informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


VTrip.pl Sp. z o.o. Polski Portal TurystycznyVTrip.pl to polski wortal turystyczny, który powstał z myślą o ludziach kochających podróże oraz aktywny wypoczynek. Swoim użytkownikom daje nowoczesne narzędzia oraz ważne informacje i inspiracje do tego gdzie, kiedy i jak spędzać wolny czas na podróżowaniu, wypoczynku i zwiedzaniu świata.
Aktualnie w ofercie VTrip.pl znajduje się kilkadziesiąt tysięcy terminów różnego rodzaju imprez turystycznych organizowanych w kraju i za granicą.
VTrip.pl sprzedaje ofertę wiodących i sprawdzonych na polskim rynku touroperatorów. Do partnerów wortalu należą m.in.: Scan Holiday, Rainbow Tours, Orbis Travel, Ecco Holiday oraz inni touroperatorzy wyspecjalizowani w organizowaniu różnego rodzaju imprez turystycznych.

Portal VTrip.pl jest członkiem Polskiej Izby Turystyki.

VTrip.pl posiada certyfikat bezpieczeństwa VeriSign oraz certyfikat Lider Polskiej Turystyki 2006 w kategorii Internetowe Biura Podróży przyznany przez magazyn Rynek Podróży.

wyświetlone: 1 - 10 z 25

<< | < | 1 2 3 | > | >>

Oferta świąteczno-sylwestrowa na VTrip.pl [25.09.2007] Już teraz w portalu turystycznym VTrip.pl można rezerwować wyjazdy świąteczne oraz sylwestrowe. Oferta świąteczno-sylwestrowa dostępna jest na stronie: www.sylwester.vtrip.pl.. (info)


Zimowa promocja w środku lata od VTrip.pl

Zimowa promocja w środku lata od VTrip.pl [17.08.2007] Portal turystyczny VTrip.pl już latem przygotował pierwszą promocję dla osób zainteresowanych wyjazdami narciarskimi. Przedsprzedaż oferty „Zima 2007/2008” jest dostępna na stronie www.narty.vtrip.pl... (info)

Rezerwuj hotele w Polsce i Europie na VTrip.pl [28.06.2007] Portal turystyczny VTrip.pl wdrożył system do rezerwacji hoteli w Polsce i Europie. Popularna, europejska platforma do rezerwacji miejsc hotelowych – Booking.com - to kolejna nowość w portalu VTrip.pl... (info)

Program lojalnościowy PayBACK w portalu VTrip.pl [13.06.2007] Portal turystyczny VTrip.pl przystąpił do programu lojalnościowego PayBACK. Od teraz klienci portalu za zakup dowolnej imprezy turystycznej otrzymują punkty PayBACK, wymienialne na atrakcyjne nagrody... (info)

Nowy layout portalu VTrip.pl [28.05.2007] Portal turystyczny VTrip.pl wchodzi w sezon wakacyjny silnym krokiem. Bogatej ofercie wyjazdów letnich towarzyszy całkowite odświeżenie wizerunku i funkcjonalności serwisu WWW... (info)

Nowa kampania reklamowa VTrip.pl [08.03.2007] "Wyjątkowa gorąca oferta" - pod takim hasłem portal turystyczny VTrip.pl przeprowadza kampanię promującą oferty na Lato 2007... (info)

VTrip.pl i Odyssei.pl łączą siły [20.02.2007] Serwis turystyczny Odyssei.pl oraz portal VTrip.pl podjęły wspólne działania mające na celu zwiększenie udziału w rynku wśród serwisów o tematyce turystycznej... (info)

Lato 2007 - wyjątkowo gorąca oferta od VTrip.pl [19.02.2007] Nawet 25% taniej można kupić letnie wczasy, decydując się na wyjazd już teraz. W portalu turystycznym VTrip.pl rozpoczęła się właśnie sprzedaż ofert na lato 2007... (info)

VTrip.pl rozdaje prezenty na narty [21.01.2007] Ruszyła zimowa zabawa na portalu VTrip.pl pt. „Całe góry zimowych atrakcji”. Na narciarzy czeka wiele atrakcji i prezentów, między innymi kamera cyfrowa i modne chusty polarowe chroniące przed zimnem. .. (info)


Nawiguj z VTrip.pl! Mapy dla wyjeżdżających na narty

Nawiguj z VTrip.pl! Mapy dla wyjeżdżających na narty [08.01.2007] Portal turystyczny VTrip.pl wprowadził kolejne interaktywne narzędzie ułatwiające planowanie podróży. Są to mapy umożliwiające sprawdzenie i wytyczenie bezpośredniej trasy przejazdu samochodem do hoteli oraz apartamentów we Włoszech... (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

VTrip.pl Sp. z o.o. Polski Portal Turystyczny

VTrip.pl Sp. z o.o. Polski Portal Turystyczny
ul. Dubios 32/40
44-100 Gliwice
tel. (032) 301 61 90
fax: (032) 301 61 91
http://vtrip.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...