informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


RED - Real Estate Development Sp. z o.o.RED Real Estate Development Sp. z o.o. to międzynarodowa firma prowadząca działalność deweloperską. W Polsce jest obecna od 2006 roku, która m.in. realizuje w Warszawie wieloetapowe osiedle Alpha. Tworzy oparte na wizjach i bazujące na badaniach, nowoczesne rozwiązania w zakresie budownictwa. Zarządza całościowym procesem inwestycyjnym od momentu pozyskania optymalnej lokalizacji, poprzez realizację inwestycji do jej sprzedaży.

Firmą zarządza grupa ludzi, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji różnorodnych projektów budowlanych w wielu krajach. Specjalizują się zarówno w projektach komercyjnych na szeroką skalę, budowie hoteli jak i budownictwie mieszkaniowym.

Do najciekawszych przedsięwzięć zrealizowanych przez RED Real Estate Development Sp. z o.o. należy budowa Hotelu W na Times Square w NY i luksusowego Hotelu InterContinental w Porcie Bostońskim oraz przebudowa budynku Giełdy Ubezpieczeniowej w NY i biurowca o powierzchni 140 tys. m2 w centrum Chicago. Udziałowcy firmy przeprowadzają także inwestycje mieszkaniowe, które cechuje wysoka jakość i funkcjonalność. Realizują m. in. największe inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego w Antwerpii i jej rejonie.

RED Real Estate Development Sp. z o.o. inspirując się najlepszymi wzorami realizuje światowej klasy kompleksowe projekty inwestycyjne. Celem firmy jest podwyższanie i umacnianie osiągniętej dotychczas pozycji wśród firm deweloperskich na rynku polskim.

Firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Developer. Oferuje opiekę i fachowe doradztwo indywidualne na każdym etapie realizacji inwestycji.

wyświetlone: 1 - 10 z 278

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>


Mieszkania idą jak woda

Mieszkania idą jak woda [20.12.2013] Ten rok okazał się dla deweloperów jeszcze lepszy niż poprzedni. Nic nie wskazywało na to, że rok 2013 będzie dla deweloperów tak dobry pod względem sprzedaży... (info)


Czy mieszkania będą droższe

Czy mieszkania będą droższe [20.12.2013] Czy w 2014 roku ceny budowanych mieszkań wzrosną? Co będzie miało wpływ na poziom stawek? Serwis Dompress.pl zapytał o to przedstawicieli wiodących spółek deweloperskich... (info)


Nowy rok, nowe zasady udzielania kredytów

Nowy rok, nowe zasady udzielania kredytów [19.12.2013] Czy zmiana zasad udzielania kredytów hipotecznych i rządowy program Mieszkanie dla Młodych będą miały wpływ na rynek mieszkaniowy?.. (info)


W Warszawie ceny idą w górę

W Warszawie ceny idą w górę [10.12.2013] Po raz pierwszy od dwóch lat, między lipcem a wrześniem bieżącego roku wzrosły średnie ceny transakcyjne mieszkań kupowanych we wszystkich dużych miastach w kraju... (info)


Mieszkaniówka ruszyła

Mieszkaniówka ruszyła [22.11.2013] Więcej sprzedawanych i budowanych mieszkań. Ostatnie miesiące okazały się bardzo dobrym okresem sprzedażowym na rynku nowych mieszkań... (info)


Kredyt na małe mieszkanie

Kredyt na małe mieszkanie [19.11.2013] Banki oszczędnie rozdają kredyty, a nabywcy mieszkań liczą każdy metr. Kluczowym czynnikiem przy wyborze wielkości mieszkania jest zdolność kredytowa... (info)


Czy to koniec przecen?

Czy to koniec przecen? [12.11.2013] Rosną zarówno ceny nowych mieszkań, jak i marże kredytowe. W ostatnich miesiącach w największych miastach, poza Krakowem i Wrocławiem, ceny mieszkań deweloperskich wzrosły... (info)


Czy będzie odbicie cen?

Czy będzie odbicie cen? [25.10.2013] W ostatnich miesiącach najwięcej mieszkań sprzedało się w Krakowie, Warszawie i Poznaniu. W tych miastach oferta rynku deweloperskiego zmalała najbardziej... (info)


Kupujący nie czekają na dopłaty

Kupujący nie czekają na dopłaty [22.10.2013] Sprzedaż nowych mieszkań rośnie, ceny nie spadają. W ostatnich miesiącach deweloperzy sprzedali w Warszawie znacznie więcej mieszkań niż wprowadzili do oferty rynkowej... (info)


Albo dopłata, albo wkład własny

Albo dopłata, albo wkład własny [11.10.2013] Od przyszłego roku nie dostaniemy kredytu na całość mieszkania. Trzeba będzie mieć własne oszczędności lub skorzystać z rządowej dopłaty do wkładu własnego.. (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

RED - Real Estate Development Sp. z o.o.

RED - Real Estate Development Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 53 lok. 120
00-697 Warszawa
tel.:0 22 100 58 50
fax: 0 22 356 21 22
http://www.red-development.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...