informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Halens Polska Sp. z o.o. (dawniej Quelle Polska Sp. z o.o.)wyświetlone: 1 - 10 z 27

<< | < | 1 2 3 | > | >>

Halens na Facebooku [10.08.2010] Każdy, kogo interesuje temat mody, kto chce uczestniczyć w wymianie informacji o najnowszych trendach, poczytać o poradach na różne okazje lub dać się zainspirować – teraz znajdzie to w jednym miejscu... (info)


Next - codziennie nowe produkty na halens.pl

Next - codziennie nowe produkty na halens.pl [09.08.2010] Kolekcja marki Next na sezon jesień/zima 2010/2011 dostępna jest już on line w kategoriach: moda damska, męska i dziecięca. To moda zaprojektowana według najnowszych trendów, z dbałością o każdy szczegół, która dostarcza inspiracji na cały sezon... (info)


Halens zaprezentował najnowszą kolekcję na sezon jesień/ zima 2010/2011.

Halens zaprezentował najnowszą kolekcję na sezon jesień/ zima 2010/2011. [22.07.2010] Tej jesieni kobieta odsłania osobowość w wielkim mieście. Przechadza się wśród industrialnego chaosu zachowując swoją zwiewność. Do tuniki zakłada krótką kurtkę lub dżinsową kamizelkę, a smukłość nóg podkreśla poprzez obcisłe spodnie... (info)


www.halens.pl - nowe marki, nowe kolekcje

www.halens.pl - nowe marki, nowe kolekcje [04.05.2010] W jednym z największych sklepów internetowych www.halens.pl. jest już dostępna pierwsza pełna letnia kolekcja nowej marki Halens. Styliści zaprojektowali ją według koncepcji WYBIERAJ I ZESTAWIAJ... (info)


Największy sklep odzieżowy w Polsce prezentuje najnowsze kolekcje.

Największy sklep odzieżowy w Polsce prezentuje najnowsze kolekcje. [16.02.2010] Każdy, kto pragnie odrobiny wiosennej zieleni, słonecznych połysków, zwiewności i relaksu, niechaj zajrzy pod adres www.halens.pl. Pojawiły się tutaj pierwsze zwiastuny tej pięknej pory roku – wiosny... (info)


Największy sklep odzieżowy w Polsce zmienia nazwę.

Największy sklep odzieżowy w Polsce zmienia nazwę. [12.02.2010] Quelle Polska zdobywa nowego udziałowca i nową markę. Marka HALENS staje się wiodącą marką największego sklepu odzieżowego w Polsce i zastąpi markę Quelle, do której prawa zostały sprzedane w listopadzie ub. r. niemieckiej grupie Otto... (info)


Po odzież z wężem w kieszeni

Po odzież z wężem w kieszeni [12.03.2009] W ostatnich latach mieliśmy do czynienia z odzieżowym eldorado. Ceny ubrań nieustannie spadały, a sklepy konkurowały ze sobą pod względem wysokości udzielanych rabatów. Sytuacja ta w najbliższym czasie może się jednak radykalnie odmienić... (info)


Twoja Moda Styl i Szyk na jesień/zimę 2008/09

Twoja Moda Styl i Szyk na jesień/zimę 2008/09 [16.09.2008] Zjawiskowo kobieca, utrzymana w nowoczesnym stylu. Na wiele okazji: do pracy, na wielkie wyjście lub do miasta – taka jest kolekcja zaprezentowana w najnowszym jesienno – zimowym katalogu Quelle Twoja Moda Szyk i Styl... (info)


Jesienna inspiracja Quelle

Jesienna inspiracja Quelle [11.07.2008] Quelle przedstawia jesienną modę inspirowaną stylem retro z końcówki XX w. To kwintesencja minimalizmu z jednej strony, oraz eleganckiego przepychu z drugiej strony... (info)


Quelle rozpoczyna sezon plażowy

Quelle rozpoczyna sezon plażowy [30.05.2008] Błękitne morze, gorący złoty piasek i egotyczne klimaty – w takich okolicznościach przyrody powstawała sesja fotograficzna kolekcji strojów kąpielowych na lato 2008... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Halens Polska Sp. z o.o. (dawniej Quelle Polska Sp. z o.o.)

Halens Polska Sp. z o.o. (dawniej Quelle Polska Sp. z o.o.)
(dawniej Quelle Polska Sp. z o.o.)
ul. Unii Lubelskiej 3
61-249 Poznań
tel. 61 655 90 13
http://www.halens.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...