informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Schöck Bauteile GmbHSchöck Bauteile GmbH jest firmą należącą do Schöck-Gruppe, która łącznie zatrudnia 350 pracowników. Oprócz głównej siedziby w Baden-Baden firma Schöck posiada magazyn dystrybucyjny w Essen i zakład produkcyjny w Halle/Saale. Pozostałe firmy należące do Grupy Schöck są rozmieszczone w Austrii, Szwajcarii, Holandii Wielkiej Brytanii i na Węgrzech.

Schöck Bauteile GmbH rozwija, produkuje i dystrybuuje komponenty oraz systemy budowlane. Główną specjalnością firmy są rozwiązania termoizolacyjne i służące do izolacji akustycznej dla budownictwa wielorodzinnego. Oprócz rozwiązań technicznych firma zwraca szczególną uwagę na świadczenie usług i serwis. Dzięki temu wszystkie grupy klientów mają dostęp do szkoleń, programów obliczeniowych, dokumentacji technicznych i wymaganego doradztwa technicznego.


wyświetlone: 1 - 10 z 10

Schöck Polska na seminariach regionalnych [28.04.2008] W styczniu ruszyła już VIII edycja spotkań z cyklu Architektura i Budownictwo organizowanych przez "Millennium Gazeta Budowlana" w ramach seminariów regionalnych. Jednym z tegorocznych prelegentów jest Schöck Polska... (info)


Schöck uruchamia montownię w Tychach

Schöck uruchamia montownię w Tychach [28.04.2008] W Tychach, na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w styczniu br. rozpoczęła działalność pierwsza montownia firmy Schöck na Europę Środkowo-Wschodnią... (info)


Program obliczeniowy firmy Schöck dla konstruktorów

Program obliczeniowy firmy Schöck dla konstruktorów [28.04.2008] By wesprzeć konstruktorów przy wyborze optymalnych rozwiązań do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa wielorodzinnego, firma Schöck przygotowała specjalny program obliczeniowy... (info)


Zastosowanie Schöck Isokorb w biurowcu Skalski w Krakowie

Zastosowanie Schöck Isokorb w biurowcu Skalski w Krakowie [01.02.2008] Dogodna lokalizacja, wysokie standardy wykończenia, a także funkcjonalność i efektywność energetyczna budynku są niezwykle ważne nie tylko w przypadku wyboru mieszkania czy domu, ale także biurowca... (info)


Sworzeń Schöck SLD plus – innowacyjne rozwiązanie do wykonywania dylatacji

Sworzeń Schöck SLD plus – innowacyjne rozwiązanie do wykonywania dylatacji [26.11.2007] Sworzeń Schöck SLD plus to nowa propozycja firmy Schöck przeznaczona do projektowania fugi dylatacyjnej. Rozwiązanie to w stosunku do swojego poprzednika - sworznia Schöck SLD - ma o 30 % podwyższoną nośność... (info)


Mostki termiczne – straty ciepła w budownictwie mieszkaniowym

Mostki termiczne – straty ciepła w budownictwie mieszkaniowym [26.11.2007] Zawilgocone ściany w mieszkaniach i domach, a co po tym następuje – rozwój pleśni i grzybów to często efekt powstawania mostków termicznych. Powodują one także niekontrolowaną utratę ciepła – dochodzącą nawet do 30% oraz uszkodzenia mechaniczne konstrukcji... (info)


Schöck Isokorb - balkonowe łączniki termoizolacyjne

Schöck Isokorb - balkonowe łączniki termoizolacyjne [26.11.2007] Łączniki Schöck Isokorb to propozycja firmy Schöck przeznaczona do izolacji termicznej połączeń balkonowych. Rozwiązanie to pozwala oddzielić termicznie poszczególne części konstrukcji budowlanej, zapobiegając w ten sposób tworzeniu się mostków termicznych.. (info)


Tłumiki akustyczne Schöck Tronsole w apartamentowcu Willa Wilanów

Tłumiki akustyczne Schöck Tronsole w apartamentowcu Willa Wilanów [28.08.2007] Rynek apartamentowców w Warszawie przeżywa ogromny boom. Obecnie szacuje się, że 3-5 proc. społeczeństwa to osoby zamożne, co oznacza, że ten segment rynku będzie rósł w jeszcze szybszym tempie... (info)


Izolacja akustyczna klatek schodowych

Izolacja akustyczna klatek schodowych [28.08.2007] Spokój jest podstawową potrzebą człowieka. Szczególnie teraz, kiedy dookoła wszyscy się spieszą i zewsząd otacza nas hałas, coraz bardziej potrzebujemy spokoju i wytchnienia... (info)


Schöck Tronsole - systemy wyciszania odgłosów kroków na klatkach schodowych

Schöck Tronsole - systemy wyciszania odgłosów kroków na klatkach schodowych [28.08.2007] Systemy Schöck Tronsole to propozycja firmy Schöck przeznaczona do izolacji akustycznej klatek schodowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Zastosowanie tego rozwiązania likwiduje mostki akustyczne i osiąga tłumienie odgłosu kroków nawet o 75 %... (info)Schöck Bauteile GmbH

Schöck Bauteile GmbH
Adres magazynu:
ul. Jana Olbrachta 94
01-102 Warszawa
Tel. 022 533 19 18
Fax: 022 533 19 19
http://www.schoeck.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...