informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


GG Network S.A.Gadu-Gadu S.A. jest spółką oferującą nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, telekomunikacyjne, projekty medialne oraz społecznościowe: komunikator internetowy Gadu-Gadu, telefonię internetową Gadu naGłos, polskie radio internetowe Gadu Radio oraz serwis społecznościowy MojaGeneracja.pl

Misją spółki jest oferowanie powszechnej, przyjaznej komunikacji opartej na nowoczesnych technologiach, skierowanej do masowej grupy odbiorców. Aplikacje są projektowane przez doświadczonych programistów, którzy przygotowują usługi wykorzystywane przez miliony osób - z rozwiązań spółki korzysta już co drugi polski internauta.

Gadu-Gadu S.A. jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.wyświetlone: 1 - 10 z 67

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

Prof. Jerzy Bralczyk odpowiada na ciekawe pytania [26.02.2009] Czym jest loża szyderców? Dlaczego w telewizji tak często prawnicy mówią czynach przestępnych? Na te pytania w najnowszym filmie na swoim wideoblogu odpowiada prof. Jerzy Bralczyk. Apeluje też do internautów, żeby dbali o poprawną pisownię w Internecie... (info)

27 czerwca w 30. rocznicę lotu w kosmos internauci sięgają gwiazd [26.06.2008] Z okazji trzydziestej rocznicy lotu Hermaszewskiego polscy internauci jako pierwsi na świecie skontaktują się z astronautami z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i zadadzą im pytania o to jak wygląda życie w kosmosie... (info)


Ostra jazda w Mojej Generacji

Ostra jazda w Mojej Generacji [19.06.2007] Chciał być strażakiem, potem policjantem, jeszcze później kaskaderem. Został... kierowcą rajdowym. Poza tym świetnie sobie radzi na motocyklu, rowerze, nartach wodnych. Ważne jest tylko jedno: adrenalina!.. (info)


Politycy szturmują e-społeczności

Politycy szturmują e-społeczności [14.06.2007] „Kałasznikow to była dobra broń, choć czasami się zacinała” – wspomina dzieciństwo na swym blogu (www.mojageneracja.pl/9157964) Huber Costa, poseł Samoobrony, który rozpoczął pisanie bloga w serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl... (info)


Kulturalnie w Mojej Generacji

Kulturalnie w Mojej Generacji [30.05.2007] Rusza Generacja Kulturalna – nowy projekt dla Internautów tworzony w ramach popularnego serwisu społecznościowego MojaGeneracja.pl. Jej celem jest animacja zainteresowań kulturalnych wśród licznej społeczności użytkowników komunikatora Gadu-Gadu... (info)


Moja Generacja rośnie!

Moja Generacja rośnie! [28.05.2007] Serwis społecznościowy MojaGeneracja.pl rośnie! Według najnowszych wyników badania najpopularniejszych witryn w Polsce Megapanel PBI/Gemius za marzec 2007 r. ponad dwukrotnie wzrosła liczba unikalnych użytkowników serwisu i również ponad dwukrotnie zwiększył się jego zasięg w porównaniu z wynikami z miesiąca poprzedniego... (info)


Patrycja Markowska idolem Mojej Generacji

Patrycja Markowska idolem Mojej Generacji [24.05.2007] W serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl wystartował cykl spotkań z gwiazdami - idolami członków społeczności. Pierwszym „idolem” jest Patrycja Markowska, znana piosenkarka, wykonawczyni m.in. przeboju Nie zatrzyma nikt... (info)
"Wydarzenia" Mojej Generacji [15.05.2007] 16 maja br. ruszają „Wydarzenia” – najnowszy projekt społeczności MojaGeneracja.pl. „Wydarzenia” to w pełni interaktywny serwis informacyjny, oparty na trendzie WEB 2.0, tworzony w całości przez członków społeczności... (info)


Gadu Radio w transie

Gadu Radio w transie [05.02.2007] Gadu Radio – najpopularniejsze polskie radio internetowe – uruchomiło nowy kanał muzyczny - Trance. Słuchacze mają do wyboru już 11 różnych kanałów... (info)


Pop-Rock na nowy rok!

Pop-Rock na nowy rok! [26.01.2007] Na Nowy Rok - nowy Rock! W Gadu Radio - słuchacze Gadu Radia mogą słuchać nowego kanału muzycznego - Pop-Rock w Gadu Radio... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 | > | >>

GG Network S.A.

GG Network S.A.
Al. Stanów Zjednoczonych 61
04-028 Warszawa
http://www.gadu-gadu.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...