informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Koelner SAKoelner SA należy do czołówki producentów elementów złącznych w Europie. W Polsce jest liderem na rynku zamocowań dla budownictwa i przemysłu oraz znaczącym dystrybutorem narzędzi i elektronarzędzi, które oferuje przede wszystkim pod własnymi markami "Koelner", "Rawl", "Modeco", "Rawlplug", "Modeco Ekspert", "Globus". Dystrybucja towarów firmy Koelner odbywa się za pośrednictwem ośmiu oddziałów krajowych oraz dwóch spółek zależnych. Niemal 50 proc. swojej produkcji firma eksportuje do krajów UE oraz państw Europy Środkowo-Wschodniej. Wciąż zwiększa skalę swojej działalności poprzez poszukiwanie nowych rynków zbytu i poszerzanie ofert asortymentowej.
Koelner jest laureatem m.in. takich wyróżnień jak "Gazela Biznesu 2003", "Dobra Firma 2005" "Spółka Godna Zaufania 2006".

wyświetlone: 1 - 10 z 20

<< | < | 1 2 | > | >>


Koelner – dobrze zamocowany

Koelner – dobrze zamocowany [26.05.2008] W nowoczesnym budownictwie coraz większy nacisk kładzie się zarówno na jakość, jak i na szybkość wykonywanych prac. Wiele zależy od używanych materiałów – akcesoria budowlane,produkowane przez firmę.. (info)


Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat

Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat [13.05.2008] W bogatej ofercie firmy Koelner znajduje się szeroka gama produktów przygotowanych z myślą o dekarzach. Poza narzędziami i materiałami budowlanymi uzupełnieniem są proponowane fachowcom akcesoria montażowe... (info)


Jak zamocować izolację fasadową?

Jak zamocować izolację fasadową? [25.04.2008] Wybór odpowiedniego materiału izolującego to jeden z najistotniejszych aspektów budowy każdego domu. Utworzona dzięki niemu warstwa ma niebagatelne zadanie – będzie chroniła budynek przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i dużymi stratami ciepła... (info)


Zszywacz ręczny Modeco 4 in 1 – jedno urządzenie, wiele możliwości

Zszywacz ręczny Modeco 4 in 1 – jedno urządzenie, wiele możliwości [21.04.2008] Nowoczesny zszywacz Modeco firmy Koelner to wielofunkcyjne urządzanie, za pomocą którego z łatwością można wykonać prace wykończeniowe i tapicerskie. Jako jeden z nielicznych dostępnych na rynku takerów, zszywacz Modeco..... (info)


Paca, kielnia, poziomnica Long Life – nieodzowne przy remoncie

Paca, kielnia, poziomnica Long Life – nieodzowne przy remoncie [18.04.2008] Koniecznym elementem skrzynki narzędziowej, potrzebnej niezależnie od rodzaju wykonywanych prac remontowych, są pace, kielnie oraz poziomice. Zarówno prawidłowe nałożenie tapety, jak i uzyskanie idealnie gładkiego tynku.. (info)


Niezbędnik dekarza

Niezbędnik dekarza [02.04.2008] Firma Koelner, czołowy producent elementów złącznych w Europie, przygotowała serie produktów dedykowanych dla grup fachowców o różnych specjalizacjach. Na rynku jest już obecna kompletna oferta przeznaczona specjalnie dla dekarzy... (info)


Piła tarczowa łańcuchowa Modeco Expert – precyzja i bezpieczeństwo

Piła tarczowa łańcuchowa Modeco Expert – precyzja i bezpieczeństwo [27.03.2008] Odpowiednio dobrane narzędzia gwarantują nie tylko komfort pracy, ale też nie zagrażają życiu i zdrowiu osób, które ją wykonują. Dobrym przykładem takiego urządzenia jest piła tarczowa łańcuchowa Modeco Expert firmy Koelner... (info)


Jak właściwie zamontować okno?

Jak właściwie zamontować okno? [18.03.2008] Wiosna to taki czas w roku, kiedy ludzie, pełni energii i witalności, snują plany i gotowi są na zmiany. Wymieniają zawartość szaf, przestawiają meble lub kupują nowe, przemalowują ściany.... (info)


Kotwy chemiczne Rawl Fixings – pewne mocowanie

Kotwy chemiczne Rawl Fixings – pewne mocowanie [03.03.2008] Firma Koelner poszerzyła swój asortyment o kolejne kotwy chemiczne. Pod marką Rawl Fixings wprowadziła na polski rynek kotwy R-KEX, R-KER oraz R-KEM+. Znajdują one zastosowanie wszędzie tam, gdzie użycie kotew mechanicznych jest niemożliwe... (info)


Nowe akcesoria malarskie Modeco – komfort malowania

Nowe akcesoria malarskie Modeco – komfort malowania [19.02.2008] Marka Modeco wzbogaciła swoją kolekcję ręcznych narzędzi budowlanych o nowe akcesoria malarskie Paintool. Na polskim rynku dostępne są już wałki sznurkowe, welurowe i gąbkowe, które nabyć można w zestawie z kratką lub kuwetą malarską... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Koelner SA

Koelner SA
ul. Kwidzyńska 6
Wrocław
http://www.koelner.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...