informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Nestlé Polska S.A.wyświetlone: 1 - 10 z 39

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Najlepsze chwile z NESCAFÉ – już od 75 lat

Najlepsze chwile z NESCAFÉ – już od 75 lat [10.04.2013] W latach 50-tych XX wieku ludzie zaczęli żyć naprawdę szybko. Na parkiecie królował rock’n’roll, a wyobraźnię tłumów rozpalały takie gwiazdy jak Elvis Presley czy Marylin Monroe... (info)


Najlepsi z NESCAFÉ – już od 75 lat

Najlepsi z NESCAFÉ – już od 75 lat [20.03.2013] Artyści zawsze uwielbiali kawę oraz towarzyszącą jej atmosferę – długie dyskusje o sztuce, życiu, ludzkich namiętnościach… Wielu z nich przyznaje, że kawa stanowi dla nich źródło inspiracji, bez której nie mogą się obejść... (info)

NESCAFÉ Polska – nowy profil na 75. urodziny marki [07.03.2013] Fanpage NESCAFÉ na portalu Facebooku to kolejna atrakcja czekająca na konsumentów z okazji 75. urodzin marki. Uruchomieniu profilu towarzyszy konkurs „Zaprojektuj plakat NESCAFÉ”, w którym do wygrania są kubki NESCAFÉ oraz ekspresy do kawy NESCAFÉ... (info)


Smak niezapomnianych chwil z NESCAFÉ – już od 75 lat

Smak niezapomnianych chwil z NESCAFÉ – już od 75 lat [07.03.2013] 75 lat temu fabrykę opuściły pierwsze puszki kawy NESCAFÉ. Rok 2013 to rok wyjątkowy w historii marki, ponieważ właśnie teraz obchodzi ona swój wielki jubileusz. Z tej okazji marka NESCAFÉ zaprasza wszystkich do świętowania swoich urodzin... (info)


Smak niezapomnianych chwil z NESCAFÉ – kampania reklamowa z okazji 75. urodzin marki

Smak niezapomnianych chwil z NESCAFÉ – kampania reklamowa z okazji 75. urodzin marki [25.02.2013] NESCAFÉ, marka kaw rozpuszczalnych należąca do portfolio Nestlé, wystartowała z ogólnopolską kampanią reklamową. Działania wspierające obchody 75-lecia marki mają charakter wizerunkowy i obejmują prasę oraz telewizję... (info)


Zupa w Twoim rytmie! – już 3. edycja kampanii WINIARY Zupy to nasza specjalność!

Zupa w Twoim rytmie! – już 3. edycja kampanii WINIARY Zupy to nasza specjalność! [16.10.2012] Każdy dzień ma swój rytm, który wpływa na nasze emocje i humor. Jak w muzyce, bywa stały lub zmienny, wolny lub szybki, ale zawsze wyznaczają go niezmienne elementy, np. posiłki... (info)


Mleko NESTLÉ Junior dla dzieci po 1. i 2. roku życia zmienia się! Nowa receptura i opakowania

Mleko NESTLÉ Junior dla dzieci po 1. i 2. roku życia zmienia się! Nowa receptura i opakowania [25.09.2012] Firma NESTLÉ, ekspert w żywieniu niemowląt i małych dzieci, zmienia receptury i opakowania mlek NESTLÉ Junior dla dzieci po 1. i 2. roku życia... (info)


Mleko modyfikowane GERBER Odkryciem Roku 2012 w programie „Laur Konsumenta”

Mleko modyfikowane GERBER Odkryciem Roku 2012 w programie „Laur Konsumenta” [07.09.2012] – Mleko modyfikowane marki GERBER, która cieszy się zaufaniem rodziców od ponad 80 lat, zostało ogłoszone „Odkryciem Roku 2012” w programie „Laur Konsumenta”... (info)


Marka NESTLÉ wprowadziła nowe kaszki z jogurtem

Marka NESTLÉ wprowadziła nowe kaszki z jogurtem [04.09.2012] Firma NESTLÉ, ekspert w żywieniu niemowląt i małych dzieci wprowadziła na rynek kaszki mleczno-pszenne z jogurtem dla maluchów, które ukończyły 6. miesiąc życia.. (info)


NOWOŚĆ! MLEKO MODYFIKOWANE NESTLÉ JUNIOR DO PICIA W KARTONIKU ZE SŁOMKĄ

NOWOŚĆ! MLEKO MODYFIKOWANE NESTLÉ JUNIOR DO PICIA W KARTONIKU ZE SŁOMKĄ [04.09.2012] Firma NESTLÉ, ekspert w żywieniu niemowląt i małych dzieci, proponuje nowe mleko modyfikowane NESTLÉ Junior przeznaczone dla maluchów po 1. roku życia... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Nestlé Polska S.A.

Nestlé Polska S.A.
02-678 Warszawa
ul. Szturmowa 2
tel. (022) 607 22 88
http://www.nestle.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...