informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Synthe Polska Sp. z o.o.Synthe Polska to wrocławska firma działająca od kilku lat na polskim rynku jako producent w segmencie świeżej i zdrowej żywności. Firma posiada kilkuletnie doświadczenie w produkcji soków jednodniowych i świeżo tłoczonych. Zaopatruje w nie sklepy spożywcze na terenie całej Polski pod markami "Ogrody Natury", "Fresh Juice", "Smoothie" "Domowa Spiżarnia".

Misją Sythe Polska Sp. z o.o. jest tworzenie zdrowych produktów bogatych w naturalne składniki mineralne oraz witaminy. Świeże soki tłoczone są ze starannie wyselekcjonowanych warzyw i owoców, pochodzących z czystych ekologicznie upraw. Są naturalnie mętne, nie zawierają cukru oraz środków konserwujących. Mają krótki okres przydatności do spożycia.

wyświetlone: 1 - 10 z 46

<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>


„Mamo, daj mi zakręcony owoc!” – soki Essential dla Twojego dziecka

„Mamo, daj mi zakręcony owoc!” – soki Essential dla Twojego dziecka [17.10.2008] Pewnie niejeden raz w ciągu dnia słyszysz z ust swojego dziecka zdanie „Mamo, chcę coś słodkiego!”. Z całą pewnością jednak zdajesz sobie sprawę z tego, że batony, chipsy i gazowane sztuczne napoje absolutnie nie są odpowiednie dla Twojej pociechy... (info)


Dziewczyny lubią brąz! - Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury

Dziewczyny lubią brąz! - Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury [02.10.2008] Marchewka, marchewka i jeszcze raz marchewka! Najlepsza jesienna rada dla wszystkich kobiet dbających o letnią opaleniznę. Zapomnij o solarium (niebezpieczne dla skóry!), suplementach (groźne dla żołądka!) i samoopalaczach (drogie!),..... (info)


Super mix na lato – Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Śliwek Ogrody Natury

Super mix na lato – Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Śliwek Ogrody Natury [29.07.2008] Latem dni są dłuższe, więc mamy więcej czasu, aby pomyśleć o swoim zdrowiu i urodzie. Łatwiej podjąć nam ten wysiłek i odpowiednio zadbać o siebie, gdy na dworze jest ciepło i przyjemnie... (info)


Plecak pełen zdrowia – soki ESSENTIAL Ogrody Natury

Plecak pełen zdrowia – soki ESSENTIAL Ogrody Natury [24.07.2008] Choć wszyscy cieszymy się pełnią lata, czas też pomyśleć o jego niedalekim zakończeniu. Początek września oznacza dla wielu z nas nowe wyzwania – szczególnie dla naszych siedmiolatków, którzy rozpoczną naukę w szkołach... (info)


Złote jabłko z polskiego raju – Sok z Pomidorów OGRODY NATURY

Złote jabłko z polskiego raju – Sok z Pomidorów OGRODY NATURY [04.07.2008] W okresie letnio-jesiennym pomidor to niezaprzeczalny władca naszych stołów. Zdziwienie ogarnia, gdy czytamy, że jeszcze w XVII wieku uznawano go w niektórych krajach za owoc trujący i uprawiano go jedynie jako roślinę ozdobną..... (info)


Pij owoce, a będziesz zdrowszy! Soki Essential OGRODY NATURY

Pij owoce, a będziesz zdrowszy! Soki Essential OGRODY NATURY [25.06.2008] Jednym z odkryć naukowych ostatnich lat jest wskazanie ważnej roli warzyw i owoców w naszej codziennej diecie. Okazuje się jednak, że jemy ich za mało, rezygnując z bogactwa naturalnych wartości odżywczych na rzecz niezdrowej, wysoko przetworzonej żywności... (info)


Nadkwaśność? Zgaga? Jeżyna pomaga!

Nadkwaśność? Zgaga? Jeżyna pomaga! [19.06.2008] Niewiele jest owoców, które dostarczają tak wspaniałych doznań smakowych i węchowych jak jeżyna. Poranna wyprawa do lasu, połączona z ich zbieraniem to niezapomniane wrażenie..... (info)


Niedocenione bogactwo żurawin prosto z Ogrodów Natury

Niedocenione bogactwo żurawin prosto z Ogrodów Natury [05.06.2008] Lato w pełni. W gorące i słoneczne dni nic tak bardzo nie pobudza do życia, jak zimny, naturalny sok ze świeżych owoców. Tego rodzaju napoje nie tylko doskonale ugaszą pragnienie..... (info)


Płynny owoc na lato – soki Essential OGRODY NATURY

Płynny owoc na lato – soki Essential OGRODY NATURY [25.05.2008] Rozkosze lata mają swoją cenę. Niekiedy przyjemne ciepło przeradza się w upał, a słońce już nie tylko świeci, ale wręcz praży. Nasze ciało broni się przed przegrzaniem bardzo skutecznie, jednak w walce tej traci mnóstwo wody, soli mineralnych i energii..... (info)


Słońce zamknięte w butelce – Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury

Słońce zamknięte w butelce – Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury [14.05.2008] W czasie letnich miesięcy na co dzień towarzyszy nam słońce – sprzymierzeniec w podkreślaniu piękna naszej skóry. W tym okresie szczególnie dbamy o nasze ciało – poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym i już wiosną odwiedzamy solarium po to..... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 | > | >>

Synthe Polska Sp. z o.o.

Synthe Polska Sp. z o.o.
53-238 Wrocław
Ostrowskiego 9
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...