informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Paclanwyświetlone: 1 - 10 z 37

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Raz, dwa – i zamknięte! Nowe pojemniki od Paclana

Raz, dwa – i zamknięte! Nowe pojemniki od Paclana [02.12.2011] Dobrze zaopatrzona lodówka to nie wszystko. Aby produkty na długo zachowały świeżość i wartości odżywcze, trzeba je odpowiednio przechowywać.Pojemniki Fresh Life marki Paclan znakomicie wywiążą się z tego zadania... (info)


Metoda na liście

Metoda na liście [01.12.2011] Gdy jesień ma się ku końcowi, sterty zalegających w ogrodach i na podwórzach liści zaczynają być problemem. Jak należy sobie z nimi radzić, by nie uprzykrzać życia sąsiadom i nie narazić się na wysoką karę?.. (info)


Przewijanie pod kontrolą

Przewijanie pod kontrolą [18.10.2011] Opanowanie w krótkim czasie wielu praktycznych umiejętności związanych z codzienną pielęgnacją niemowlaka jest nie lada wyzwaniem. Regularna i umiejętna zmiana pieluszki to absolutna podstawa!.. (info)


Elegancja w kuchni i ogrodzie

Elegancja w kuchni i ogrodzie [18.10.2011] Prace domowe i plenerowe nie służą delikatnej skórze dłoni – konieczna jest całkowita ochrona przed detergentami i brudem. Dzięki Paclan nawet podczas porządków nie trzeba rezygnować z elegancji, dbając jednocześnie o ręce... (info)


Prowadź dom w stylu eko

Prowadź dom w stylu eko [27.09.2011] Nowoczesna pani domu wie, że oprócz troski o własne cztery kąty, ważne jest dbanie o środowisko. W jaki sposób? Stosując ekologiczne rozwiązania i wybierając te produkty, które w jak najmniejszym stopniu szkodzą otoczeniu... (info)


ABC mrożonek - jak zachować letnie aromaty?

ABC mrożonek - jak zachować letnie aromaty? [31.08.2011] Jest sposób na to, by cieszyć się smakiem letnich owoców i warzyw poza sezonem. Tegoroczne dary natury można zjeść nawet za kilka miesięcy, pod warunkiem, że już teraz przygotuje się zapas mrożonek... (info)


Paclan Practi Box - czystość zamknięta w pudełku

Paclan Practi Box - czystość zamknięta w pudełku [31.08.2011] Uniwersalne ściereczki zawsze pod ręką? Teraz to możliwe! Kolejny wynalazek Paclan – Practi Box, czyli ściereczki ukryte w pudełku – przydadzą się każdemu, kto ceni sobie wygodne rozwiązania... (info)


Sylwestrowe serca z lodu

Sylwestrowe serca z lodu [04.12.2008] Karnawał już niedługo, czas planować sylwestrową imprezę. Zaskocz gości oryginalnymi pomysłami. Marka Paclan pomoże Ci udekorować drinki i desery lodowe przy użyciu samozamykających woreczków na lód Lodowe serduszka... (info)


Ściereczki z mikrofibry Polish Star Paclan – świąteczne porządki bez wysiłku

Ściereczki z mikrofibry Polish Star Paclan – świąteczne porządki bez wysiłku [12.11.2008] Święta to czas relaksu. To również czas wielkich porządków. Każda szanująca się pani domu wie ile czasu i pracy kosztuje wypucowanie mieszkania na błysk. Warto zatem zaopatrzyć się w ściereczkę z mikrofibry Polish Star marki Paclan... (info)


Świeża ryba na czysto

Świeża ryba na czysto [04.11.2008] Przyrządzanie świeżej ryby jest dla wielu z nas czynnością kojarzącą się z mnóstwem sprzątania, a także nieprzyjemnym zapachem, pozostającym na blatach i deskach do krojenia. Papier do pieczenia marki PACLAN zaoszczędzi nam tych kłopotów... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Paclan

Paclan
Paclan - marka firmy CeDo
ul. Nowowiejska 32
55-080 Kąty Wrocławskie
http://www.paclan.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...