informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


AchieveGlobalAchieveGlobal jest największą na świecie organizacją szkoleniowo-doradczą i partnerem w rozwoju firm wchodzących w skład listy Fortune 500. W Polsce od 1994 roku jest znanym i cenionym liderem w dziedzinie kształcenia kadry menedżerskiej, przedstawicieli handlowych i działów obsługi klienta. Firma AchieveGlobal dwukrotnie otrzymała tytuł "Najbardziej poszukiwanej firmy szkoleniowej". Sukces AchieveGlobal jest rezultatem ponad 40-letniego doświadczenia, sprawdzonych metod uczenia i wnikliwych badań rynkowych.
AchieveGlobal przeszkoliło w Polsce ponad 40 tysięcy ludzi z ponad 400 najlepszych firm.

wyświetlone: 1 - 10 z 13

<< | < | 1 2 | > | >>

Czy chcesz otrzymać analizę zespołu, w którym pracujesz? [24.11.2009] Weź udział w bezpłatnym badaniu „Twój Zespół” Nowoczesnej Firmy i AchieveGlobal! Zapraszamy na www.badania.nf.pl/achieve/badanie. Wszyscy uczestnicy badania otrzymają bezpłatnie wstępną analizę swojego zespołu... (info)

AchieveGlobal Firmą Przyjazną Klientowi [05.10.2009] AchieveGlobal, międzynarodowa firma szkoleniowo-doradcza, została uhonorowana nagrodą Godło Firma Przyjazna Klientowi przyznawaną przez Fundację Obserwatorium Zarządzania... (info)


Czy działy HR są w stanie przygotować organizacje na kolejne zmiany?

Czy działy HR są w stanie przygotować organizacje na kolejne zmiany? [11.09.2009] Coraz częściej słyszy się, że po obecnym kryzysie rynek, firmy i menedżerowie nigdy już nie będą tacy, jak przedtem. Można powiedzieć, że dla nie których ostatni rok był impulsem do zmian na lepsze, inni zaś nie zdołali zmian przetrwać... (info)

Plany sukcesji nie dla wyższej kadry menedżerów. [30.03.2009] W przeprowadzonym w sierpniu 2008 przez AchieveGlobal badaniu ustalono, że 49% organizacji w USA nie ma wdrożonego planu sukcesji na najwyższe stanowiska w firmie... (info)

Po spotkaniu z AchieveGlobal na Międzynarodowym Kongresie Kadry. [11.12.2008] John Guziak, współwłaściciel i członek zarządu AchieveGlobal oraz Arkadiusz Siechowicz, konsultant Leadership Development International, 25-ego listopada poprowadzili spotkanie pt."Succession planning - trend or necessity"... (info)

AchieveGlobal na Międzynarodowym Kongresie Kadry. Już 25 listopada! [06.11.2008] AchieveGlobal zaprasza na inspirujący wykład Johna Guziaka, "Plan sukcesji - moda czy konieczność?". Wykład odbędzie się w trakcie Międzynarodowego Kongresu Kadry, w dniu 25.11.08... (info)


Zapraszamy na październikowe szkolenia otwarte organizowane przez AchieveGlobal.

Zapraszamy na październikowe szkolenia otwarte organizowane przez AchieveGlobal. [08.10.2008] Właśnie awansowałeś i chcesz wiedzieć jak właściwie delegować zadania, jak efektywniej prowadzić negocjacje handlowe, jak zwiększyć zaangażowanie swoich pracowników?.. (info)

3 Global Challenges in Talent Management [07.10.2008] 23 października 2008, w trakcie internetowego seminarium, AchieveGlobal and Bersin & Associates zaprezentują wyniki najnowszego badania “Global Learning and Talent Solutions: Best Practices across The America’s, Europe and Asia”... (info)

Polaków podejście do szkoleń. [24.07.2008] „W ostatnich 2-3 latach, w sytuacji ogromnego deficytu talentów a nawet zwykłych pracowników, działania rozwojowe stają się kartą przetargową w pozyskiwaniu i zatrzymywaniu najbardziej wartościowych ludzi w firmie” –Tomasz Olejnik, członek zarządu AchieveGlobal... (info)

Awansowałeś na stanowisko menedżera? I co dalej? [19.05.2008] Po raz pierwszy w Polsce szkolenie „Maksymalizacja Potencjału Nowego Menedżera”. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak do swojego sukcesu przygotowywali się menedżerowie w najlepszych organizacja w USA, nie powinieneś przegapić tego szkolenia!.. (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

AchieveGlobal
ul. E.Drużbackiej 11
01-622 Warszawa
http://www.achieveglobal.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...