informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Amplico Life S.A.Amplico Life należy do American Life Insurance Company (ALICO), z siedzibą w Delaware w USA, będącej jedną z największych międzynarodowych firm ubezpieczeń na życie. Spółki ALICO posiadają w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów ubezpieczeń na życie i zdrowotnych. Poprzez sieć sprzedaży składającą się z około 33 000 agentów oferują między innymi tradycyjne ubezpieczenia na życie, ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym, dodatkowe ubezpieczenia medyczne i wypadkowe, zdrowotne i na wypadek hospitalizacji, grupowe ubezpieczenia na życie, rentowe i emerytalne. ALICO działa w Japonii, w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowej, w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach, w ponad 50 krajach świata.

American International Group, Inc. (AIG), światowy lider usług z zakresu ubezpieczeń i finansów to wiodąca międzynarodowa korporacja ubezpieczeniowa, działająca w ponad 130 państwach i jurysdykcjach. Spółki AIG świadczą klientom komercyjnym, instytucjonalnym i indywidualnym usługi z zakresu ubezpieczeń majątkowych i na życie, poprzez największą na świecie sieć dystrybucji. Spółki AIG przodują także w świadczeniu usług w zakresie programów emerytalnych, usług finansowych i zarządzania aktywami na całym świecie.

Obecnie w Polsce działa 10 spółek grupy AIG:
- Amplico Life S.A.
- AIG Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- AIG Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
- AIG Asset Management (Polska) S.A.
- AIG Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
- AIG Bank Polska S.A.
- AIG Credit S.A.
- AIG Lincoln Real Estate Sp. z o.o.
- AIG CET Capital Management (Poland) Sp. z o.o.
- Transaltanitc Sp. z o.o.

wyświetlone: 1 - 5 z 5

Jacek Pastuszka nowym prezesem Amplico Life SA [25.07.2006] Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Amplico Life SA podjęło decyzję o powołaniu Jacka Pastuszki na stanowisko prezesa zarządu Towarzystwa oraz o powiększeniu składu zarządu spółki... (info)

Wyniki finansowe AMPLICO LIFE SA za I kwartał 2006 roku [21.05.2006] Amplico Life Pierwsze Amerykańsko-Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. ogłosiło, że zebrana składka brutto w I kwartale 2006 wyniosła 382 mln zł i wzrosła w porównaniu z wynikiem osiągniętym w tym samym okresie 2005 roku o 33%... (info)

Wstępne wyniki finansowe Amplico Life SA za 2005 rok [13.03.2006] Zarząd Amplico Life Pierwszego Amerykańsko-Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. podał do wiadomości wstępne wyniki finansowe osiągnięte przez Towarzystwo w 2005r... (info)

Wyniki finansowe Amplico Life S.A. za III kwartały 2005 roku [10.11.2005] Zarząd Amplico Life podał do wiadomości wyniki finansowe osiągnięte przez Towarzystwo w III kwartałach 2005 r... (info)

Piętnaście lat działalności Amplico Life w Polsce [10.11.2005] Minęło 15 lat odkąd Amplico Life rozpoczęło działalność. Obracając majątkiem ponad 5,7 mln PLN, posiadając 8% udział w rynku Amplico Life należy dziś do liderów ubezpieczeń na życie zabezpieczając spokojną przyszłość ponad 2,2 mln klientów... (info)Amplico Life S.A.

Amplico Life S.A.
ul. Przemysłowa 26
00 - 450 Warszawa
tel. (022) 627 10 00
fax: (022) 627 10 10
http://www.amplico.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...