informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


TH Mediawyświetlone: 1 - 10 z 97

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>


Udana inauguracja

Udana inauguracja [10.05.2011] Przemysław Włodarczyk udanie rozpoczął sezon w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Kierowca z Bochni podczas zakończonej w niedzielę rundy na torze Hungaroring kilka razy stawał na podium... (info)


Podium na początek sezonu

Podium na początek sezonu [10.05.2011] Mariusz Miękoś rozpoczął tegoroczny sezon w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski Endurance od drugiego stopnia podium. Kierowca Förch Racing oraz jego zmiennik Stefan Biliński byli najszybszą polską załogą na torze Hungaroring... (info)


Drugi sezon Włodarczyka

Drugi sezon Włodarczyka [28.04.2011] Po zimowej przerwie do startów wracają zawodnicy rywalizujący w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Wśród nich nie zabraknie Przemysława Włodarczyka, dla którego będzie to drugi sezon występów w WSMP... (info)


Pokonaliśmy wiele mocniejszych załóg

Pokonaliśmy wiele mocniejszych załóg [17.01.2011] Adam Kornacki ma już za sobą trzeci start za kierownicą Porsche w 24-godzinnym maratonie w Dubaju. W poniższym materiale podsumujemy występ dziennikarza TVN Turbo w szóstej edycji tego wyścigu... (info)


Adam za kierownicą dwóch Porsche w Dubaju

Adam za kierownicą dwóch Porsche w Dubaju [13.01.2011] Adam Kornacki i polski zespół Förch Racing startujący w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju są już po czwartkowych kwalifikacjach. Dzięki nim poznaliśmy rozkład na polach startowych przed zaczynającym się jutro o godzinie 11.00 czasu polskiego wyścigiem... (info)


Wykorzystać możliwości Porsche

Wykorzystać możliwości Porsche [12.01.2011] Jak co roku, styczeń stoi pod znakiem ważnych wydarzeń w motorsporcie. Fani tej dyscypliny kibicujący polskim ekipom w międzynarodowych imprezach mogą już szykować się na jeszcze większą dawkę adrenaliny... (info)


Trzeci start Adama Kornackiego w Dubaju

Trzeci start Adama Kornackiego w Dubaju [04.01.2011] Tradycyjnie już najważniejszymi wydarzeniami stycznia w światowym motorsporcie są Rajd Dakar, Rajd Monte Carlo i… od sześciu lat 24H Dubai. Ta ostatnia impreza z roku na rok charakteryzuje się coraz mocniejszą stawką zawodników i większym prestiżem... (info)


Prędzej czy później trafię do rajdów

Prędzej czy później trafię do rajdów [01.01.2011] Przemysław Włodarczyk może nie jest jeszcze wszystkim znanym w Polsce kierowcą wyścigowym, jednak warto zapamiętać to nazwisko. Już pierwszym sezonie startów na torach w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski wywalczył tytuł I Wicemistrza Polski... (info)


Włodarczyk odebrał szarfę PZM

Włodarczyk odebrał szarfę PZM [13.12.2010] Bardzo dobra postawa Przemysława Włodarczyka w debiutanckim sezonie została nagrodzona. Gala PZM odbyła się w ubiegły weekend w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie... (info)


Lisowski szybki w Saleenie!

Lisowski szybki w Saleenie! [16.10.2010] W środę na torze w Brnie Mateusz Lisowski uczestniczył w sesji testowej czeskiego zespołu KplusK Motorsport. Zawodnik z Wieliczki po raz pierwszy w karierze miał okazję sprawdzić się za kierownicą Saleena S7R... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | > | >>

TH Media
42-200 Częstochowa
ul. Krótka 3
tel. +48 693 577 707
http://www.thmedia.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...