informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Cafe News Sp. z o.o.wyświetlone: 1 - 10 z 10

Aktualnie jesteśmy w Maroko [10.10.2008] Sezon urlopowy już dawno za nami. Czas wrócić do pracy, szkoły i zaległych obowiązków. Kto zaczął tęsknić za wakacyjnym lenistwem może spróbować sił w konkursie organizowanym przez firmę Cafe News i już za kilka miesięcy wyjechać do Maroko... (info)


Wakacyjny konkurs Cafe News

Wakacyjny konkurs Cafe News [24.06.2008] Polska reprezentacja pożegnała się już z Euro 2008, ale zagorzali kibice nadal mają szansę na zdobycie piłkarskich gadżetów. Wystarczy, że odpowiedzą na jedno proste pytanie w konkursie „Baw się z nami… i news’ami”, organizowanym przez firmę Cafe News... (info)

Kozaczek.pl z Cafe News [24.06.2008] Jeden z największych serwisów plotkarskich dołączył do grona partnerów strategicznych Cafe News S.A. Współpraca będzie miała przede wszystkim charakter promocyjny... (info)

Serwisy Agory w Cafe News [01.02.2008] Agora S.A. dołączyła do grona partnerów Cafe News S.A. Dzięki temu internauci mogą otrzymywać najświeższe informacje z serwisów Agory wprost na pulpit swojego komputera... (info)

Wybieramy Dziennikarza Obywatelskiego i Blogera Roku 2007 [04.01.2008] 4 stycznia br. już po raz drugi rozpoczynają się konkursy organizowane przez Wiadomości24.pl na „Dziennikarza Obywatelskiego 2007 Roku” oraz „Blogera 2007 Roku”. Wydarzenie wspiera Cafe News... (info)


Nowa odsłona Cafe News

Nowa odsłona Cafe News [19.12.2007] Twórca pierwszego w Polsce agregatora treści udostępnił nową witrynę. Teraz wchodząc na stronę cafenews.pl internauta znajdzie w jednym miejscu szybki dostęp do wszystkich aplikacji oferowanych przez firmę... (info)

Media idą w kierunku konwergencji [23.11.2007] Zakończył się Kongres „Internet i media”, organizowany przez Cafe News oraz Informedia Polska. Podczas Kongresu poruszano przede wszystkim kwestię konwergencji mediów... (info)


E-integracja mediów

E-integracja mediów [02.11.2007] Dynamika zmian w środkach masowego przekazu związana jest z rozwojem Internetu. Jak dalej ta światowa sieć zmieni naszą rzeczywistość? - na to pytanie poszukają odpowiedzi uczestnicy Kongresu "Internet i Media"... (info)

Najpopularniejsze kanały RSS w raporcie Cafe News [19.10.2007] Wirtualna Polska najpopularniejszym kanałem informacyjnym w rankingu przygotowywanym przez Cafe News i RSSy.pl. Po raz pierwszy badanym okresem był kwartał. Wcześniejsze rankingi odbywały się co miesiąc... (info)


Zrób sobie portal z Cafe News Web

Zrób sobie portal z Cafe News Web [27.09.2007] Dynamiczne boksy z kanałami informacyjnymi oraz specjalne moduły, pozwalające sprawdzać wyniki Lotto, śledzić aktualną pogodę i sporządzać własne notatki to tylko niektóre z możliwości jakie daje nowy produkt firmy Cafe News... (info)Cafe News Sp. z o.o.

Cafe News Sp. z o.o.
ul. Głogowska 277/279
60-104 Poznań
tel./fax 061 66 10 886
http://www.cafenews.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...