informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


ICG Wdrożenia SAPFirma ICG Wdrożenia SAP istnieje na rynku od 1998 roku. Początkowo oferowała doradztwo w zakresie aplikacji Oracle Financials - systemu klasy ERP. Od 2000 roku funkcjonuje jako ICON Consulting Group sp. z o.o. z rozszerzonym zakresem usług o produkty SAP. Obecnie firma ICG Wdrożenia SAP zatrudnia ponad 60 specjalistów i konsultantów. Zdobywa czołowe miejsce wśród polskich firm oferujących wdrożenia produktów w obszarze systemu SAP.

Zakres świadczonych usług obejmuje również m.in.
- analizę potrzeb,
- nadzór nad realizacją projektów,
- audyt dostarczanych rozwiązań,
- outsourcing wdrożeń,
- rollout – migracja rozwiązania na nowe jednostki organizacyjne,
- upgrade - podniesienie aktualnej wersji rozwiązania do wyższego poziomu.

ICG zajmuje się także doradztwem i szkoleniami w obszarze zintegrowanego systemu zarządzania SAP, w tym m.in. serwisem aplikacyjnym, programowaniem ABAP, C++, JAVA, obiegiem dokumentów SAP Business Workflow, integracją istniejących rozwiązań.

Firma ICG uzyskała środki finansowe z działania 2.3 Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki, schemat a) w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich. Jako jedyna firma w Polsce prowadzi szkolenia kodowe SAP dofinansowane nawet w 80% przez Unię Europejską. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu klienci ICG będą mogli w roku 2007 podnosić kwalifikacje swoich pracowników w obszarze środowiska mySAP na bardzo korzystnych warunkach.

Najnowsze nagrody i wyróżnienia:
- 2006 - „Inwestor w Kapitał Ludzki” – za wyróżniający się program zarządzania kadrami
- 2007 – „Medal Europejski dla Usług” – za wdrożenia „na miarę potrzeb”

wyświetlone: 1 - 10 z 12

<< | < | 1 2 | > | >>

ICG Wdrożenia SAP rozpoczyna współpracę z firmą Ster [07.01.2008] ICG Wdrożenia SAP – poznańska spółka specjalizująca się we wdrożeniach zintegrowanych systemów informatycznych podpisała umowę z firmą STER sp. z o.o. W ramach współpracy firma ICG odpowiedzialna będzie za implementację systemu SAP w głównych obszarach... (info)

ICG wdrożenia SAP gazelą biznesu [12.12.2007] Firma ICG Wdrożenia SAP dołączyła do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce i zdobyła tytuł Gazeli Biznesu 2007. Udowodniła tym samym, że niezależnie od koniunktury gospodarczej z roku na rok odnotowuje wzrost wyników finansowych... (info)


ICG Wdrożenia SAP stawia na konsulting

ICG Wdrożenia SAP stawia na konsulting [12.12.2007] Firma ICG Wdrożenia SAP zatrudniła 2 nowe osoby. Firma ICG szczególny nacisk położyła na rozwój działu konsultingu zatrudniając od lipca 18 nowych osób.Ostatnio do ICG jako liderzy zespołów dołączyli Krzysztof Krajewski i Dawid Kieroński... (info)

ICG Wdrożenia SAP dla studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza [20.11.2007] Rozpoczął się projekt warsztatów pt.: „Zastosowanie informatyki w zarządzaniu przedsiębiorstwem na przykładzie systemu SAP ERP” skierowany do studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu... (info)


Startuje udźwiękowiony serwis internetowy z ofertami pracy dla niepełnosprawnych

Startuje udźwiękowiony serwis internetowy z ofertami pracy dla niepełnosprawnych [26.09.2007] Rusza prawdopodobnie pierwsza w Polsce w pełni udźwiękowiona strona internetowa dla niepełnosprawnych poszukujących zatrudnienia, stworzona przez firmę prywatną... (info)


ICG dla Hydrobudowy 9

ICG dla Hydrobudowy 9 [25.09.2007] Firma ICG Wdrożenia SAP podpisała umowę z firmą HYDROBUDOWA 9 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Spółka Akcyjna dotyczącą kompleksowego wsparcia systemu SAP funkcjonującego w przedsiębiorstwie... (info)

ICG wdraża w Roltrans [14.09.2007] ICG wspiera rollout korporacyjny systemu ERP firmy SAP w Roltrans Group Polska – największego producenta plandek samochodowych w Europie. Kompleksowe wdrożenie systemu SAP obejmuje wszystkie kluczowe obszary w przedsiębiorstwie... (info)


ICG Wdrożenia SAP zatrudnia Dyrektora Personalnego

ICG Wdrożenia SAP zatrudnia Dyrektora Personalnego [07.09.2007] Do firmy ICG Wdrożenia SAP zajmującej się m.in. wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych dostarczanych przez SAP dołączyła Lidia Strojna-Nowicka... (info)


Specjalista ds. PR i Marketingu w ICG

Specjalista ds. PR i Marketingu w ICG [28.07.2007] Monika Mądra – Pawlak objęła nowo utworzone stanowisko Specjalisty ds. PR i marketingu w firmie ICG Wdrożenia SAP zajmującej się m.in. wdrażaniem zintegrowanych systemów informatycznych dostarczanych przez SAP... (info)

Dział automatyki bankowej Sygnity przechodzi do ICG Wdrożenia SAP [28.07.2007] 11 pracowników Sygnity tworzących dział automatyki bankowej podpisało umowy z ICG Wdrożenia SAP. W ICG zajmą się rozwojem nowych kompetencji firmy w zakresie automatyki i rozwiązań samoobsługowych do systemów ERP... (info)


<< | < | 1 2 | > | >>

ICG Wdrożenia SAP

ICG Wdrożenia SAP
ICON Consulting Group Sp. z o.o.
ul. Grottgera 4/2
60-757 Poznań
Tel. 061 8 560 920
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...