informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Portal Spraw Zagranicznychwyświetlone: 1 - 10 z 24

<< | < | 1 2 3 | > | >>

Złota jedenastka piłkarskiego biznesu 2010 [14.04.2010] Piłka nożna już dawno przestała być tylko sportem, a stała się gigantyczną branżą przemysłu rozrywkowego.Wartość największych firm piłkarskich dorównuje wartości wytwórni filmowych... (info)

Nation branding: państwa jak Pepsi czy Coca-Cola [14.04.2010] W czasach, gdy korporacje międzynarodowe stają się równoprawnymi uczestnikami stosunków międzypaństwowych, kraje, chcące rywalizować z firmami, coraz częściej stosują ich własne metody... (info)

Najważniejsze wydarzenia 2009 roku na świecie [04.01.2010] Zapraszamy do zapoznania się z kalendarium najważniejszych wydarzeń 2009 roku na świecie, a także do przeczytania prognoz na 2010 rok w niektórych europejskich krajach... (info)

Raport miesiąca psz.pl: Co po Kioto? [08.12.2009] W Kopenhadze ruszyła 15. ramowa konwencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu. Jej głównym celem będzie wypracowanie porozumienia, które zastąpi wygasający w 2012 roku Protokół z Kioto... (info)

Raport miesiąca psz.pl: Media na świecie [09.11.2009] Media są współcześnie określane mianem czwartej władzy. Czym więc jest władza nad mediami? Rzeczywistość pokazuje, że to władza nad rynkiem reklamy, przepływem informacji, opinią publiczną lub w skrajnych przypadkach „rządem dusz”... (info)


Konkurs fotograficzny - E-migracje w obiektywie

Konkurs fotograficzny - E-migracje w obiektywie [26.08.2009] Portal Spraw Zagranicznych psz.pl oraz Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy i Wydawnictwo Pascal zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym - "E-migracja w obiektywie"... (info)

5 lat psz.pl! [16.12.2008] Pięć lat temu, 12 grudnia 2003 roku psz.pl opublikował pierwszą wiadomość, o jakże ważnym wówczas temacie, symboli religijnych we Francji. Od tego czasu serwis zmienił się całkowicie... (info)

Ciekawie o Azji - nowy serwis azjanews.pl [22.07.2008] Do grupy Portalu Spraw Zagranicznych psz.pl dołączył azjanews.pl. Serwis jest źródłem najnowszych informacji m.in. z Chin, Indii, Japonii, Półwyspu Koreańskiego oraz Azji Południowo-Wschodniej... (info)

Zamieść ogłoszenie w Portalu Spraw Zagranicznych psz.pl [06.06.2008] Psz.pl jako serwis ekspercki oferuje nowy i niestandardowy sposób dotarcia do szerokiego grona osób zajmujących się zawodowo i hobbystycznie tematyką polityki międzynarodowej i gospodarki światowej... (info)

Raport psz.pl: Rosja po ośmiu latach rządów Putina [06.05.2008] Formalny koniec drugiej kadencji Władimira Putina skłania do dokonania pewnych podsumowań. Jak Rosja zmieniła się przez te osiem lat rządów Putina jako głowy państwa?.. (info)


<< | < | 1 2 3 | > | >>

Portal Spraw Zagranicznych

Portal Spraw Zagranicznych
http://www.psz.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...