informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


IVO Software Sp. zo.o.IVO Software Sp. z o.o. tworzy i rozwija produkty w zakresie syntezy mowy. Syntezator IVONA jest jednym z najlepszych na świecie. Potwierdzają to liczne wyróżnienia i nagrody. Od dwóch lat IVONA pozostaje bezkonkurencyjna w prestiżowym, międzynarodowym konkursie Blizzard Challenge, jako najbardziej podobna do głosu ludzkiego. IVO Software tworzy profesjonalne oprogramowanie, na bazie autorskiej technologii, znajdujące zastosowanie w biznesie i rehabilitacji osób niewidzących. Program Expressivo, dzięki przystępnej cenie, daje możliwości korzystania z technologii syntezy mowy praktycznie każdemu.

wyświetlone: 1 - 10 z 25

<< | < | 1 2 3 | > | >>


Expressivo użycza głosu Microsoft Word

Expressivo użycza głosu Microsoft Word [29.10.2008] IVO Software zaprezentowało nową wersję programu Expressivo 1.4.4, który integruje się z Microsoft Word 2007. Od teraz ten popularny edytor tekstu może czytać dokumenty ludzkim głosem... (info)


Expressivo pomaga niewidomym

Expressivo pomaga niewidomym [16.10.2008] Już blisko 10 tysięcy niewidomych osób korzysta ze wsparcia IVONY – polskiego, uznawanego za najlepszy na świecie, syntezatora mowy. W najnowszym pakiecie przygotowanym dla potrzeb rehabilitacji znalazł się również program Expressivo... (info)


Eric – nowa gwiazda z Hollywood

Eric – nowa gwiazda z Hollywood [07.10.2008] IVO Software zaprezentowało Erica - najnowszy anglojęzyczny, męski głos oparty na IVONIE - technologii syntezy mowy uznawanej za jedną z najlepszych na świecie. Eric pochodzi z Hollywood, a sposób jego mowy specjaliści określają jako „CNN style”... (info)


Posłuchaj swoich e-maili z Expressivo

Posłuchaj swoich e-maili z Expressivo [29.09.2008] Dzięki najnowszej wersji Expressivo, użytkownicy komputerów mogą teraz odsłuchać treść przychodzącej poczty elektronicznej z MS Outlook. Ivo Software zaprezentowało nową wersję Expressivo 1.4.3 - programu, który potrafi czytać dowolny tekst ludzkim głosem... (info)

Skype zaczął mówić dzięki Expressivo [04.08.2008] IVO Software Sp. z o.o. zaprezentowało najnowszą wersję Expressivo 1.4.2 - programu, który potrafi czytać dowolny tekst ludzkim głosem. Nowe Expressivo zostało zintegrowane z komunikatorem Skype, który dzięki temu zaczął mówić do swoich użytkowników... (info)

Voxpilot oraz IVO Software łączą siły, wprowadzając wspólne rozwiązania [29.07.2008] Voxpilot, lider w dziedzinie platform IVVR, oraz IVO Software, wiodący specjalista w zakresie rozwiązań syntezy mowy, mają zaszczyt ogłosić pomyślnie zakończoną integrację syntezatora mowy IVONA z platformą OMP marki Voxpilot... (info)


Z BZ WBK do IVO Software z misją wypromowania marki IVONA na świecie

Z BZ WBK do IVO Software z misją wypromowania marki IVONA na świecie [10.07.2008] Leszek Kasperski - współautor sukcesu marki funduszy inwestycyjnych Arka - dołączył do spółki IVO Software, producenta jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy IVONA... (info)


Ivona Telecom MRCP na MTCC w Warszawie

Ivona Telecom MRCP na MTCC w Warszawie [18.06.2008] IVO Software oficjalnie zaprezentuje w Polsce jeden z najlepszych na świecie syntezatorów mowy - IVONA Telecom z interfejsem MRCP. Prezentacja będzie miała miejsce 18 czerwca br. na Międzynarodowych Targach Contact Center (MTCC) w Warszawie... (info)


Nowe Expressivo z książkami w języku angielskim

Nowe Expressivo z książkami w języku angielskim [11.06.2008] Na rynku pojawiło się Expressivo 1.4 – najnowsza wersja programu, który pięknym głosem czyta książki. Do każdego zakupionego programu z angielskim głosem Jennifer jest dodawany bezpłatnie komplet 50 najpopularniejszych anglojęzycznych książek... (info)


IVONA wspiera światowy standard MRCP

IVONA wspiera światowy standard MRCP [23.04.2008] IVO Software wydało nową wersję syntezatora mowy IVONA Telecom, która wspiera międzynarodowy standard MRCP – używany w największych systemach telekomunikacyjnych... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

IVO Software Sp. zo.o.

IVO Software Sp. zo.o.
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
tel./fax 058 781 60 81
http://www.ivo.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...