informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Amadeus Polska Sp. z o.o.Firma Amadeus to partner w dziedzinie technologii dla dostawców, sprzedawców i odbiorców usług turystycznych. Firma dostarcza rozwiązania w zakresie dystrybucji, technologii informatycznych i obsługi punktów sprzedaży, aby umożliwić swoim Klientom rozwój i osiąganie sukcesów na energicznie zmieniającym się rynku turystycznym. Docelowe grupy klientów to dostawcy usług turystycznych (linie lotnicze, hotele, wypożyczalnie samochodów, przewoźnicy kolejowi, przewoźnicy promowi, firmy oferujące wycieczki morskie, firmy ubezpieczeniowe i touroperatorzy), sprzedawcy usług turystycznych (biura podróży) i odbiorcy (firmy i turyści indywidualni). Oferowane rozwiązania pogrupowane są w czterech kategoriach - Distribution & Content, Sales & e-Commerce, Business Management, Services & Consulting.

Firma Amadeus ma swoje biura w Madrycie (siedziba główna firmy i dział marketingu), Nicei (dział rozwoju) i Erding (dział operacyjny - centrum przetwarzania danych) oraz biura regionalne w Miami, Buenos Aires i Bangkoku. Firma Amadeus świadczy usługi w 75 krajach, obejmując swoją działalnością 215 rynków. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 6700 pracowników, reprezentujących 95 narodowości. Więcej informacji o firmie Amadeus można znaleźć na stronie internetowej www.amadeus.com.pl

wyświetlone: 1 - 10 z 178

<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Najpopularniejsze trendy IT w turystyce w 2013 roku [30.12.2013] Technologie informatyczne bez wątpienia wpłynęły na funkcjonowanie branży turystycznej w mijającym roku. Wśród najpopularniejszych trendów związanych z IT w turystyce w 2013 roku można wymienić: Big Data, chmurę, mobilność i media społecznościowe... (info)

Amadeus po raz kolejny na szczycie europejskiego rankingu firm turystycznych inwestujących w BiR [10.12.2013] W 2012 roku inwestycje firmy Amadeus w badania i rozwój wyniosły 440,3 mln euro, odnotowując 26,7 proc. wzrost w stosunku do roku 2011... (info)

Amadeus nawiązuje współpracę z Couchbase w celu zwiększenia sprzedaży usług turystycznych online [26.11.2013] Couchbase wesprze firmę Amadeus aplikacjami dostępności, które zapewnią wysoką dokładność taryf online w czasie rzeczywistym. Współpraca pozwoli zwiększyć skalowalność i elastyczność architektury opartej na usługach we wszystkich produktach Amadeus... (info)

Amadeus wspiera Europejską Komisję Turystyki w promowaniu Europy [20.11.2013] Nowa mobilna aplikacja VisitEurope opracowana przez firmę Amadeus zainspiruje podróżnych do odwiedzenia Europy.. (info)

Amadeus prezentuje raport na temat współczesnego pokolenia turystów [08.11.2013] Nowoczesne technologie umożliwią branży turystycznej obsługę młodych, zinformatyzowanych podróżnych... (info)

Tanie linie lotnicze zwiększają liczbę oferowanych miejsc w Azji i Europie Wschodniej [29.10.2013] Według badania firmy Amadeus ponad 50 proc. światowego wzrostu liczby miejsc oferowanych przez tanich przewoźników w pierwszej połowie 2013 roku, wynoszącego 6,8 proc., wygenerowały Indonezja, Indie, Tajlandia i Malezja... (info)

easyJet wprowadził usprawnienia technologiczne [16.09.2013] Udoskonalenia systemowe zwiększą wydajność agentów turystycznych i liczbę rezerwacji na loty easyJet.. (info)

Podejście ukierunkowane na klienta w odpowiedzi na zakłócenia lotów [05.09.2013] Dokument, autorstwa Norm’a Rose’a z PhoCusWright wskazuje, że linie lotnicze powinny rozważyć bardziej ukierunkowane podejście na klienta w kwestii zarządzania opóźnionymi, odwołanymi czy przegapionymi lotami... (info)

Konsorcjum All Ways Travelling wesprze plan Komisji Europejskiej [10.07.2013] Konsorcjum zbuduje fundament dla rozwoju paneuropejskiego systemu rezerwacji i informacji o transporcie pasażerskim.. (info)

Amadeus nawiązuje współpracę z lotniskami w Monachium i Kopenhadze [03.07.2013] Lotniska w Monachium i Kopenhadze wdrożą rozwiązanie Amadeus Airport Sequence Manager w 2013 roku oraz Amadeus Airport Fixed Resource Optimiser w 2014 roku... (info)


<< | < | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | > | >>

Amadeus Polska Sp. z o.o.

Amadeus Polska Sp. z o.o.
Budynek Trinity Park III
ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
Tel. 022 539 42 00
Fax: 022 539 42 30
http://www.amadeus.com.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...