informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Credit House Polska Sp. z o.o.CREDIT HOUSE POLSKA to ogólnopolska firma doradztwa kredytowego, specjalizująca się w kredytach hipotecznych. Fachowa wiedza i „know how” zdobyte przez zespół CREDIT HOUSE POLSKA gwarantują potencjalnym klientom w każdym momencie: wybór najlepszych ofert dostępnych na rynku oraz bezpieczeństwo i pełną informację o realizowanych operacjach finansowych.

wyświetlone: 1 - 10 z 13

<< | < | 1 2 | > | >>


Jeśli mieszkanie na rynku wtórnym, to jakie?

Jeśli mieszkanie na rynku wtórnym, to jakie? [09.06.2008] Kupując mieszkanie w uroczej, zielonej okolicy nie zapominajmy, że może ono za kilka lat sąsiadować z nowo wybudowaną arterią miasta lub obwodnicą, a widok na parkowe drzewa mogą nam przesłonić okna sąsiadów z nieistniejącego jeszcze dziś bloku... (info)

Czy banki w Polsce zaostrzą politykę kredytową? [01.04.2008] Po kryzysie na rynku kredytów subprime w Stanach Zjednoczonych, banki w Polsce bacznie analizują swoją politykę kredytową. Niektóre, tak jak na przykład PKO BP, już zapowiedziały zaostrzenie kryteriów przyznawania kredytów... (info)

Wszystkie raty w jednej racie. [25.02.2008] Kredyt na mieszkanie, kredyt na samochód, kredyt na wakacje. Bogata oferta bankowa, coraz większa konkurencja między instytucjami finansowymi sprawia, że kredyty są brane przez Polaków coraz częściej i coraz chętniej... (info)


Hipoteczny na krótko – tylko w złotówkach!

Hipoteczny na krótko – tylko w złotówkach! [21.02.2008] Jeżeli chcemy spłacić kredyt bardzo szybko, np. w ciągu dwóch lat, lepiej zaciągnąć kredyt w złotówkach. Pomimo znacznie wyższego oprocentowania, koszt całkowitej spłaty kredytu w tym okresie będzie niższy... (info)

Trendy na rynku kredytów hipotecznych [12.12.2007] Koniec roku jest znakomitą okazją do podsumowań oraz wytyczania nowych planów. Nie inaczej jest na rynku kredytów rynków hipotecznych. Banki upraszczają procedury i liberalizują warunki konieczne do uzyskania zdolności kredytowej klientów... (info)

Credit House podbija Polskę [30.10.2007] Szczecińska firma doradztwa kredytowego - Credit House Polska specjalizująca się w kredytach hipotecznych dynamicznie wchodzi na rynek ogólnopolski. Dynamiczny rozwój firmy odzwierciedla tendencje na krajowym rynku kredytów hipotecznych... (info)

Kolejny oddział Credit House Polska w Warszawie [22.10.2007] Firma CREDIT HOUSE POLSKA otworzyła kolejną placówkę w Warszawie. Od połowy października u zbiegu głównych arterii miasta, znajdziemy pomoc i fachowe wsparcie w dziedzinie naszych finansów. Nowa palcówka mieści się przy ul. Jana Pawła II 61... (info)


Nowa strona internetowa Credit House Polska. Nowy wizerunek w sieci.

Nowa strona internetowa Credit House Polska. Nowy wizerunek w sieci. [17.10.2007] Prekursorzy z firmy Credit House Polska pod adresem www.credithouse.pl stworzyli całkiem innowacyjną stronę internetową. Nowy wizerunek to czytelny i nietypowy jak na te branżę layout odchodzący od stereotypów... (info)


Doradca Finansowy – zawód dla wybranych

Doradca Finansowy – zawód dla wybranych [02.10.2007] Dzisiejsza rzeczywistość to ciągłe zmiany, rozwój we wszystkich dziedzinach naszego życia. Zaawansowane technologie i komputeryzacja sprawiają, że część zawodów odchodzi powoli w zapomnienie... (info)


Czy warto refinansować stary kredyt hipoteczny?

Czy warto refinansować stary kredyt hipoteczny? [12.09.2007] Dynamiczny rozwój gospodarczy wpływa na dostępność i popularyzację kredytów. Niczym inne zachodnie społeczeństwa zaczynamy uważać, że kredyt nie jest kulą u nogi, a sposobem, który pomaga w realizacji planów i marzeń... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

Credit House Polska Sp. z o.o.

Credit House Polska Sp. z o.o.
ul. Wielka Odrzańska 21
70- 535 Szczecin
http://www.credithouse.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...