informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Proma Polska sp. z o.o.Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Urządzenia PROMA produkowane są z uwzględnieniem życzeń odbiorców w zakresie jakości i zastosowania.

Optymalna cena, nowoczesny design i wysoka jakość wykonania produktów sprawia, że urządzenia te są popularne zarówno w przydomowych warsztatach, jak i wśród profesjonalistów: w działach remontów i konserwacji przedsiębiorstw, w pracach obróbczych metali i drewna, również jako wyposażenie pracowni szkolnych i uczniowskich.

wyświetlone: 1 - 10 z 47

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Zamieszanie na rynku elektronarzędzi - Mieszadło FPM-1600 marki FERM

Zamieszanie na rynku elektronarzędzi - Mieszadło FPM-1600 marki FERM [08.12.2008] Czasy, gdy zaprawę mieszało się ręcznie już dawno odeszły w zapomnienie. Wykorzystywanie do tego celu wiertarki może zniszczyć urządzenie, gdyż nie jest ona przystosowana do tego typu zastosowań. Dlatego warto sięgnąć po Mieszadło FPM -1600... (info)


Rewolucja na polskim rynku wkrętarek akumulatorowych – Swing Drill FDSD-1800K2

Rewolucja na polskim rynku wkrętarek akumulatorowych – Swing Drill FDSD-1800K2 [04.12.2008] W ofercie firmy Proma Polska znalazła się innowacyjna Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa FDSD-1800K2 zwana SWING DRILL. To wielofunkcyjne urządzenie dzięki udoskonalonej budowie głowicy znacznie ułatwia pracę w miejscach trudnodostępnych... (info)


Zestawy narzędziowe Ferm – idealny prezent dla mężczyzny

Zestawy narzędziowe Ferm – idealny prezent dla mężczyzny [03.12.2008] Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Powoli zaczyna ogarniać nas zakupowa gorączka. O ile kobiecie łatwiej kupić prezent, to z panami mamy zawsze większy problem. Idealną propozycją są zestawy narzędziowe Ferm firmy Proma... (info)


Zadbaj o swój akumulator przed zimą

Zadbaj o swój akumulator przed zimą [28.11.2008] Nowością w asortymencie firmy Proma są prostowniki do ładowania i rozruchu. Te nowoczesne urządzenia stanowią nieocenioną pomoc zawsze wtedy, gdy akumulator naszego samochodu odmówi posłuszeństwa... (info)


Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy HV-3000 marki Earlex

Ekspert w malowaniu - Agregat natryskowy HV-3000 marki Earlex [21.11.2008] Pokrywanie farbą dużych powierzchni to praca, przy której używanie pędzla i wałka jest czasochłonne, mało wydajne i męczące. W takich przypadkach warto rozważyć malowanie natryskowe i sięgnąć po Agregat natryskowy HV-3000 dostępny w ofercie Proma Polska ... (info)


Łuparka do drewna HSP-250- i siekiera pójdzie w zapomnienie

Łuparka do drewna HSP-250- i siekiera pójdzie w zapomnienie [05.11.2008] Zbliżają się długie zimowe wieczory, które chętnie spędzamy przy blasku ognia w kominku. By móc się nim cieszyć, warto już jesienią przygotować drewno na opał. Pomoże nam w tym dostępna w nowym katalogu Łuparka do drewna firmy Proma... (info)


Wkrętarki udarowe AKU WU282PT i WU284PT.1 – najlepsze w swojej klasie

Wkrętarki udarowe AKU WU282PT i WU284PT.1 – najlepsze w swojej klasie [30.10.2008] Poza standardowymi wkrętarkami akumulatorowymi w ofercie firmy Proma Polska można znaleźć dwie wersje Wkrętarki udarowej AKU marki WORX. Obie wkrętarki charakteryzują się jednym z najwyższych momentów dokręcających w swojej klasie... (info)


Frezarka górnowrzecionowa FBF-1200 Ferm i stół BX2 – zgrany duet

Frezarka górnowrzecionowa FBF-1200 Ferm i stół BX2 – zgrany duet [30.10.2008] W ofercie Proma Polska każdy majsterkowicz znajdzie coś dla siebie. Dla potrzebujących do pracy elektronarzędzia uniwersalnego, jest zestaw składający się z Frezarki górnowrzecionowej FBF-1200 marki Ferm i stołu BX2 marki Proma... (info)


Przygotuj swój ogród do zimy - Piły proste Ferm

Przygotuj swój ogród do zimy - Piły proste Ferm [16.10.2008] By nasz ogród na wiosnę ponownie rozkwitł feerią barw, musimy przygotować go do zimnych miesięcy. Drzewa i krzewy wymagają przycinania, a tylko użycie odpowiednich narzędzi gwarantuje nam, że zrobimy to fachowo... (info)


Przecinarka do metalu WU760 marki WORX – profesjonalne cięcie

Przecinarka do metalu WU760 marki WORX – profesjonalne cięcie [16.10.2008] W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna Przecinarka do metalu WU760 marki WORX, która sprosta wymaganiom każdego użytkownika. Mocna konstrukcja i odlewana ciśnieniowo aluminiowa przekładnia gwarantują dłuższą żywotność urządzenia... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Proma Polska sp. z o.o.

Proma Polska sp. z o.o.
53-609 Wrocław
ul. Fabryczna 14
tel. 071/ 358 05 43
http://www.promapl.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...