informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


ORFI s.c.wyświetlone: 1 - 10 z 16

<< | < | 1 2 | > | >>

Sam zaprojektuj swój gadżet przez Internet [03.07.2008] Chcąc zrobić niebanalny upominek bliskiej osobie, nie musisz już wychodzić z domu. Firma ORFI przygotowała specjalną stronę internetową, za pomocą której możemy zaprojektować własny wzór niespodzianki... (info)

W Dzień Kobiet dla kobiet [04.03.2008] 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. W natłoku codziennych obowiązków znalezienie niebanalnego upominku nie jest łatwe. Najczęściej kończy się więc na standardowych kwiatach czy czekoladkach... (info)

Pomysł na niecodzienny prezent [18.01.2008] Dziadkowie też powinni dostawać prezenty… Okazja już za chwilę - Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia). Jest to wspaniała okazja, by pomyśleć nad niebanalnym upominkiem, który na pewno sprawi im wielką radość... (info)

ORFI reaktywuje sklep na Dworcu Centralnym [10.12.2007] Aby ułatwić wykonanie oryginalnego prezentu, przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia firma ORFI reaktywowała działalność sklepu w Galerii Północnej Dworca Centralnego PKP w Warszawie.. (info)

TFAŻ - Teatralny Festiwal Amatorski - Żmichowska [18.04.2007] Od 19 do 21 kwietnia już po raz drugi młodzi i zdolni twórcy zaprezentują swoje umiejętności podczas Teatralnego Festiwalu Amatorskiego - Żmichowska... (info)

Nadeszła prawdziwa wiosna - czas t-shirtów [04.04.2007] Wiosna to czas kiedy zdejmujemy ciężkie ubrania wierzchnie, to czas kiedy warto mieć na sobie coś niebanalnego, co pozwoli nam wyróżnić się w tłumie... (info)

Propozycja na Walentynki [13.02.2007] Zbliża się 14 lutego - Święto Zakochanych. Drobny upominek z pewnością sprawi przyjemność bliskiej osobie, zwłaszcza jeśli będzie niebanalny... (info)

Twój pomysł na prezent [18.12.2006] Wraz z okresem świątecznym jak bumerang powraca problem jaki prezent sprawić najbliższym. Mikołaj, gwiazdka to nie tylko czas radości, ale i stresów związanych z przygotowaniami. Nie trzeba wydawać majątku by sprawić przyjemność bliskim bądź przyjaciołom. Wystarczy dobry pomysł i … jego realizacja... (info)

ORFI i Dni Kariery [26.10.2006] Młodzi, zdolni, kreatywni na start!.. (info)

Propozycje Walentynkowe Firmy Orfi [13.02.2006] Nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla ukochanej/ukochanego? Przynieś ulubione zdjęcie do firmy "ORFI" a zostanie ono zeskanowane na koszulkę, kubek lub poduszkę... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

ORFI s.c.

ORFI s.c.
ul. Polna 10/14
00-625 Warszawa
tel./fax: (022) 825 65 82
tel./fax: (022) 825 66 87
http://www.orfi.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...