informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


GeoxFirma Geox powstała na początku lat 90-tych w północno-wschodnich Włoszech. Jej założycielem jest Mario Moretti Polegato, który opracował i opatentował perforowaną gumową podeszwę - pozwalającą stopom oddychać i jednocześnie zapobiegającą przedostawaniu się wody do środka buta. Dzięki innowacyjnej technologii, zaledwie w ciągu kilku lat Geox stał się liderem rynku włoskiego i trzecim najważniejszym producentem na świecie w segmencie obuwia codziennego. Produkty Geox sprzedają się w 68 krajach w 105 sklepach firmowych i kilkuset sklepach partnerskich. W Polsce wyłącznym dystrybutorem Geox jest firma Gino Rossi SA.

wyświetlone: 1 - 10 z 31

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Magiczne buty do spełniania marzeń

Magiczne buty do spełniania marzeń [09.01.2009] Można w nich spacerować po powierzchni wody, albo szybować w podniebnych przestworzach – takie są magiczne buty. Zakończył się konkurs plastyczny pod hasłem „Magiczne buty” zorganizowany w koszalińskich przedszkolach przez Geox – producenta oddychających butów... (info)


Geox – ślady na śniegu

Geox – ślady na śniegu [18.12.2008] Sezon białych szaleństw rozpoczęty! Odciśnięte na śniegu ślady dziecięcych stópek zdradzają plany zimowych zabaw. Żeby pozwolić cieszyć się dzieciom urokami zimy oraz odpowiednio chronić stópki przed zmarznięciem, Geox proponuje oddychające obuwie za kostkę... (info)


Geox taniej na gwiazdkę

Geox taniej na gwiazdkę [10.12.2008] Od 6 grudnia na łowców cenowych okazji w salonach Geox, Gino Rossi i Vanita czekają ciekawe przeceny. Obniżki cen butów Geox z kolekcji jesienno-zimowej sięgają nawet 30 proc... (info)


Czego pragną mężczyźni?

Czego pragną mężczyźni? [04.12.2008] Nie muszą pasować do spódnicy, posiadać fantazyjnych dodatków i odcieni. Muszą być jednak wygodne, trwałe i ciepłe – tego wymagają panowie od butów na zimę. Geox proponuje męskie, komfortowe, oddychające obuwie za kostkę - w wersji praktycznej i eleganckiej... (info)


Magiczne buty w koszalińskich przedszkolach

Magiczne buty w koszalińskich przedszkolach [20.11.2008] Geox – producent obuwia z oddychającą podeszwą – zaprosił do zabawy dzieci z koszalińskich przedszkoli. Będą one mogły zaprezentować swoje wyobrażenie o magicznych butach... (info)


Sezon na kozaki

Sezon na kozaki [19.11.2008] Zima zbliża się wielkimi krokami. Niedługo spadnie pierwszy śnieg, temperatura obniży się i do łask wrócą kozaki. Chuchając na zimno, Geox – włoski potentat obuwniczy – proponuje na najbliższy sezon zimowy oddychające obuwie za kostkę... (info)


Oddychające obuwie Geox bliżej morza

Oddychające obuwie Geox bliżej morza [07.11.2008] Już od końca listopada, mieszkańcy Koszalina będą mogli łatwo i szybko kupić oddychające obuwie marki Geox. W nowo otwieranym Centrum Handlowym Forum Koszalin zostanie zlokalizowany, pierwszy w północnej części Polski, salon Geox - z obuwiem, które oddycha... (info)


Geox – jesień ujdzie Ci na sucho!

Geox – jesień ujdzie Ci na sucho! [03.11.2008] Przemoczone buty jesienią to zjawisko dosyć częste, szczególnie niebezpieczne dla zdrowia dzieci. Dlatego Geox – producent obuwia z oddychającą podeszwą – zadbał o stopy maluchów i wprowadził do kolekcji jesienno-zimowej modele wodoodporne... (info)


Zielonogórskie przedszkolaki znają sekret magicznych butów

Zielonogórskie przedszkolaki znają sekret magicznych butów [22.10.2008] Zakończył się konkurs pod hasłem „Magiczne buty”, zorganizowany w zielonogórskich przedszkolach przez Geox – producenta oddychającego obuwia. Już wiemy, jak wyglądają i jakie cechy posiadają magiczne buty... (info)


W garniturze jesieni

W garniturze jesieni [10.10.2008] Sezon urlopów dobiegł końca. Dla tych, którzy na co dzień powinni wyglądać elegancko, Geox proponuje obuwie wizytowe z oddychającą podeszwą. Dla odmiany, na weekendową wycieczkę do lasu warto zabrać ze sobą oddychające obuwie sportowe... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Geox

Geox
76-200 Słupsk
ul. Owocowa 24
http://www.geox.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...