informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Biuro Kwiatowe HolandiaBiuro Kwiatowe Holandia jest organizacją działającą na rzecz producentów, importerów i eksporterów holenderskich. Zajmuje się marketingiem i promocją kwiatów ciętych i roślin doniczkowych. Propaguje wiedzę o rozmaitych gatunkach i odmianach kwiatów, sposobach ich użycia w kompozycjach. Informuje o najnowszych trendach w europejskiej florystyce. Jest organizacją typu non profit, całkowicie utrzymującą się ze składek jej członków. Biuro Kwiatowe Holandia bierze udział w wielu zagranicznych giełdach branżowych, organizuje szkolenia, sympozja i pokazy produktowe dla florystów.

wyświetlone: 1 - 10 z 45

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


Zaczaruj mamę kwiatami i wyjeźdź z nią na Kubę!

Zaczaruj mamę kwiatami i wyjeźdź z nią na Kubę! [25.05.2011] Z okazji Dnia Matki, Biuro Kwiatowe Holandia oraz EuroFlorist przygotowały atrakcyjny konkurs z nagrodami, zatytułowany "Zaczarowani kwiatami”. Główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na Kubę... (info)


Hiacynty pachnące wiosną

Hiacynty pachnące wiosną [01.02.2011] Hiacynty to najmodniejsze, wiosenne kwiaty. Bogata kolorystyka tych kwiatów sprawia, że pasują do różnych stylów, a ich przyjemny, delikatny zapach umila każdą chwilę i wprawia w dobry nastrój... (info)


Hiacynty uwodzą zapachem i kolorem

Hiacynty uwodzą zapachem i kolorem [10.01.2011] Hiacynty dostępne są na rynku już późną jesienią. Ich bogata kolorystyka i przyjemny, delikatny zapach umilają każdą chwilę spędzoną w domowym zaciszu, wprowadzając radość i ukojenie. Dzięki nim szare, ponure, zimowe dni są przepełnione feerią kolorów... (info)


Sekunda & Sieradzan FLORAL Fashion SHOW

Sekunda & Sieradzan FLORAL Fashion SHOW [17.11.2010] Oranżeria Pałacu w Wilanowie gościła niecodzienne wydarzenie - wyjątkowy pokaz kreacji i aranżacji kwiatowych, stworzonych przez utalentowany duet Mistrzów florystyki Piotra Sekundę i Zygmunta Sieradzana. Jako modele wystąpili znani i lubiani goście specjalni... (info)


Kwiaty idealnym prezentem na każdą okazję

Kwiaty idealnym prezentem na każdą okazję [16.09.2010] Urodziny, rocznica ślubu, oświadczyny czy baby shower - kwiaty są idealnym prezentem na każdą okazję. Oryginalne bukiety, uroczy zapach kwiatów i bogactwo kolorów sprawiają, że te chwile stają się wyjątkowe i niezapomniane... (info)


Zaskocz kwiatami!

Zaskocz kwiatami! [17.08.2010] Kwiaty pełnią funkcję niezwykłego podarunku - wzruszają i zaskakują. Oryginalne w formie aranżacje, spowodują, że ten kto je wręczy na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby... (info)


Święto Kwiatów na VIII Festiwalu Róż

Święto Kwiatów na VIII Festiwalu Róż [21.07.2010] Impreza plenerowa w warszawskim Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Warszawskiego w miniony weekend przyciągnęła tysiące Warszawian. Na dzieci i dorosłych czekały liczne atrakcje... (info)


Letnia zabawa wśród kwiatów

Letnia zabawa wśród kwiatów [13.07.2010] Już w najbliższy weekend odbędzie się w Warszawie festyn rodzinny - Święto Kwiatów. W Ogrodzie Botanicznym UW na dzieci i dorosłych będą czekać liczne atrakcje... (info)


Niezwykła moc kwiatów

Niezwykła moc kwiatów [27.04.2010] W Stanach Zjednoczonych, na Uniwersytecie Rutgersa w New Jersey przeprowadzono badania dotyczące wpływu kwiatów na samopoczucie człowieka. Trwające przez 10 miesięcy testy wykazały, że kwiaty dają poczucie zadowolenia, spokoju i szczęścia... (info)


Hiacyntowy zawrót głowy

Hiacyntowy zawrót głowy [09.02.2010] Hiacynty roztaczają piękną woń i mają bogatą kolorystykę. Idealnie pasują do nowoczesnych oraz klasycznych wnętrz. Pobudzają zmysły i wyrażają pozytywne emocje, dlatego w nadchodzącym sezonie stanowią modną ozdobę biur i mieszkań... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Biuro Kwiatowe Holandia

Biuro Kwiatowe Holandia
Sigma International (Poland) Ltd. Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa
tel.: 0 22 628 04 88 wew. 209
fax: 0 22 629 84 72
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...