otrzymał nową szatę graficzną i został wzbogacony o wiele funkcjonalności, wśród których znalazły się m.in. wyszukiwarka placówek i bankomatów oraz formularze kontaktowe dla klientów... (info)

Nowe karty sportowe Dominet Banku [18.02.2007] Dominet Bank rozszerzył ofertę sportowych kart debetowych, kredytowych i przedpłaconych. Została ona przygotowana z myślą o kibicach klubów sportowych... (info)


Dominet Bank oficjalnym partnerem Legii Warszawa

Dominet Bank oficjalnym partnerem Legii Warszawa [11.01.2007] Dominet Bank został oficjalnym partnerem Legii Warszawa. Jest to kolejny klub, który będzie uczestniczył w programie pośrednictwa finansowego zakładającego sprzedaż co-brandowych kart kredytowych we współpracy z Dominet Bankiem... (info)

Placówki Dominet Banku najlepsze w Polsce [04.10.2006] Dominet Bank zajął 1. miejsce w kategorii „Najlepsze placówki bankowe” w badaniu przeprowadzonym na zlecenie tygodnika „Newsweek” i magazynu „Forbes"... (info)

e-Dominet dla firm [04.09.2006] Dominet Bank wprowadził internetowy dostęp do rachunków bieżących dla firm... (info)

Dominet Bank wprowadził karty przedpłacone [23.08.2006] Dominet Bank wprowadził do swojej oferty sportowe karty przedpłacone: Mastercard „Wisła Kraków Komercyjna” oraz „Wisła Kraków Honorowa”... (info)

Nowa centrala i koncert na 15-lecie Dominet Banku [29.06.2006] W tym roku Dominet Bank obchodzi 15-lecie swojego istnienia. Z tej okazji firma przygotowała szereg atrakcji zarówno dla pracowników, partnerów banku, jak i dla swoich klientów... (info)

Mistrzowski konkurs Dominet Banku [20.06.2006] Dominet Bank oraz Wisła Kraków S.S.A. zapraszają do udziału w konkursie „Wisła Kraków 1906”... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Dominet Bank S.A.

Dominet Bank S.A.
ul. Tysiąclecia 2
59-300 Lubin
tel. (076) 840 41 00
fax: (076) 840 41 03
http://www.dominet.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...