informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Image Line Communicationswyświetlone: 1 - 10 z 14

<< | < | 1 2 | > | >>


Kobiet na

Kobiet na "Porozmawiajmy o zdrowiu" przybywa ! [25.01.2011] Coraz więcej Krakowianek wpisuje cykliczne spotkania „Porozmawiajmy o zdrowiu” w swoje kalendarze. Dołączyła do nich również Katarzyna Gniewkowska, która swoim udziałem w charakterze Gościa Specjalnego zachęcała uczestniczki do robienia badań profilaktycznych... (info)

Lekarz Roku w Małopolsce pod opieką Image Line Communications po raz siódmy! [27.10.2010] Plebiscyt „Lekarz Roku”, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Agencja PR Image Line Communications, zagości na łamach Polska The Times Gazeta Krakowska już po raz siódmy... (info)


Więcej jodu! Ustronianka dla Przyszłych Mam!

Więcej jodu! Ustronianka dla Przyszłych Mam! [08.10.2010] Firma Ustronianka, która kładzie szczególny nacisk na profilaktykę zdrowotną, włączyła się w ogólnopolską kampanię promującą badania diagnostyczne wśród kobiet w ciąży „Diagnostyka dla Twojej ciąży”... (info)


Skarpa Travel na Facebooku

Skarpa Travel na Facebooku [16.07.2010] Biuro Podróży Skarpa Travel opublikowało swój oficjalny profil „Wczasy w Bułgarii” w serwisie Facebook.com Firma ma również swój oficjalny profil Skarpa Travel w serwisie.. (info)


Żeby zdążyć przed chorobą, porozmawiajmy o zdrowiu

Żeby zdążyć przed chorobą, porozmawiajmy o zdrowiu [15.07.2010] Rusza ogólnopolski projekt "Porozmawiajmy o zdrowiu ", organizowany przez agencję PR Image Line Communications. Ambasadorem kampanii jest aktorka serialu" M jak miłość" Hanna Bieluszko... (info)


Zdrowie i piękno na jesień...

Zdrowie i piękno na jesień... [22.10.2008] Na Pierwszych Urodzinach „Porozmawiajmy o Zdrowiu” spotkaliśmy się tradycyjnie w Pałacu Pugetów w Krakowie 16 października 2008. Dzięki inicjatywie Agencji Image Line Communications oraz poparciu partnerów, czwartkowe spotkanie miało wyjątkowy charakter... (info)

„Zdrowie i piękno na jesień ...” [14.10.2008] Jubileuszowe Spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, którego inicjatorem jest Agencja Image Line Communications odbędzie się we czwartek 16 października 2008 o godzinie 18:00 w Pałacu Pugetów w Krakowie... (info)
"Lato pełne zdrowia..." z Emilią Krakowską! [06.06.2008] We środę 28 maja 2008 w Pałacu Pugetów w Krakowie odbyło się czwarte już spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, którego inicjatorem jest Agencja Image Line Communications... (info)

Porozmawiajmy o zdrowiu w Krakowie. LATO PEŁNE ZDROWIA – maj 2008 [13.05.2008] Dnia 28 maja 2008 roku o godzinie o 18:00 w Sali Tarasowej Pałacu Pugetów w Krakowie odbędzie się czwarte już spotkanie z cyklu POROZMAWIAJMY O ZDROWIU... (info)


Porozmawiajmy o zdrowiu, żeby zdążyć przed chorobą.

Porozmawiajmy o zdrowiu, żeby zdążyć przed chorobą. [03.04.2008] Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie, zapominamy o ruchu, źle się odżywiamy. Nadal pokutuje u nas opinia, że zdrowie to brak choroby i jeśli nic nas nie boli, to wszystko jest porządku, a do lekarza przychodzimy często dopiero w ostatniej fazie choroby….. (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Image Line Communications

Image Line Communications
ul. Brodowicza 6 lok.20
31-518 Kraków
tel. 012 412-69-20
fax: 012 412-69-20
http://www.imageline.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...