informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Dziedzic Sp. z o.o."Dziedzic", lider w produkcji krzeseł, to firma założona w 1981 roku przez Władysława Dziedzica. W 1994 roku zostały wyprodukowane pierwsze krzesła przeznaczone do pokoju dziecięcego, a siedziba firmy została przeniesiona do Namysłowa. Obecnie firma „Dziedzic” to elastyczna i nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo, zatrudniające ponad 300 osób. Oferta "Dziedzica" obejmuje ponad 460 modeli krzeseł, oferowanych w trzech liniach produktów: podstawowej, 24 h at work i premium.
Krzesła "Dziedzic" wyróżniają się wysoką jakością oraz nowoczesną stylistyką. Są one dostępne w ponad 800 punktach handlowych na terenie kraju. Część produkcji firmy "Dziedzic" kierowana jest na eksport do niemal 30 krajów. "Dziedzic" to firma biorąca czynny udział w międzynarodowych targach, organizowanych m. in. w Poznaniu, w Moskwie i w Kolonii. To także laureat wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów.

wyświetlone: 1 - 10 z 23

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Klasyczna elegancja w biurze – krzesło Lucas

Klasyczna elegancja w biurze – krzesło Lucas [05.12.2008] Kolekcja mebli biurowych „24 h at work” firmy Dziedzic to zestaw funkcjonalnych i nowoczesnych foteli i krzeseł, które idealnie dopasowują się do swojego użytkownika. Krzesło Lucas z tej kolekcji to harmonijne połączenie piękna i dobrego smaku... (info)


Ergonomia pracy – meble biurowe Dziedzic

Ergonomia pracy – meble biurowe Dziedzic [18.11.2008] Biuro to dla wielu z nas niemal drugi dom. Jego odpowiedniej aranżacji powinniśmy więc poświęcić równie wiele uwagi, jak urządzaniu mieszkań. Firma Dziedzic już od lat studiuje tajniki ludzkiego ciała..... (info)


Praca w warunkach doskonałych – krzesło LOBO

Praca w warunkach doskonałych – krzesło LOBO [04.11.2008] Każdy człowiek jest inny – poza wyglądem różnimy się proporcjami budowy ciała, wzrostem i wagą. Pomimo fizycznej odmienności łączy nas jednak wspólne nam wszystkim dążenie do zapewnienia ciału komfortowych warunków w każdej chwili dnia..... (info)


Aranżacja biura z Dziedzicem – konkurs dla architektów

Aranżacja biura z Dziedzicem – konkurs dla architektów [27.10.2008] Już w grudniu rusza pierwsza edycja konkursu dla architektów – Biuro z Dziedzicem, organizowanego przez firmę Dziedzic, producenta mebli biurowych. Konkurs na najlepszy projekt aranżacji biura i jego realizację ma na celu propagowanie..... (info)


Fotel Comodo – zdrowe siedzenie

Fotel Comodo – zdrowe siedzenie [07.10.2008] Nowa seria krzeseł i foteli biurowych firmy Dziedzic „24h at work” to ukłon w stronę zdrowego trybu pracy. Model Comodo jest najwyższym osiągnięciem ergonomii i technologii tworzenia mebli – za nas pamięta o tym, by dbać o nasze zdrowie... (info)


Fotele i krzesła na miarę Twoich potrzeb – kolekcja „24h at work”

Fotele i krzesła na miarę Twoich potrzeb – kolekcja „24h at work” [16.09.2008] Długie godziny spędzone w pozycji siedzącej są dla organizmu sporym obciążeniem. Aby tego uniknąć warto zwrócić uwagę na wybór odpowiednich foteli do miejsca pracy... (info)


Krzesła Traffico – funkcjonalność i nowoczesny styl

Krzesła Traffico – funkcjonalność i nowoczesny styl [03.09.2008] W najnowszym katalogu mebli biurowych firma Dziedzic oferuje nowoczesne i zgodne z obecnymi trendami meble biurowe. Krzesła Traffico z kolekcji „24h at work”, dzięki funkcjonalności i ergonomii, znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych... (info)


Krzesła stacjonarne Active i Cube – eksperci od wygody

Krzesła stacjonarne Active i Cube – eksperci od wygody [25.08.2008] W pomieszczeniach, w których dużo czasu spędzamy siedząc, takich jak sale konferencyjne czy poczekalnie, istotne jest dobranie krzeseł gwarantujących komfort... (info)


Nowości meblowe firmy Dziedzic - komfortowe i stylowe biuro

Nowości meblowe firmy Dziedzic - komfortowe i stylowe biuro [21.08.2008] W najnowszym katalogu firmy Dziedzic „24h at work” znajdziemy meble biurowe, które dzięki połączeniu estetyki z funkcjonalnością podwyższą standard wnętrz oraz zapewnią poczucie komfortu podczas pracy... (info)


Nowość! Kolekcja foteli i krzeseł Active – prestiż w Twoim wnętrzu

Nowość! Kolekcja foteli i krzeseł Active – prestiż w Twoim wnętrzu [25.07.2008] Najnowsza linia foteli i krzeseł Active z kolekcji „24h at work” firmy Dziedzic to połączenie wygody z eleganckim i niepowtarzalnym wyglądem. Intrygujący, nowoczesny design tych mebli nada każdemu wnętrzu oryginalny, wyrazisty charakter... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Dziedzic Sp. z o.o.

Dziedzic Sp. z o.o.
ul. Łączańska 3
46-100 Namysłów
tel. 077 403-77-00
http://www.dziedic.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...