informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


iplex.pl - prawdziwe kino w internecieWirtualne kino iplex.pl, zadebiutowało na rynku w lutym tego roku. Dzięki niemu użytkownicy internetu mogą oglądać w domowym zaciszu nawet filmowe przedpremiery. Repertuar kina iplex.pl to przede wszystkim filmy ambitne, reprezentujące kinematografie polską, europejską i światową. Można w nim także zobaczyć wybrane filmy, które nie będą pokazywane w polskich kinach. Kino iplex.pl, to również szansa dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do tradycyjnego kina i filmowych nowości. Kino iplex.pl łączy wysokiej jakości projekcje filmów ze starannie dobranym repertuarem. Oprócz standardowych projekcji filmowych w iplex.pl internetowi widzowie kina iplex.pl znajdą w nim informacje o filmach, twórcach, i wszelkie ciekawostki atrakcyjne dla kinomanów. Część seansów wyświetlana będzie w jakości HD. Aby rozpocząć przygodę z internetowym kinem należy założyć konto na stronie www.iplex.pl, a następnie rezerwować bilety na wybrane seanse. Projekcje odbywają się w wirtualnych salach. Filmy zagraniczne wyświetlane są z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami. W kwietniu br. projekt iplex.pl rozszerzono również o internetową wypożyczalnię filmów (VoD).

wyświetlone: 1 - 10 z 22

<< | < | 1 2 3 | > | >>


IPLEX S.A. idzie na NewConnect. Planowany debiut – II kwartał 2012 r.

IPLEX S.A. idzie na NewConnect. Planowany debiut – II kwartał 2012 r. [15.03.2012] IPLEX S.A., właściciel internetowego serwisu filmowego iplex.pl, przygotowuje się do debiutu na rynku NewConnect. Spółka planuje rozpoczęcie notowań jeszcze w drugim kwartale bieżącego roku... (info)

Internet przyszłością telewizji [12.03.2012] Klienci tradycyjnych telewizji kablowych coraz częściej rezygnują z nich na rzecz rozwiązań internetowych. Na trendzie tym zyskuje serwis iplex.pl, który dzięki aplikacjom w telewizorach Samsung i Panasonic znacznie zwiększa swój zasięg... (info)


iplex.pl wkracza na rynek e-commerce

iplex.pl wkracza na rynek e-commerce [18.11.2011] Serwis VOD iplex.pl uruchomił sprzedaż filmów na płytach DVD i Blu-ray oraz gier komputerowych i na konsole. Wysyłka wszystkich zakupionych za pośrednictwem iplex.pl płyt jest bezpłatna... (info)


Festiwal Integracja Ty i Ja od dziś na iplex.pl

Festiwal Integracja Ty i Ja od dziś na iplex.pl [06.09.2011] Od dziś do 10. września, iplex.pl zaprezentuje internetową edycję 8. Europejskiego Festiwalu „Integracja Ty i Ja”. W jej ramach użytkownicy zobaczą osiem filmów z tematyką niepełnosprawności w tle. Wszystkie produkcje prezentowane są widzom nieodpłatnie... (info)


iplex.pl wzbogaca ofertę o filmy i seriale TVP S.A.

iplex.pl wzbogaca ofertę o filmy i seriale TVP S.A. [19.08.2011] Serwis VOD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z TVP S.A. Dzięki niej, w ofercie iplex.pl znalazły się zarówno filmy, jak i seriale telewizyjne wyprodukowane przez Telewizję Polską... (info)

iplex.pl najpopularniejszą polską aplikacją w Europie [05.08.2011] Serwis VOD iplex.pl dostępny na telewizorach Panasonic, jest najpopularniejszą z polskich aplikacji w Europie. W rankingu wszystkich dostępnych aplikacji plasuje się natomiast na piątym miejscu, ustępując jedynie takim serwisom jak YouTube czy Skype... (info)


iplex plus - jeszcze więcej filmów, wszystkie bez reklam

iplex plus - jeszcze więcej filmów, wszystkie bez reklam [05.08.2011] Serwis VOD iplex.pl zaprezentował nową usługę o nazwie iplex plus. Dzięki niej użytkownicy mogą oglądać jeszcze więcej filmowych hitów dostępnych jedynie dla posiadaczy pakietu iplex plus... (info)


LGBT Film Festival bezpłatnie na iplex.pl

LGBT Film Festival bezpłatnie na iplex.pl [01.04.2011] Od dziś, tj. 1 kwietnia, na wirtualnych ekranach iplex.pl - LGBT Film Festival. W ramach internetowej edycji wydarzenia na iplex.pl zaprezentowanych zostanie aż 10 festiwalowych filmów... (info)


Miliony nowych użytkowników iplex.pl dzięki ALLPlayer

Miliony nowych użytkowników iplex.pl dzięki ALLPlayer [27.01.2011] Dziś, tj. 27 stycznia, serwis VoD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z ALLCinema Sp. z o.o. sp. komandytową - producentem najbardziej znanego odtwarzacza multimedialnego w Polsce... (info)


4. Festiwal Filmów Rosyjskich SPUTNIK za darmo na iplex.pl

4. Festiwal Filmów Rosyjskich SPUTNIK za darmo na iplex.pl [27.10.2010] Już 5 listopada, na wirtualnych ekranach iplex.pl zagości kolejna internetowa edycja Festiwalu Filmów Rosyjskich SPUTNIK. Dzięki niej amatorzy rosyjskiego kina będą mogli oglądać zarówno klasykę, jak i filmy nagradzane w ostatnich latach... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

iplex.pl - prawdziwe kino w internecie

iplex.pl - prawdziwe kino w internecie
04-028 Warszawa
Al. Stanów Zjednoczonych 61
tel. 696 980 355
http://www.iplex.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...