informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


CoccodrilloCoccodrillo jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży do lat 14. Firma powstała na początku lat 90. i obecnie posiada 53 sklepy w Polsce (w 13 województwach). Produkty marki Coccodrillo dostępne są również w sklepach partnerskich za granicą: w Irlandii, Niemczech, Europie Wschodniej oraz Nowej Zelandii. Obecnie z Coccodrillo stale współpracuje około 460 sklepów.

wyświetlone: 1 - 10 z 37

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Coccodrillo konsekwentnie rozwija sieć sklepów

Coccodrillo konsekwentnie rozwija sieć sklepów [30.06.2009] Spółka CDRL, właściciel marki Coccodrillo, otwiera kolejne sklepy. Obecnie polska firma odzieżowa może pochwalić się 130 salonami. W samym maju i czerwcu swoją premierę miało 8 punktów. Zgodnie z planem do końca 2009 roku działać będzie 140 butików... (info)


Coccodrillo nagrodzone za jakość obsługi

Coccodrillo nagrodzone za jakość obsługi [20.04.2009] Sieć sklepów Coccodrillo otrzymało nagrodę „Jakość Obsługi 2008”. Jest to wyróżnienie przyznawane za wysoki standard świadczenia usług oraz obsługi klienta w sklepach. W kategorii „dziecięce artykuły” Coccodrillo zajęło I miejsce w skali całej Polski... (info)


Coccodrillo dalej w górę

Coccodrillo dalej w górę [03.04.2009] Coccodrillo, renomowany producent odzieży dziecięcej, stale powiększa sieć swoich sklepów. Polska firma, mimo sytuacji panującej w światowej gospodarce, z sukcesem rozwija się, docierając do coraz szerszego grona klientów... (info)


Zielona szkółka Coccodrillo

Zielona szkółka Coccodrillo [25.03.2009] Coccodrillo, znana marka odzieży dziecięcej, z okazji pierwszego dnia wiosny zorganizowała specjalną akcję ekologiczną. Jej celem było powiększenie obszarów leśnych w okolicach rodzimego Kościana... (info)


Bielizna bezpieczna dla niemowląt – nowa kolekcja Coccodrillo

Bielizna bezpieczna dla niemowląt – nowa kolekcja Coccodrillo [17.03.2009] Na sezon wiosenno-letni Coccodrillo przygotowało dla najmłodszych kolekcję bielizny. Ubranka wchodzące w jej skład są wykonane z najwyższej jakości bawełny. O ich wyjątkowym standardzie świadczy fakt przyznania Coccodrillo certyfikatu „Bezpieczny dla niemowląt”... (info)

Spółka CDRL Gazelą Biznesu 2008 [10.03.2009] Spółka CDRL, właściciel marki odzieżowej Coccodrillo, została uhonorowana tytułem Gazela Biznesu 2008. Wyróżnienie przyznawane jest rozwijającym się firmom, które mogą poszczycić się sukcesami na rynku oraz zaufaniem klientów i partnerów biznesowych... (info)


Coccodrillo wydaje magazyn dla dzieci i rodziców

Coccodrillo wydaje magazyn dla dzieci i rodziców [26.02.2009] Coccodrillo, prestiżowa marka odzieży dziecięcej, wraz z wprowadzeniem nowej wiosenno-letniej kolekcji przygotowało dla swoich klientów także specjalny magazyn. Jest to darmowy półrocznik, który ukazywać się będzie pod tytułem „Koko”... (info)


Coccodrillo wyróżnione przez rodziców

Coccodrillo wyróżnione przez rodziców [24.02.2009] Renomowana marka odzieży dziecięcej Coccodrillo zajęła pierwsze miejsce w organizowanym przez magazyn Dziecko plebiscycie na najlepszy produkt dla dziecka i dla mamy... (info)

Coccodrillo rozwija sieć sklepów [19.02.2009] Coccodrillo planuje uruchomić w bieżącym roku 50 kolejnych sklepów. W ubiegłym roku było już w Polsce 100 sklepów sprzedających odzież dziecięcą pod tą marką. Pierwsze nowe punkty Coccodrillo pojawią się już w połowie lutego... (info)


Moda Coccodrillo – nowa kolekcja na wiosnę i lato

Moda Coccodrillo – nowa kolekcja na wiosnę i lato [18.02.2009] Renomowana marka odzieży dziecięcej – Cocccodrillo – wprowadza na rynek najnowszą kolekcję wiosna-lato. Nowe kreacje dostępne są od lutego w ponad 100 sklepach Coccodrillo w całym kraju... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Coccodrillo

Coccodrillo
ul. Kwiatowa 1
64-000 Kościan
tel. +48 65 512 51 91
tel. +512 56 57
fax +48 65 511 72 10
http://www.coccodrillo.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...