informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


Izolacja Jarocin



wyświetlone: 1 - 10 z 37

<< | < | 1 2 3 4 | > | >>


Papy zgrzewalne w technologii szybki zgrzew SBS z Izolacji Jarocin S.A.

Papy zgrzewalne w technologii szybki zgrzew SBS z Izolacji Jarocin S.A. [04.05.2011] Papy zgrzewalne w technologii "szybki zgrzew SBS" z Izolacji Jarocin, to najnowsza generacja papy na dach. Są produkowane w oparciu o wysokiej jakości asfalty modyfikowane elastomerami kauczukowymi SBS... (info)


Sklep internetowy Izolacja Jarocin S.A.

Sklep internetowy Izolacja Jarocin S.A. [04.05.2011] Jarocińska IZOLACJA uruchomiła pierwszy w branży firmowy sklep internetowy z kompleksową ofertą wyrobów do izolacji budynków i budowli przed wodą i wilgocią... (info)


Profilowane papy zgrzewalne SZYBKI ZGRZEW SBS z jarocińskiej Izolacji

Profilowane papy zgrzewalne SZYBKI ZGRZEW SBS z jarocińskiej Izolacji [04.05.2011] Nowoczesne, profilowane papy termozgrzewalne wykonane w technologii SZYBKI ZGRZEW SBS są już dostępne zarówno w dobrych hurtowniach materiałów budowlanych jak i w sklepie IZOLACJI JAROCIN S.A. pod adresem www:sklep.izolacja-jarocin.pl.. (info)


Dysperbit szybka i bezpieczna izolacja dachu.

Dysperbit szybka i bezpieczna izolacja dachu. [11.04.2011] Nowoczesne masy do konserwacji dachów są wytwarzane w postaci wodnych dyspersji, dzięki czemu są one nieszkodliwe dla środowiska. Podczas wysychania i wulkanizacji do atmosfery emitowana jest jedynie para wodna... (info)


FARGUM konserwacja dachu na kolorowo

FARGUM konserwacja dachu na kolorowo [11.04.2011] Właściciel domu, garażu, altany czy szopy krytej papą zdaje sobie sprawę, że od czasu do czasu konieczna jest konserwacja dachu. Zaniechanie jej kończy się z reguły stopniową utratą przez papę właściwości izolacyjnych, a w konsekwencji uciążliwymi przeciekami... (info)


Dysperbit izolacja fundamentów łatwo i skutecznie.

Dysperbit izolacja fundamentów łatwo i skutecznie. [11.04.2011] Ekologiczna masa asfaltowa DYSPERBIT z Izolacji Jarocin to optymalne rozwiązanie do samodzielnej konserwacji, gruntowania dachów, jak również do izolacji fundamentów. Świetnie nadaje się do wiosennych prac konserwacyjnych czy renowacji... (info)


FARGUM – konserwacja dachu na kolorowo.

FARGUM – konserwacja dachu na kolorowo. [11.04.2011] Właściciel domu, garażu, altany czy szopy krytej papą zdaje sobie sprawę, że od czasu do czasu konieczna jest konserwacja dachu. Zaniechanie jej kończy się z reguły stopniową utratą przez papę właściwości izolacyjnych, a w konsekwencji uciążliwymi przeciekami... (info)


Dysperbit na wiosnę

Dysperbit na wiosnę [11.04.2011] Ekologiczna masa asfaltowa DYSPERBIT z Izolacji Jarocin to optymalne rozwiązanie do samodzielnej konserwacji, gruntowania dachów, ale również izolacji pomieszczeń mokrych. Świetnie nadaje się do wiosennych prac konserwacyjnych czy renowacji... (info)

Profilowane papy na dachy z Izolacji Jarocin [08.04.2011] Papy zgrzewalne, modyfikowane SBS z Izolacji Jarocin, wykonane w technologii "szybki zgrzew" to najnowsza generacja papy na dach.Są produkowane w oparciu o wysokiej jakości asfalty modyfikowane elastomerami SBS... (info)


Renowacja pokryć dachowych z Fargumem

Renowacja pokryć dachowych z Fargumem [07.12.2008] Renowacja i konserwacja dachów asfaltowych to jedno z wielu zastosowań Fargumu. Fargum to jedna z licznych mas asfaltowych produkowanych przez jarocińską Izolację... (info)


<< | < | 1 2 3 4 | > | >>

Izolacja Jarocin

Izolacja Jarocin
63-200 Jarocin
ul.Poznańska 24-26
tel. (+48 62) 747 04 00
fax (+48 62) 747 04 04
http://izolacja-jarocin.pl
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...